نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: پروو بودن نامزد

1108
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4518
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پروو بودن نامزد

با سلاممن احساس می کنم نامزدم خیلی پروو هست. احساس می کنم که که همش آویزونه، نه فقط آویزون خانواده من ، بلکه آویزون همه ی دوستاش. و سی و چهار سالشه و حتی نمی تونه یک حلقه خوب و یک عقد معمولی بگیره. و ما از دو تا شهر دور هستیم. میخواد بعد از عقد بیاد خونه ی ما مستقر بشه. برادرهام اصلاً راضی نیستن. و خودم هم احساس سرافکندگی می کنم. یک ساله که داریم تلفنی صحبت می کنیم. همش هم از توکل به خدا و انرژی مثبت حرف می زنه. تحصیلاتش بالاست . میگه الان باید درس بخونیم وقتی به جایی رسیدیم به بقیه کمک می کنیم. ولی من خیلی احساس بدی دارم و سردرگمم. یک ساله که وقت گذاشتم. هم دوسش دارم، هم ازش متنفرم. گاهی دوست دارم به هم بزنم. گاهی میترسم پشیمون بشم.احساس می کنم بی عرضه است. خیلی هم زود بهش بر می خوره. و خیلی تشنه ی اینه که بهش توجه کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4518
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پروو بودن نامزد

ای کاش یکی کمکم کنه. من از خانواده ای هستم که خیلی حیا و شرم سرمون میشه و هیچوقت کسی را به دردسر نمندازیم. ولی نامزدم به همه رو میزنه.

3. کاربران زیر از مینوو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب شما خودتون باید بتونید تصمیم نهایی رو بگیرید ...

اینکه کدوم کفه برای شما سنگینتره ....

خودش و رفتارش و یا اینده ایکه قراره با ایشون بگذرونید ...؟

به هرحال شما باید در این مرحله از زندگیتون تصمیم گیری کنید ... و اینکه فکر کنید روزی رفتارش درست بشه .... باید بگم سخت در اشتباهید...

اخلاق هیچ مردی سریع عوض نمیشه ... و همین رویه رو در پیش خواهد گرفت ...

پس اگه واقعا" دلتون نمیخوادش بهتره تمومش کنید ...

و نگران خواستگار نباشید مطمئن باشید هستن افرادی که مثل شما و خانواده شما اهل حرمت و حیا باشن ...

فقط ماها به خدا اعتماد نداریم و میترسیم
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

راستش ما خانوما نمیدونم چی میشه که نمیتونیم بین عقل و احساسمون تعادل برقرار کنیم ....

چیزیکه باید مهم باشه که بتونی از زندگیت لذت ببری ....

الان ببین میتونی ازش لذت ببری ...!

منظورم از لذت این نیست که تمام زندگی هیچ مشکلی نباشه .... منظورم اینه که بتونی با در کنار هم بودن لذت ببری و زندگی کنی...

که این آقا نشون میده چنین چیزی رو برای تو نخواهد داشت ...

پس اگه واقعا" کارهاش عذابت میده ... پس بیکاری میخوای خودتو درگیر پیچ و خم فردای دادگاه ها بکنی

خب اگه ماها یه خورده پخته انتخاب کنیم اینجوری این همه دادگاه ها شلوغ نمیشه ....

پس خودمونم مقصریم ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

7. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4518
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنماییاتون. میگه تا حالا به فکر کار نبودم. ولی از الان میخوام دنبال کار باشم. میگه به من اعتماد کن. ولی با خودم میگم مردی که سی و چهار سال کار نکرده آیا عوض میشه و تن به کار میده؟ اول که به قصد ازدواج خواست با هم آشنا بشیم. من خواستگارهای زیادی داشتم و میگفتم این هم یک خواستگار. اصلاً فکر نمی کردم قبولش کنم. هشت ماه سماجت به خرج داد و بالاخره تونست توجه منو به خودش جلب کنه. میگه با انرژی مثبت علاقه تو رو به دست آوردم. و کارهای دیگه رو هم همینطوری میتونم انجام بدم. نمی دونم بهش اعتماد کنم یا نه؟ اصلاً دوست ندارم دوره ی عقد بیاد خونمون. ولی چون حوصله ی جر و بحث ندارم نمی خوام چیزی بهش بگم. حتی نمی تونه یه سوویت کوچیک اجاره کنه که موفتی بریم. و تو حرف زدن همیشه پیشش کم میارم. وقتی باهاش حرف می زنم تسلیمش میشم و فکر می کنم خرفاش درسته ولی در تنهایی پی میبرم که راضی نیستم. و خیلی هم وابسته شدم. و تمام موردهامو رد کردم. می ترسم.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزيزم ،
    واقعا تو اين سن چيزي نداره؟!!
    شما گفتين داره درس ميخونه تو چه مقطعي هست و چه رشته اي؟ميشه با اطمينان گفت كه رشته خوبي داره و بعداز تموم شدن درسش ميتونه كار خوبي دست وپا كنه و اينده روشني داره؟
    در مورد رفتو آمدشم فكر ميكنم شايد چون فاصلتون از هم دوره اين اجازرو به خودش ميده كه بيشتر پيشتون بمونه اما بازم ميتونيد باهاش صحبت كنيدو بگين كه تو خانوادتون رسم نيست كه داماد انقدر بمونه و اين كارو يه جور بي شخصيتي ميدونن.
    امضای ایشان

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

خب عزیزم شرط بذار. ببین عملی می کنه؟ایشون جزو افرادی هستن که باید کنترلش کنی. یعنی باید راهنماییش کنی و بگی اینکارو بکن. اینطوره؟ احساساتیه؟ ولی اینکه میگید تا 34 سالگی کار نکرده کمی تعجب آوره. چون لااقل اگه مدرکش هم بالا باشه تو دوره سربازی یه تجربه ای بدست میارن پسرا از کار. شما چون موقعیتتون فوریه بهتره به یه مشاور تو شهرتون مراجعه کنین چون ممکنه اصلا موقعیت با چیزی که فک می کنین فرق داشته باشه. د ه صورت هم باید اینکارو بکنین و برین پیش مشاور.ولی موردهای دیگه رو رد نکن!همه رو چک کن!

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2905
    تشکـر
    3
    تشکر شده 29 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم

به نظر من باید دو نفری برید پیش یه مشاور که هم حرفای اونو بشنوه هم حرفای تورو آخه اکثر خانوما از روی احساسات و مبالغه حرف میزنن

و الان هم ممکنه حق با طرف مقابل باشه پس قضاوت یک طرفه ممکن نیست

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

شما اگر به این فرد علاقه قلبی داشته باشید هیچ وقت از کلمات بی عرضه و ... استفاده نمیکردید . و معلومه علاقتون در اون حد نیست .
    اما شما اشتباه میکنید که تمام بار و زحمت ازدواج و زندگی اینده رو بر دوش این پسر میندازید . شما هم باید در این امر کمک کنید و عقب نکشید . باید پا به پای هم تلاش کرده و زندگیتان را بسازید
    بهتره کمی هم درباره علاقه به این فرد فکر کنید . بیشتر فکر کنید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)