نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تشنج

873
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4439
    تشکـر
    13
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تشنج

سلام
    همونجور که در سوال قبلی گفتم همسرم دچار بیماری تشنج هست.. تا قبل از این که داروش روبخواد عوض کنه همه فکر م************دیم که خوب شده و دیگه مشکلی نداره ولی با سیتی اسکن متوجه شدیم هنوزهم احتمالش هست که اتفاقا در دوره ای که داروشونو داشتن عوض میکردن 1بار دچار تشج شدیدی شدن.
    خوب من تااون روز بجز توفیلما اون حالت رو ندیده بودم.و اون اتفاق توی روح و روانم خیییلی تاثیر منفی گذاشته.اولاش که کلا از شوهرم میترسیدم بعدش از تنهابودن باهش میترسیدم ولی الان که تقریبا3ماهه از اون روز میگذره ولی هنوزم شب وقی سرمو رودستش میذارم یه ت************ایی که می خوره دوباره یاد همون روز میوفتم و دیگه خوابم نمبره یا مثلا اگه داره شیطونی میکنه و وسطش یکی از اداهاش شبیه حرکات اون روزش در بیاد ناخوداگاه به گیریه میوفتم...خیلی روش حساس شدم...چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2905
    تشکـر
    3
    تشکر شده 29 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : میترسم...

نباید اونو به خاطر چیزی که دست خودش نیست سرزنش کنی و باید سعی کنی اون روز رو فراموش کنی

یا مثلا مطمئن بشی که بی خطره و اگر هم دوباره تشنج کرد باید خونسرد باشی

و اگر هم ممکن بود سعی کنید زمان زیادی باهم باشید

زمان شام خوردن تلوزیون خاموش باشه و از باهم بودن لذت ببرید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام وقتی میبینه بااداهایی که درمیاره به گریه میفتیدناراحت نمی شه؟شماباید سعی کنید کاری کنید تاافکارتون سمت این نره بایدقدرت تمرکزتون روکنترل اینطورمیتونید به خودتون درفراموشی این خاطره کمک کنید اما بیشترین درصد فراموشی شما به گذشت زمان مربوط میشه وشاد بودن شاد باشید وسعی کنیدبتونید برای خودتون سرگرمی ایجادکنید تاکم کم این خاطرات تلخ فراموش بشن.درضمن به همسرتون بگین که کارهایی نکنه که بازاون لحظات براتون زنده بشن!
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

4. کاربران زیر از خسته دل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

بهتره با یک پزشک متخصص در این امر مشورت کنید . اما امید و توکلتون رو به خداوند از دست ندید و از او کمک خواسته و دربار این رفتار های همسرتون صبوری کنید که انشالله درست میشه .
    صبر کردن و امید داشتن رو فراموش نکنید . ایشون دست خودش نیست و متاسفانه گرفتار بیماریه . انشالله شفا پیدا خواهد کرد
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

6. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

نگران نباش این بیماری جوریه که با دارو و خواب به موقع و کافی مشکلی پیش نمیاد. بهش استرس وارد نکن. و همچنین به خودت! من می دونم که چقدر حس بدیه آدم ببینه یکی جلوش تشنج کرده درحالیکه خودش اصلا یادشم نمیاد .ولی خداروشکر که قابل کنترل هست و چیز خیلی بزرگی نیست. از این بدتراش هم هست.
    پس نگران نباش و فقط شرایط خونتون رو جوری کنید که روشنایی خونتون ملایم باشه و سعی کنه که با لپ تاپ و کامپیوتر کمتر کار کنه. خوابش حتما و حتما کافی باشه یعنی مثلا 8 ساعت. فکر نمی کنم که دیگه مشکلی پیش بیاد .
    می مونه اینکه بهش بسپری دیگه از این اداها در نیاره که بترسی! عزیزم! حتما بهش بگو.
    خوشبخت باشید

8. کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد