نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اخلاق خاص نامزدم

1192
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4481
    تشکـر
    2
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

اخلاق خاص نامزدم

سلام دوستان عزیز و گرامی نامزد من همیشه میگه عاشق منه و خیلی دوستم داره متاسفانه از سمت خانواده خودش خیلی کمبود محبت داره و خیلی محدوده جوری که همیشه میگه من اگر بابام به خاطر یه آرایش ساده انقدر بهم گیر نمیداد هیچ وقت الان آرایش و دوست نداشتم منم یه اخلاقی دارم اگر یه مشکلی بینمون پیش بیاد چند روز زمان میبره تا ذهنیتم به حالت اول برگرده اینم بگم که بین ما 5 سال اختلاف سنی هست یعنی من بزرگترم و وقتی من ناراحت میشم و بهش کم محلی میکنم اونم مثل من میشه و انتظار داره که زود همه چیز درست بشه و من از دلش در بیارم و بخاطر همین میگه تو نمیتونی منو آروم کنی و اینم بگم که خیلی از لحاظ احساسی و غریزی قویه خیلییی و همیشه دوست داره بهم نزدیک بشیم مثلا موقع هایی که من ناراحتم و دوست داره بهم نزدیک بشیم من دوست دارم اول مشکلمون حل بشه بعد بهم با آرامش نزدیک بشیم اما تا چنین اتفاقی میافته سری خیلی عصبی میشه و میکه تو نمیتونی منو آروم کنی مثلا گوشی و قطع میکنه اما وقتایی که بهش نزدیک میشم خیلی خوب میشه و همش دوست داره بازم تکرار بشه اما یه ترسی تو وجودم هست که عذابم میده میترسم در آینده من اگر ذره ای کوتاهی کنم تو این مثله از دستش بدم یا خدایی نکرده بخواد به غیر ابرز کنه احساسشو .... نمیدونم چیکار کنم بد جوری سردرگمم ممنون ومیشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ممنون میشم کمک کنید خیلی سر در گمم...

سلام.میشه بگین چند سالتونه ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4481
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    10

من 26 سالمه و نامزدم 21 سالشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4481
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    10

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند منو مرسی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

در قدم اول باید برسی کنید که چقدر قلبا بهم علاقه مندید و ایا این علاقه یک طرفه هست یا خیر
    دوم اینکه سر هر مورد کوچکی اختلاف درست نکنید .. هم الان و هم در زندگی اینده تان .. و سعی کنید همیشه در هر موضوعی به تفاهم برسید و ایده ها و نظرهاتون رو مشترک کنید ...
    غرور و .. رو هم تا حدی نادیده گرفته و به زندگی آینده تان نگاه کنید و برایش تلاش کنید ..
    بعد از شناخت کامل از تمام اخلاقیات و رفتار همدیگه که مورد بسیار مهمیه میتونید سریعتر ازدواج کنید .. اما باز هم شناخت از هم و تفاهم و تحقیق و .. را به هیچ وجه فراموش نکنید .. دوران نامزدی بسیار دوران حساس و مهمیه و پایه و اساس زندگی اینده و ازدواج هست و اگر درست انجام نشه مشکلات زیادی در بعد از ازدواج بوجود می اورد
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد