نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عشق از دوران کودکی

1423
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4534
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق از دوران کودکی

من یه دختر 23 سالم ودانشجو سال اخر ..من عاشق همباری دوران بچگیم شدم و این عشق 14 سال از زندگی منو پر کرد ..تو این سالا دوران خوبو بد زیاد داشتم ..اون پسر 3 سال از من بزرگتر بود و بسیار شکاک و بدبین تو این سالا خیلی اذیت شدم با تمام دوستام مجبور شدم قطع رابطه کنم ووحتی اجازه پوشیدن لباس مورده علاقمو نداشتم ولی بازم با تمام وجود عاشقش بودم حتی به خاطرش جلو خانوادم وایسادم و اونم منو دوست داشت ولی وفادار نبود دروغ میگفت خیلی دستش رو شد ولی من همیشه میبخشیدمش چون تحمل زندگی بدون اون رو نداشتم البته روزای خوب هم با هم داشتیم دیگه انقدر بخشیده بودمش فکر میکرد وظیفمه انگار دیگه فکر میکرد باید دوسش داشته باشم و هیچوقت منو از دست نمیده ..2 سال اخر دیگه اوج دعوامون بود فهمیدم دست بزن داره 5 بار کتم زد جلو دوستام ..وسط خیابان ..بدون این که من اشتباهی کرده باشم ..البته هر دفعه کلی معذرت و کادو وقول که دیگه تکرار نمیشه و لی متاسفانه بی فایده بود ولی من همچنان میبخشیدمش چون عاشقش بودم در ضمن اوج قهر ما 4 روز بود..واما سری اخر فهمیدم بازم نامردی کرده و اون همه عشق نابود شد وجودمو تنفر گرفت بهش گفتم و بهم زدم وگوشیمو خاموش میل میزدو التماس میکرد ولی من دیگه بی تفاوت شده بودم تا که روز جلو رامو گرفت و چون نمیخواستمش دوباره کتکم زد این دفعه طوری که بدنم کبود شد...الان 45 روزه که این رابطه تموم شده و اون فقط گریه میکنه و التماس که برگردم حالش خیلی بده واقعا داره میمیره وزنش نصف شده و واقعا داره نابود میشه میدونم پشیمونه و دوستم داره میگه رفت پیش مشاور رو درست شده...نمیدونم باید پیشش برگردم یا نه ه ه ه..در ضمن من از همه لحاظ از اون سرمممم...لطفا کمکم کنید بگید باید چی کار کنم میترسم خودشو بکشه

2. کاربران زیر از mahssaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    تشکر شده 106 بار در 74 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : عشق/کمک

میگن سالی که نکوس از بهارش پیداس .عین این جریان تورو جلو رو چشمام دیدم ....اینجور ادما خوب بلدن ادمای دورو برشونو به خودشون شدیدا وابسته کنن این کار تو خونشونه....الان باهاش قهر میکنی دو سه ماه بعد اون اینقد التماس میکنه که اخرش برمیگردی . اما مطمعن باش که ادما هیچوقت عوض نمیشن میبینی یه سال از ترس اینکه از دستت ندن خودشونو نگه میدارنو همونی که میخای میشن اما کم کم دوباره از اون لاک در میانو میشن همون ادم قبلی. معمولا کسایی که رفتارشون اینجوریه تو خونواده یی که فضای متشنجی داشته بزرگ شدن .خلاصه اینکه شخصیتشون اینجوری شکل گرفته و از نظر روحی ضعیفن و وارد یه رابطه که میشن به خاطر خودشونه نه طرف مقابل .همه چی باید به میل خودشون باشه تورو هم به خاطر خودشون میخان.بهت وابستن تا نیازهاشونو برطرف کنی .این عشق نیس....این ادم هم خودشو داغون میکنه هم طرف مقابلشو ......طرف مقابل همچین ادمی همیشه قربانیه .عشق به معنی قربانی کردن خودت نیس...

4. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4628
    تشکـر
    15
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین عزیزم مهسا خانم هر چند من خودم مشکل دارم ولی دوست دارم هم شما هم آقا پیمان بدونین هیچ عشقی قابل فراموش کردن نیست یعنی اگه الان تصمیم گرفتین و هرکی رفت سر زندگیش بالاخره یه جایی یه روزی یاد همدیگه میکنین و تاسف میخورین که کاش کمی با محبت تر و با گذشت تر بودین خلاصه اگه فکر میکنی از ته دلت دوستش داری و بخاطر خودش ببخشش و بهش یه فرصت دیگه بده معلومه که دوستت داره میدونی چطور؟چون اگه نداشت براش فرقی نمیکرد چی بپوشی با کی باشی ولی چون براش مهمی اینجوری رفتار میکرده توصیه میکنم تو تمام مراحل زندگیت نیمه پر لیوان ببینی نه نیمه خالی لیوان نمیگم کارای پیمان درست بوده نه اصلانم درست نبودن ولی بااینکاراش میخواسته به تو ثابت کنه که دوستت داره ولی راهش بلد نبوده اگه توفکرشی ولی تا حالا نمیتونستی یه تصمیم درست بگیری مطمئن باش الان میتونی به حرفای من یه خورده فکرکنی اگه دیدی درست میگم فرصت از دست نده باهاش یه قرار بذار همدیگه رو ببینین باهم حرفاتون بزنین اگه دیدی میتونی ببخشیش بخشش و یه رابطه سالم رو با هم شروع کنین که اگه قرار به ازدواج ختم بشه که از همین الان تبریک میگم ولی اگه میدونی فقط برا سرگرمی و بازیچه میخواستت برای همیشه فراموشش کن چون بالاخره مجبور میشی فراموشش کنی..ولی ایشاالله که خیر باشه.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم.به نظر من پیمان کارای نرمالی انجام نمیده.یعنی چی کتکت زده؟ واقعا جای سوال وتعجبه. به نظرم پیمان تور ور دو س داره اما بیشتر از تو به خودش علاقه داره

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4582
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نازل نمایش پست ها
    سلام عزیزم.به نظر من پیمان کارای نرمالی انجام نمیده.یعنی چی کتکت زده؟ واقعا جای سوال وتعجبه. به نظرم پیمان تور ور دو س داره اما بیشتر از تو به خودش علاقه داره
    خانم elisa مرتبط با مشاوره عشق/کمک - صفحه 7
    negah konid ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد