صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 56

موضوع: فراموش کردن عشق

8484
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    تشکر شده 28 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

فراموش کردن عشق

سلام
    برای فراموش کردن کسی که عاشقش بودم و تا پای مراسم ازدواج پیش رفته بودیم باید چیکارکنم؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    تشکر شده 93 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : کمک

هیچی به خدا توکل کن و سر خودتو به کارای دگ گرم کن و سعی کن بهش کم تر فک کنی اولاش سخته بعد عادی میشه

3. کاربران زیر از mostafa_1234 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام . خیلی دوران سخت و غداب آوریه . ولی به این فکر کن که این صلاح خدا بوده و حتما خدا واست یه سرنوشت قشنگتری رو قراره رقم بزنه .
    بهش فکر کن و این موضوع رو بپذیر .
    منتظر روزهای خوبی باش که خدا واست رقم میزنه عزیزم.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1234 نمایش پست ها
    هیچی به خدا توکل کن و سر خودتو به کارای دگ گرم کن و سعی کن بهش کم تر فک کنی اولاش سخته بعد عادی میشه
    زياد تو خونه تنها نمون،باشگاه برو ،بيشتر وقتتو با دوستاي شادت سپري كن ، كتاب بخون،نماز و دعا بخون ،آهنگاي شاد گوش كن و برقص،عضو يكي از شبكه هاي اجتماعي يا همين سايت مشاور باش و خلاصه وقتتو پر كن تا اين دوران سپري بشه عزيزم
    امضای ایشان

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

چه بامزه
    صبر عزیزم
    باید صبر کنی تا زمان بگذره

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

همین شخصی که گفتم 4 سال باهم بودیم.ازم یه فیلمداره توو رستوران.یه جور خاستگاری بود
    به نظرتون میتونه بعدا با اون فیلم کاری کنه؟مدرک بشه؟
    آخه چیز خاصی نبود فقط سوپرایز بود توو رستوران که حلقه آورد و بعدش نشستیم حرف زدیم همین

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

بهتره كه اون فيلمو پاكش كنه چون بعدا شايد عليه تو ازش استفاده كنه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

سعی کنید دیگر هیچ ارتباطی چه حضوری و چه غیره با این فرد نداشته و هر چیزی که این فرد رو یاد شما میندازه از خود دور کنید و با مشغول کردن ذهن خون به کار و درس و ... این فرد رو گذشته اش رو فراموش کنید برای همیشه .
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

10. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

خب چه جوری آخه؟ چه جوری میشه که پاکش کنه؟؟
    در ضمن من این مسأله رو قبلا با مامانم و تازگی ها با بابام در میون گذاشتم یعنی اونا هم در جریان فیلم هستن

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

به نظرم فيلم خاصي نيست كه نگرانش باشي . به قول خودت خواستگاري كرده ازت . خيلي نگرانش نباش . چون اون هم بايد به فكر آينده و آبروي خودش باشه

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

وای مرسی از دلداریتون
    آره با بابام که صحبت کردم و موضوع رو گفتم اولش گفت آینده باید به شوهرت موضوع رو در میون بذاری که همچین چیزی بوده اما بعدش گفت نه اونطوری دیگه تا آخرش بهت مشکوک میشه
    بابام میگه اگه روزی خاست بیاره فیلمو نشون بده به همسر آینده ت من خودم میگم که بعد از خاستگاری خودم بهشون اجازه دادم چند ماه باهم باشن تا بشناسن همدیگرو که توو اون مدت اون فیلمه رو هم درست کرده بودن

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

اينكه خانوادت ازت حمايت ميكنن خيلي عاليه . پس ديگه نگران هيچي نباش عزيزم.

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

یه چیز دیگه هم هست
    یکی از عکسای بچه گیامو داده بودم بهش.اونم مال خودشو داده بود
    اون عکس میتونه مشکل بشه؟مال بچگیامه ها!!
    (به کنار از همه ی اینا بگم که ما واقعا عاشق هم بودیم و برا هم میمردیم ولی اون بیشتر منو دوست داشت حتی الان که 3 هفته س ازش خبر ندارم مطمینم حالش خیلی بده. منظورم اینه که به قول یکی از دوستام کسی که عاشقت بوده و به زور از هم جداتون کردن هیچ وقت در حقت کار بدی نمیکنه)

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط النا 20 نمایش پست ها
    یه چیز دیگه هم هست
    یکی از عکسای بچه گیامو داده بودم بهش.اونم مال خودشو داده بود
    اون عکس میتونه مشکل بشه؟مال بچگیامه ها!!
    (به کنار از همه ی اینا بگم که ما واقعا عاشق هم بودیم و برا هم میمردیم ولی اون بیشتر منو دوست داشت حتی الان که 3 هفته س ازش خبر ندارم مطمینم حالش خیلی بده. منظورم اینه که به قول یکی از دوستام کسی که عاشقت بوده و به زور از هم جداتون کردن هیچ وقت در حقت کار بدی نمیکنه)
    سلام . دوسته عزیز این خیلی خوبه که باپدرماردت راحت هستی و صادق و خانوادت کنارتن ...
    علت جدایی شما چی بوده ؟؟؟ شما که اینقد انگار همدیگه رو دوست داشتید دلیلش چی بوده که بهم زدید؟؟؟
    البته اگر دوست ندارید و اذیت میشید جواب ندید

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

آره ازم حمایت میکنن چون من پا رو دلم گذاشتم. چون حرف رو حرفشون نزدمو با تموم عشقم گفتم هر چی شما بگین

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

علت جداییمون این بود که بابام میگه اونا از هر لحاظ از ما پایینترن مخصوصا از لحاظ فرهنگی
    مشکل دیگه هم راهه دورشونه.البته فقط دو ساعت.توو شهر کوچیکی زنگی میکنن به خاطر همین میگه فرهنگ....

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

به نظرم اگه انسان با شخصيتي بوده ديگه فرهنگ و راه دور نبايد مانع ازدواجتون ميشده .

مگه حتما بايد طرف از 2 تا كوچه اونطرفتر باشه تا خانواده شش دونگ دلشون راضي باشه

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

ما مشاوره هم رفتیم متاسفانه اونم بعد از دو جلسه گفت نظرم منفیه

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

علت جداییمون این بود که بابام میگه اونا از هر لحاظ از ما پایینترن مخصوصا از لحاظ فرهنگی
    مشکل دیگه هم راهه دورشونه.البته فقط دو ساعت.توو شهر کوچیکی زنگی میکنن به خاطر همین میگه فرهنگ....
    چه ربطی داره آخه .. شما اگه همدیگه رو دوست دارین و اون پسره اینجور عاشقت بوده .. اگر هم کمی پایین تر هم باشه بلخره میتونه درست بشه ... میتونه بالاتر باشه . حتی خودت میتونستی کمکش کنی ....
    آدم که دلشو از سر راه نیاورده که بخاطر جرم نکرده ایی اینجور تاوان بده .... واقعا متاسفم

22. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

بابا میگه اون ادبش فرهنگش وضع مالیش قیافه ش قدش هیچیش با تو نمیخونه

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

بابا میگه اون ادبش فرهنگش وضع مالیش قیافه ش قدش هیچیش با تو نمیخونه
    پدرت هرچی گفته باشه نظر خودشه .. مهم اینه که توچی فکرمیکردی ؟؟؟ مثل بابات فکرمیکردی ؟؟؟؟؟ پس چرا پسر مردمو عاشق خودت کردی ؟؟
    تو فقط خودتو میبینی ؟؟؟ ادبش مثلا چطوربود ؟؟؟؟ مردم اول دل طرفو نگاه میکنن ببینن واقعا عاشقه .بعد میگن قدش بزرگه یا کوچیک

25. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

روزی که داشتیم از مشاوره برمیگشتیم خیلی دادو بیداد کرد رفت با مشاور دعوا کرد به دیوار مشت میکوبید توو خیابوون بلند بلند حرف میزد بابام میگه فرهنگشو همون جا نشون داد

26. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

منظور شما اینه که باید توو روی بابام وایمیستادم؟ آخه میترسم .به خدا خیلی میترسم هر کسی رو دور و برم دیدم که اینکارو کرده 99% زندگیش به آخر نرسیده.ازینم میترسم که اگه یه روز واقعا اخلاقش عوض شه نمیتونم برگردم پیش خونوادم چون میگن انتخاب خودت بود

27. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

پس باباي شما هم مثل خيلي از باباها منتظر يه شاهزاده خوش قد و قيافه و ثروتمنده

28. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

منظور شما اینه که باید توو روی بابام وایمیستادم؟ آخه میترسم .به خدا خیلی میترسم هر کسی رو دور و برم دیدم که اینکارو کرده 99% زندگیش به آخر نرسیده.ازینم میترسم که اگه یه روز واقعا اخلاقش عوض شه نمیتونم برگردم پیش خونوادم چون میگن انتخاب خودت بود
    من نگفتم تو روی بابات وایسی . من میگم حداقل میتونستی به بابات بگی درسته مشکلش تو اخلاقشه ولی منو عاشقانه دوست داره و منم دوسش دارم .فرصت بده تا کمکش کنم سطحشو بالاتر ببره ...
    میتونستی منطقی همه چی رو حل کنی ..
    یه لحظه با خودت فکرکن .. یه پسر پولدار با قیافه با اون قدی که دلخواه باباته بیاد باهات دوست بشه حلقه بخره عاشقت کنه . دمه اخر باباش بگه این دختره قدش کوتاه بزرگه به ما نمیخوره .. خدایی خودت باشی دلت نمیشکنه ؟؟ آؤزوی مرگ نمیکنی ؟؟ شوک روحی بهت نمیخوره ؟؟؟

29. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

برای من حتی لحظه ای راحت نبوده این فراموشی. الان سه هفته س که از هم جدا شدیم خطمو عوض کردم دانشگاهم با بابام یا داییم میرم یعنی دیگه هیچ ارتباطی نداریم اما خیلی بهش فک میکنم گریه میکنم گاهی عذاب وجدان میگیرم که تقصیر من بوده باید از اول به خونواده م میگفتم تا از همون اول نظر منفیشونو میگفتن به خدا حالم خیلی بده فقط توو این مدت امتحانام باعث شده یکم سرم مشغول شه

30. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

برای من حتی لحظه ای راحت نبوده این فراموشی. الان سه هفته س که از هم جدا شدیم خطمو عوض کردم دانشگاهم با بابام یا داییم میرم یعنی دیگه هیچ ارتباطی نداریم اما خیلی بهش فک میکنم گریه میکنم گاهی عذاب وجدان میگیرم که تقصیر من بوده باید از اول به خونواده م میگفتم تا از همون اول نظر منفیشونو میگفتن به خدا حالم خیلی بده فقط توو این مدت امتحانام باعث شده یکم سرم مشغول شه
    باشه حالا که تموم شده دیگه . ولی یاد بگیر تو زندگی کسی رو الکی عاشقه خودت نکن . هیچکس دوست نداره با دلش بازی بشه مخصوصا لحظه آخر .
    بعد یادبگیر کسی که عاشقته و دوسش داری . عاشقانه پست سرش وایسا و پشتشو خالی نکن ..........

مطمن باش یه روزی یه جایی کسی دلتو میش************ه اونوقت میفهمی نتیجه کارت بوده ... من سرزنشت نمیکنم که از حرفه پدرت اطاعت کردی .. ولی کار خوبی هم نکردی که از کسی که میدونی اینقد دوست داره دفاع نکنی و یا حتی تلاش نکنی که درستش کنی ...

31. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

من تصمیم جدی گرفتم چون میدونم دیگه این کار شدنی نیست.اگه بشه هم اون دیگه از چشم بابام افتاده البته از اولم توو چشم نبود.ازون روزم که دوبار با بابام ز زده و حرف زده یکم بد حر زده بود واسه همین میگم دیگه کلن نمیشه
    بعدشم چرا اینجوری میگی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ؟؟؟؟؟؟ من بهش ظلم یا خیانت که نکردم.در ضمن من روز اول یه حرفی بهش زدم.بهش گفتم اگه روزی بیاد که من بخوام کسی رو دوست داشته باشم اگر بابام به هر دلیلی بگه نه منم میگم چشم.حتی اگه به قیمت شکسته شدنه دلم باشه

32. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    باشه حالا که تموم شده دیگه . ولی یاد بگیر تو زندگی کسی رو الکی عاشقه خودت نکن . هیچکس دوست نداره با دلش بازی بشه مخصوصا لحظه آخر .
    بعد یادبگیر کسی که عاشقته و دوسش داری . عاشقانه پست سرش وایسا و پشتشو خالی نکن ..........

مطمن باش یه روزی یه جایی کسی دلتو میش************ه اونوقت میفهمی نتیجه کارت بوده ... من سرزنشت نمیکنم که از حرفه پدرت اطاعت کردی .. ولی کار خوبی هم نکردی که از کسی که میدونی اینقد دوست داره دفاع نکنی و یا حتی تلاش نکنی که درستش کنی ...

منم موافقم با نظر آقا امين . به نظرم سطح مالي و فرهنگيتو به رخ اون پسر كشيدي بعدم بهش جواب منفي دادي .
    حالا اگه يكي پيدا بشه كه از نظر فرهنگي و مالي به همديگه بياين ولي دوستت نداشته باشه چي ميشه ؟؟؟!!!!!!

33. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

چرا باید دوسم نداشته باشه؟من اگه میرفتم و روزی به حرف بابا میرسیدم اونوق جواب منو کی میداد؟توو جامعه ای که به زن طلاق گرفته اندازه نوک سوزن ارزش نمیدن و همه ی نگاها بهش یجوریه که انگار قتل کرده، اونوقت من باید چیکار میکردم؟بابا میگه تو گناه نکردی چون از روی ترحم ازدواج کردن و قربانی شدن اشتباهه و چون از اول بهش گفته بودی که نظر من نظره بابامه

34. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

من تصمیم جدی گرفتم چون میدونم دیگه این کار شدنی نیست.اگه بشه هم اون دیگه از چشم بابام افتاده البته از اولم توو چشم نبود.ازون روزم که دوبار با بابام ز زده و حرف زده یکم بد حر زده بود واسه همین میگم دیگه کلن نمیشه
    بعدشم چرا اینجوری میگی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ؟؟؟؟؟؟ من بهش ظلم یا خیانت که نکردم.در ضمن من روز اول یه حرفی بهش زدم.بهش گفتم اگه روزی بیاد که من بخوام کسی رو دوست داشته باشم اگر بابام به هر دلیلی بگه نه منم میگم چشم.حتی اگه به قیمت شکسته شدنه دلم باشه
    حرف های شما درست . ولی قبول کن که شما مقصر بودید . ناراحت نشو .بچذیر که اشتباه کردی ..
    یه سوال دارم .. پدرشما که به قدش قیافه ش پولش ایراد گرفته و از اول هم تو چشم نبوده . چرا اجازه داد تا این حد پیش برید جلو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    که حلقه بگیره که تااین حد عاشقت بشه . تا اینحد دوست داشتنشو بهت بفهمونه که الان خودت بگی میدونی ممکنه حالش خوب نباشه .

میدونی شکست عاطفی . شکست روحی . یعنی چی ؟؟؟
    بنظرت اون پسره چی باید بخودش بگه ؟؟؟ بگه گناهم این بود قیافمو پدر عشقم نپذیرفت؟؟؟؟؟؟ قدمو نپذیرفت ؟؟؟؟ اگه تو عصبانیت حرفی یا کاری کرده . ب پای تمام فرهنگ خونوادش بذاره ؟؟؟؟

خیلی سخته ... میدونم شما هم ضربه دیدی .ولی باید از کسی که دوستت داره دفاع میکردی .. حداقل به پدرت میگفتی من یه مدت باهاش رفتار میکنم توقعمو بالا میبرم تا حرف زدنش درست بشه .. نه اینکه دمه آخر پدرت بگه نه . تو هم بگی نه .. به همین راحتی . این که دوست داشتن و عشق نمیشه . این میشه به بازیچه گرفتن ...

35. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

چرا باید دوسم نداشته باشه؟من اگه میرفتم و روزی به حرف بابا میرسیدم اونوق جواب منو کی میداد؟توو جامعه ای که به زن طلاق گرفته اندازه نوک سوزن ارزش نمیدن و همه ی نگاها بهش یجوریه که انگار قتل کرده، اونوقت من باید چیکار میکردم؟بابا میگه تو گناه نکردی چون از روی ترحم ازدواج کردن و قربانی شدن اشتباهه و چون از اول بهش گفته بودی که نظر من نظره بابامه
    خوب یه سوال دارم ...
    اگه فردای دیگه با یه پسر پولدار که قدشو قیافشو پدرت بپذیره ازدواج کردی و فهمیدی روابط نامشروع داره .رفیق باز .. تورو واسه فقط به اسم زن داشتن میخواد چکار میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

ببخشید این حرفو میزنم .. تو قراره با عشقت زندگی کنی نه پدرت ..که ممکنه از قد اون خوشش نیاد ...

ناراحت نشید این حرفو میزنم .بعضی اوقات خوبه مشکلاتو از یه زاویه دیگه نگاه کرد که ببینی چیکار کردی

36. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

حلقه گرفتن و اون فیلم... مربوط به چند ماه پیشه که هنوز نیومده بودن خاسنگاری و بابامم خبر نداشت
    بعدشم بابا اگه بی انصافی میکرد از همون اول میگف نه.اما بهشون گف چن جلسه همدیگرو بشناسیم مشاورم بریم تا ببینیم چی میشه.بابا الان به من میگه من نظرم از اول منفی بود اما به خاطر تو و به خاطر اینکه دلت نشکنه خاستم تا مرحله ی آخر برم و بهت ثابت کنم به درد هم نمیخورین

37. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

حلقه گرفتن و اون فیلم... مربوط به چند ماه پیشه که هنوز نیومده بودن خاسنگاری و بابامم خبر نداشت
    بعدشم بابا اگه بی انصافی میکرد از همون اول میگف نه.اما بهشون گف چن جلسه همدیگرو بشناسیم مشاورم بریم تا ببینیم چی میشه.بابا الان به من میگه من نظرم از اول منفی بود اما به خاطر تو و به خاطر اینکه دلت نشکنه خاستم تا مرحله ی آخر برم و بهت ثابت کنم به درد هم نمیخورین
    ببخشید . چه پدری دارید شما . که میدونسته نمیزاره ازدواج کنی . ولی شما و اون پسره رو تو یه تجربه تلخ قرارداد ..
    بخدا موندم چی بگم

38. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

خب من که قرا نیس بدون اطلاع و تحقیق دلمو راحت بدم و ازدواج کنم. تحقیقات قبل ازدواج یا مشاوره بخاطر فهمیدن همین روابط نامشروع و رفیق بازیه ک میگین دیگه

39. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

تجربه تلخ من به خاطر اشتباه خودمه.از نظر بابام اونا یه خاستگار بودن ک برای هر دختری میاد و ممکنه نشه و برگرده

40. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

خواهش میکنم الان یه راه چاره بدین به من.من خیلی دعا میکنم شب و روز برا آرامش اون بعد برا خودم دعا میکنم.که حالش زودتر خوب بشه و فراموش کنه.حداقل بخاطر اخلاق بابام که نمیتونه باهاش کنار بیاد بکشه کنار و با خودش بگه بهتر که نشد
    مگه نمیگن برا پسرا راحتتره؟؟؟؟مگه نمیگن پسرا راحتتر فراموش میکنن؟؟؟؟؟

41. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

خب من که قرا نیس بدون اطلاع و تحقیق دلمو راحت بدم و ازدواج کنم. تحقیقات قبل ازدواج یا مشاوره بخاطر فهمیدن همین روابط نامشروع و رفیق بازیه ک میگین دیگه
    شما هیچ جوره نمیخواید قبول کنی که اشتباه کردی ..... فقط نمیدونم چرا مشکلتو اینجا بیان کردی .. اینجا نه دادگاه نه حکم صادر میکنن که اینقد پافاشری میکنی که تو پدرت اشتباه نکردی ....
    اینجا مشاوره س .. یعنی نظرات بقیه رو از دیدگاه های متفاوت میفهمی نسبت به مشکلت .. ...
    دوست داشتم یک لحظه جای پسره بودی اونوقت حرفه منو قبول میکردی ...

یه سوال دارم ...
    شما که فرهنگتون بالاس همه چیتون خوبه ... کسی که عاشقه شما میشه و دوستتون داره .... پدرت میخواد باهاش زندگی کنه زیر یه سقف که به قدش و قیافه ش و.... گیر میده ...
    یا باید اول به دل شما بشینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدش دوست عزیز .. ازدواج یعنی از خودگذشتگی یعنی تحمل . یعنی متعهد شدن ... نه اینکه همه اینها خلاصه بشه تو حرفه پدرتون وشما بگید چشم ...

بعضی اوقات باید بخاطر کسی که دوستتون داره جنگید ....

42. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

من قبول کردم که اشتباهه من بود.حتی نه پدرم.فقط و فقط خودم. اما الان ازینکه حالم بد باشه بیزارم چون خیلی بده شما لمسش نکردین نمیدونین واسه همین فقط میخام بدونم الان چیکار کنم؟ برا آینده م چیکار کنم؟

43. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

خواهش میکنم الان یه راه چاره بدین به من.من خیلی دعا میکنم شب و روز برا آرامش اون بعد برا خودم دعا میکنم.که حالش زودتر خوب بشه و فراموش کنه.حداقل بخاطر اخلاق بابام که نمیتونه باهاش کنار بیاد بکشه کنار و با خودش بگه بهتر که نشد
    مگه نمیگن برا پسرا راحتتره؟؟؟؟مگه نمیگن پسرا راحتتر فراموش میکنن؟؟؟؟؟
    کی گفته برای پسرا راحت تره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

از خودتون میپرسم .. آدم تو زندگیش چندبار میتونه عاشق بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ اگر هزار بار ازدواج کنی . آخرش عشقه اولتو نمیتونی فراموش کنی ...

خیلی ها هستن که زنشون خیلی وقته فوت کرده و شوهره بچه هاشو داره بزرگ میکنه و ازدواج نمیکنه . من سراغ دارم .....
    شما مفهموم واقعی عشق رو درک نکردید ... عشق یعنی جونتو هم واسش بدی .. عشق یعنی اونی که عاشقشی نفست بشه .

44. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

من قبول کردم که اشتباهه من بود.حتی نه پدرم.فقط و فقط خودم. اما الان ازینکه حالم بد باشه بیزارم چون خیلی بده شما لمسش نکردین نمیدونین واسه همین فقط میخام بدونم الان چیکار کنم؟ برا آینده م چیکار کنم؟
    من خوب لمسش کردم که دارم این حرفارو به شما میگم ...
    از نظر من راهی بجز سرع فراموش کردن و خودتونو درگیر زندگی ومشکلات نکردن نداری ... باید اینقد درگیر بشی وقتت پر بشه که از تو ذهنت بره .
    ولی وقتی بیکاری توخونه همش فکرت به طریقی به اون میرسه و اذیت میشی

45. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

نه فکرم پیش اون نمیره
    اه شما میخای منو دلداری بدی یا کمک کنی نتونم فراموشش کنم؟
    اصن خود اونم مقصره چرا توو این چهار سال اقدام نکرد به بابام بگه که اگه نشد حالا به این روز نیفتیم؟؟چرا گذاشت اینقد وقت بگذره و وابسته هم بشیم

46. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

نه فکرم پیش اون نمیره
    اه شما میخای منو دلداری بدی یا کمک کنی نتونم فراموشش کنم؟
    اصن خود اونم مقصره چرا توو این چهار سال اقدام نکرد به بابام بگه که اگه نشد حالا به این روز نیفتیم؟؟چرا گذاشت اینقد وقت بگذره و وابسته هم بشیم
    اوکی .. خوب الان ازچی ناراحتی ؟؟؟؟؟ فکرت پیشش که نمیره . پس چی داره نارحتتون میکنه ؟؟؟

47. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

فکرم میره

48. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

فکرم میره
    دیدی گفتم .
    خوب خودتو سرگرم کن .. چمیدونم دوستی دختر خاله ایی کسی هم سن خودت توفامیل نداری . مثلا یه روز برو خونه عمه ت یا خاله ت ..
    یه جوری فکرتو دور کن

49. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

همه میدونن این قضیه رو. پیش هر کی میشینم از همون حرف میزنه یا میپرسن که تونستی فراموشش کنی؟یا میگن ول کن به دردت نمیخورد اینجوری بور اونجوری بود....

50. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

همه میدونن این قضیه رو. پیش هر کی میشینم از همون حرف میزنه یا میپرسن که تونستی فراموشش کنی؟یا میگن ول کن به دردت نمیخورد اینجوری بور اونجوری بود....
    خوب چه میشه کرد .. همیشه اینجوره ... . تویی که میدونی همه چی تموم شده باید بیخیال خودتو بگیری .توجهی نکن ...
    یا جوابشونو بده . هرکس گفتت اینجوری بود اونجوری بود . بهش بگو حالا که چی ؟ میخوای چی رو ثابت کنی . وقتی جوابشون رو یکبار دادی محترمانه . دیگه حرفی نمیزنن ..
    بعدش اینکه خودتو سرگرم کن .آهنگ گوش بده . تصمیم بگیر دوباره به روال زندگی کردن برگردی ... قبلا چکارمیکردی ؟ دوست صمیمی داشتی . چطور وقتتو پر میکردی .حالاهم همون کارو کن

51. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

الان نه اما بعد یه مدت میخام یه کسی رو دوست داشته باشم.الان احساس خلا میکنم .نمیخام الان باشه چون به اون شخصم ظلم میشه نمیخام جایگزین کنم میخام واقعا عاشقش باشم قبل از عاشق شدنم همه چی رو در نظر بگیرم که تجربه ی تلخمو دوباره تکرار نکنم

52. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

تورو خدا بگین که میشه
    میخام زندگیم با عشق باشه

53. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

الان نه اما بعد یه مدت میخام یه کسی رو دوست داشته باشم.الان احساس خلا میکنم .نمیخام الان باشه چون به اون شخصم ظلم میشه نمیخام جایگزین کنم میخام واقعا عاشقش باشم قبل از عاشق شدنم همه چی رو در نظر بگیرم که تجربه ی تلخمو دوباره تکرار نکنم
    به نظر من هرکسی که وارد زندگیت میشه رو اول بده بابات ببینه ...
    تویی که اخلاق پدرتو میدونی و حرفی هم نمیزنی ... پس بهتره تو یه رابطه بری که پدرت قبولش داشته باشه .اینجور میدونی دیگه اخرش مثل دفعه قبل نمیشه ...

شما چون بهش وابسته بودی .الان خیلی احساس تنهایی میکنی ... همه اولش اینجورن .ولی بزار یکم زمان بگذره ...
    خودتو با درس . خودن رمان و... بگذرون تا کمی بهتر بشی

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد