نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ازدواج ازطریق اینترنت و راههای شناخت؟؟؟ لطفا جوابمو بدید

1158
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4626
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج ازطریق اینترنت و راههای شناخت؟؟؟ لطفا جوابمو بدید

سلام من حدود سه ماهه توی نت با یه آقا آشنا شدم که اولش بخاطر تبادل نظر در مورد شعر بود و در ادامه به علاقمندی منجر شد.. من از شهرهای شمالی کشورم وایشون تو جنوب زندگی میکنند..سه سال از من کپچیکتر هستند.. من یک نامزدی ناموفق داشتم.. نامزدم ادم سرد و بی تفاوتی بود.. و الان به فرد مورد نظرم همه چیو باصداقت گفتم.. ما تصمیم به ازدواج داریم و ایشون اصرار دارن من به هر خواستگاری که میاد جواب منفی بدم.. و یک سال و نیم صبر کنیم تل وضعیت مالی درست بشه.. من کارمندم پ ایشون فعلا یه کار معمولی دارن.. من 30 سالمه.. و اون یکبار بعد دوماه اشنایی اومدن شهر ما و همدیگرو از نزدیک دیدیم.. ما چند بار در مورد چیزای جنسی خرف زدیم و درمورد همه موارد زندگی.. و فکر میکنیم توافق کلمل داریم..اما من پیش خودم فکر کردم خوب اینا همش حرفه.. و خاستم از شما کمک بگیرم..واینکه خانواده های مادر جریان نیستندو ما هر دو فکر میگنیم اکر بعد یکسال که ایشون بخاد بیاد و خانواده من موافقت نکنه چی میخاد پیش بیا د؟؟ و سوال دومم چطور بیشتر بشناسمش.. خواهش میگنم کمکم کنید چون جایی زندگی میکنم که مشاوری نیست.. دز ضمن من اولشم بهشون گفتم که باید تو مرحله لی بریم پیش مشاور.. و قبول کردند..حالا بگید ما رابطمونو چطور ادامه بدیم؟ و برای اینده چه طرحی داشته باشیم؟؟ با تشکر

2. 2 کاربران زیر از jasmin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج ازطریق اینترنت و راههای شناخت؟؟؟ لطفا جوابمو بدید

سلام . واسه ازدواج اصلا نميشه به آشنايي هايي كه تو نت بوجود مياد اعتماد كرد . شما هم توي سن ازدواج هستين و به نظرم بهترين كار اينه كه خانواده رو در جريان بگذاريد و اون آقا هم واسه خواستگاري اقدام كنه . چون توي سني نيستين كه بخواين يكي دو سال واسه اين آقا صبر كنيد تا كارهاشو اوكي كنه .

4. 2 کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط jasmin نمایش پست ها
    سلام من حدود سه ماهه توی نت با یه آقا آشنا شدم که اولش بخاطر تبادل نظر در مورد شعر بود و در ادامه به علاقمندی منجر شد.. من از شهرهای شمالی کشورم وایشون تو جنوب زندگی میکنند..سه سال از من کپچیکتر هستند.. من یک نامزدی ناموفق داشتم.. نامزدم ادم سرد و بی تفاوتی بود.. و الان به فرد مورد نظرم همه چیو باصداقت گفتم.. ما تصمیم به ازدواج داریم و ایشون اصرار دارن من به هر خواستگاری که میاد جواب منفی بدم.. و یک سال و نیم صبر کنیم تل وضعیت مالی درست بشه.. من کارمندم پ ایشون فعلا یه کار معمولی دارن.. من 30 سالمه.. و اون یکبار بعد دوماه اشنایی اومدن شهر ما و همدیگرو از نزدیک دیدیم.. ما چند بار در مورد چیزای جنسی خرف زدیم و درمورد همه موارد زندگی.. و فکر میکنیم توافق کلمل داریم..اما من پیش خودم فکر کردم خوب اینا همش حرفه.. و خاستم از شما کمک بگیرم..واینکه خانواده های مادر جریان نیستندو ما هر دو فکر میگنیم اکر بعد یکسال که ایشون بخاد بیاد و خانواده من موافقت نکنه چی میخاد پیش بیا د؟؟ و سوال دومم چطور بیشتر بشناسمش.. خواهش میگنم کمکم کنید چون جایی زندگی میکنم که مشاوری نیست.. دز ضمن من اولشم بهشون گفتم که باید تو مرحله لی بریم پیش مشاور.. و قبول کردند..حالا بگید ما رابطمونو چطور ادامه بدیم؟ و برای اینده چه طرحی داشته باشیم؟؟ با تشکر

راستش عزیزم نمیدونم چطور میشه از طریق مجازی به کسی اعتماد کرد !!!!؟!!!!

ماها کسایی رو میشناسم که سالها از اشنایی مون میگذره ولی کارهایی میکنن که گاهی فکر میکنیم اصلا" اونارو نمیشناختیم ...

تازه شما فاصله تون خیلی دوره و مطمئنا" تفاوت فرهنگی خواهید داشت ...

اینکه الان هیچ مشکلی نداشتید مسلمه که باید اینجور باشه ، خب عزیزم هرکی در این دوران باشه و برای بار اولم باشه هیچ مشکلی نخواهد

داشت ... پس بهتره خیلی واقع بینانه فکر کنید ...

به هرحال شما باید تکلیفت با خودت معلوم باشه ... و اونم اینه که بتونی تحمل کنی و این یکسال رو بگذرونی ...

ولی هر اتفاقی بیفته باید قدرت داشته باشی که تحمل کنی ... چون خونواده ممکنه مخالفت کنن...

پس در این موارد خیلی باید قوی باشی ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط jasmin نمایش پست ها
    خب دوست عزیز تعجب میکنم از اینکه شما یک نامزدی ناموفق داشتید ... دوباره وارد راهی شدید که باید در اون اگر و مگر بگید ...

فکر میکنم بخاطر نامزدی قبلی به اندازه کافی سختی کشیدی!

پس چرا وارد یک رابطه شعرگونه اونم از نوع دورش شدی ... ؟ ! ؟

خب جانم وقتی یکی شما کشوره و یکی جنوب کشوره چطور میخوایت همدیگرو بشناسید ؟ خدایی تو الان میدونی اون پسر کیه ؟

الان چیکار میکنه ؟ خونوادش کجان ؟ اصلا" میتونی بری تحقیق کنی؟ کسی رو میشناسی؟

خدایی صرف اینکه با هم شعر میگید به این نتیجه رسیدید که میتونید با هم ازدواج کنید ؟

راستش اگه ادم بیرون بره میبینه با همه مردم میتونه زندگی کنه ولی وقتی پای دیدگاه و تفاهم میاد وسط اونوقته که انتخاب سخت میشه

خب برای رسیدن به اون سطح اعتماد باید شما با هم در ارتباط باشید تا همدیگرو بشناسید ولی خب چقدر این مورد میتونه در زندگی

شما اتفاق بیفته ؟

تازه مورد خونواده ام هست که ممکنه با این وصلت مخالفت کنه ... چون هیچ اشنایی و دیدی از ایشون ندارن ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)