نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: لجبازی نامزدم

3530
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

لجبازی نامزدم

دوستان سلام. من یک سال پیش با یک دختر آشنا شدم. خیلی دوسش دارم . اونم همین طور . ولی حرف گوش نمیده خیلی لج بازه شده سر لج بازی هر کاری میکنه منم خیلی امتحانش کردم خیلی بهش وقت دادم که تقییر کنه اما دس از کازاش برنداشت. منم ولش کردم بعد چن روز برگشت و گفت میخام توبه کنم و شم اونی که تو میخای منم ی فرست جبران بهش دادم. تقییر کرد ولی بعد چن روز اتفاق هایی افتاد که بازم شد همونی که بود. مثلا پسر عموش ازش خاستگاری کرد با این که جواب رد بهش داد ولی باز شد همونی که بود. بنظرتون چیکارش کنم؟؟؟ اگه برگشت باز ببخشمش؟؟؟ ترو خدا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4721
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سلام.ترو خدا ب من کمک کنید خیلی برام مهمه

چی کار میکرد مثلا؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

دوست عزیزم عباس جان مثلا چیکارایی میکرد که شمارا عزاب میداد؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad211 نمایش پست ها
    دوست عزیزم عباس جان مثلا چیکارایی میکرد که شمارا عزاب میداد؟
    خیلی دروغ میگفت آخر دستم که دستش رو میشد میگفت تقصیر خودته که محدودم میکنی. من سر لباس پوشیدنش و با کیا رفت و آمد کنه باهاش دعوا میکردم.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نگارا نمایش پست ها
    چی کار میکرد مثلا؟؟؟
    خیلی دروغ میگفت آخر دستم که دستش رو میشد میگفت تقصیر خودته که محدودم میکنی. من سر لباس پوشیدنش و با کیا رفت و آمد کنه باهاش دعوا میکردم.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

امضای ایشان
    این جا زمین است جایی که اثری از وجدان نیست.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط عباس رمضانی گهروئی نمایش پست ها
    دوستان سلام. من یک سال پیش با یک دختر آشنا شدم. خیلی دوسش دارم . اونم همین طور . ولی حرف گوش نمیده خیلی لج بازه شده سر لج بازی هر کاری میکنه منم خیلی امتحانش کردم خیلی بهش وقت دادم که تقییر کنه اما دس از کازاش برنداشت. منم ولش کردم بعد چن روز برگشت و گفت میخام توبه کنم و شم اونی که تو میخای منم ی فرست جبران بهش دادم. تقییر کرد ولی بعد چن روز اتفاق هایی افتاد که بازم شد همونی که بود. مثلا پسر عموش ازش خاستگاری کرد با این که جواب رد بهش داد ولی باز شد همونی که بود. بنظرتون چیکارش کنم؟؟؟ اگه برگشت باز ببخشمش؟؟؟ ترو خدا کمکم کنید

اولا" هر کسی هر اخلاقی داشته باشه همون اخلاق رو با خودش داره و تغییرش کاری سخت و شاید غیر ممکن باشه ...

اما در مورد اینکاررش باید بگم که شما تا وقتی که همسر قانونی ایشون نشدید، نمیتونید سر لباس و حجابش به ایشون سخت بگیرید

حتی مجتهدین بعد از ازدواج ، این حق رو به زن میدن که حجابش رو خودش انتخاب کنه وشوهر نمیتونه بهش گیر بده ...(ایت الله سیستانی)

پس شما نباید ایشون رو محدود کنید و بهش سخت بگیرید ...

چون دوست داشتن زیاد حصار میاره و هیچ کسی دوست نداره که با یک همچین اوضاع محدودی مواجه بشه ...

در ضمن اگه ایشون میخواد به شخص دیگه ای فکر کنه باید تصمیم خودش رو بگیره ، شما هم باید قدرت شنیدن "نه" رو هم داشته باشید ...

و در مورد بخشیدن این به خود شما مربوط میشه ، تا چه زمانی بخوایت بهش وقت بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شما میگید هر کاری میخاد بزارم بکنه؟؟ اینجور تو زندگی مشترک مون به مشکل بر میخوریم. دروغ هاشو چی؟؟ اونا هم مال بعد ازدواج هست؟؟
    امضای ایشان

10. کاربران زیر از عباس رمضانی گهروئی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

[replacer_img] ای بابا این چه تعصب بازیه که شما آقایون سر ما خانوما میارید ... ؟

خب وقتی الان محدودش میکنی و نمیذاری با کسی در ارتباط باشه ، خب معلومه دیگه ازتون فراری میشه

فردام که باهاش ازدواج کردید میخوایت بندازیتش تو یه خونه که مثلا" بگید شوهرشم و نمیذارم بره بیرون از خونه ...

خیلی راحت بهتون میگم اگه این رویه باشه ایشون رو از دست میدید ... شما یه چرخ تو این سایت بزنید و ببینید که چه مشکلاتی رو

دوستان در زندگیشون دارن تحمل میکنن ...

ایشون هم باید اگه برای زندگی با شما اگه تصمیمی داره زودتر و سر یک وقت مقرر به شما بگه ...

تا شما هم بدونید میخوایت چه تصمیمی تو زندگی بگیرید ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

12. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/RIGHT]

[replacer_img] ای بابا این چه تعصب بازیه که شما آقایون سر ما خانوما میارید ... ؟

خب وقتی الان محدودش میکنی و نمیذاری با کسی در ارتباط باشه ، خب معلومه دیگه ازتون فراری میشه

فردام که باهاش ازدواج کردید میخوایت بندازیتش تو یه خونه که مثلا" بگید شوهرشم و نمیذارم بره بیرون از خونه ...

خیلی راحت بهتون میگم اگه این رویه باشه ایشون رو از دست میدید ... شما یه چرخ تو این سایت بزنید و ببینید که چه مشکلاتی رو

دوستان در زندگیشون دارن تحمل میکنن ...

ایشون هم باید اگه برای زندگی با شما اگه تصمیمی داره زودتر و سر یک وقت مقرر به شما بگه ...

تا شما هم بدونید میخوایت چه تصمیمی تو زندگی بگیرید ...
    من اونو محدود نمیکنم بهش میگم هر جا میخای برو ولی حجاب تو رعایت کن و سر ب زیر باش من اشتباه کردم؟؟؟
    امضای ایشان

14. 2 کاربران زیر از عباس رمضانی گهروئی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من اونو محدود نمیکنم بهش میگم هر جا میخای برو ولی حجاب تو رعایت کن و سر ب زیر باش من اشتباه کردم؟؟؟

امضای ایشان

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4740
    تشکـر
    20
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکر میکنم این خانم اونی نیست که شما میخواهید باهاش ازدواج کنید.
    شما به اشتباه ایشون رو برای زندگی انتخاب کردید. چرا؟ چون رفتارهاش مخالف علایق و اعتقادات شماست و اینکه دروغ هم میگه. با این اوصاف هیچ دلیلی برای ادامه رابطه به نظر من وجود نداره.
    مطمئن باشید شخصیت یک فرد رو که توی بیست و چند سال شکل گرفته نمیتونید عوض کنید.

17. کاربران زیر از .: ترنم :. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4662
    تشکـر
    11
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بنظر من اون میخادت ولی تعصبتو نمیخاد. بنظرم داری سخت میگری ک دعواش میکنی!!! اخه وقتی شوهرش بشی ک دیگه لابد کتکشم میزنی. ببین عباس جان با خودت رو راست باش اگه واقعا سر حجاب و روابطش نمی تونی کنار بیای بذارش کنار. شاید بنظرت خیلی بیرحم باشم ولی بهت اطمینان میدم ک از سر تجربه دارم میگم. الان باهاش کنار نیای محاله بعد ازدواج بتونی چیزی رو عوض کنی. شایدم اصلا رابطه شما بیشتر از اونکه عشق باشه وابستگی و عادت باشه. بهرحال خوب فکرکن آینده خودتو و اونو خراب نکنی.

19. کاربران زیر از snow بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب عباس جان باید بگم اگه ایشون دختر راحت باشن و زیاد اهل حجاب نباشن ...

مسلما" با حساسیتی که تو داری فردا به مشکل برمیخوری ...

پس باید این مسایل رو در نظر بگیری...

چون ممکنه فردا هم ازدواج کنید، و شما هم در این مدت خیلی صبوری هم بکنی ، ولی طاقت شما حدی داره و

ممکنه روزی از کوره در برید و همه چی رو خراب کنید ، و اون روزه که دیگه برای جبران خیلی دیر میشه ...

من فکر میکنم باید در این مورد فکر کنید و همه چی رو دوباره بررسی کنید ...
    ویرایش توسط farokh : 07-12-2014 در ساعت 12:05 PM
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

21. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

خب پسرخوب هر گلی یه خاری هم داره ... و باید اون خار رو هم تحمل کنی ...

ولی ازدواج با این مثالها راستشو بخوای همخوانی نداره ... ازدواج مثل یک در می مونه که وقتی ازش رد شدی ، دنیای دیگه ای رو بهت

نشون میده ...

منم مثل سایر دوستان بهتون میگم بهتره در این مورد دوباره فکر کنید ... شاید اگه این احساسات رو کنار بذارید و بهتر و واقعی تر به زندگی

نگاه کنید ، متوجه خیلی از این تفاوت ها بشید ...

تفاوتهایکه مثل آتیش زیر خاکستر می مون و وقتی سر باز میکنن که دیگه راهی برای خاموش کردن اونا نیست ...

فکر نکن الان با خودت میگی ، خب سعی میکنم که رفتارشو درست کنم !

نه جانم ! هر کسی هر اخلاقی داره ، همون اخلاقش می مونه و تغییر کردنی نیست ...

پس شمام اگه خواهانش باشد و به هم برسید باید با تمام اخلاق باهاش ازدواج کنید ، حالا ببین واقعا" میتونی یا نه ؟
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

23. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شاید بااینکه خودم دخترم جوابم این باشه که ولش کنید چون خودم با وجود مشکل بزرگتر بودنم از کسیکه دوستش دارم و دوستم داره و بعد از 10 ماه تصمیم به ازدواج داریم و یه عالمه مشکل سر راهمونه تو این 10 ماه که میشه گفت دوست بودیم بااینکه هزارتا موقعیت پیش اومد که خیانت کنم و در کنارش کسی دیگه روهم داشته باشم حاضر نشدم برم بااینکه آخر راهمونم مشخص بود جداییه
    اگه واقعا دوستتون داشت وقتی دید شما دوستش دارید باهاش صادقید و رو راست و وفادار اونم متقابل باید همینطور میبود برای شما
    این نظر شخصی منه زن و مرد تو همه چیز باهم برابرن

25. 2 کاربران زیر از پریسان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستای گلم ممنون از این که راهنمای من بودین. حرف های شما رو قبول دارم. من متمعنم از این که اگه باهاش ازدواج کنم باهاش خوش بخت میشم چون خیلی دوسش دارم و اخلاق هر دومون خوبه شرایت شوهم دارم ولی چون میرم دانشگاه تا چن سال دیگه نتونم بیارمش توی خونه خودم. از این میترسم که تو این چن سال وضع بدتر بشه و حتی به جاهای باریک کشیده بشه.
    امضای ایشان

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط .: ترنم :. نمایش پست ها
    من فکر میکنم این خانم اونی نیست که شما میخواهید باهاش ازدواج کنید.
    شما به اشتباه ایشون رو برای زندگی انتخاب کردید. چرا؟ چون رفتارهاش مخالف علایق و اعتقادات شماست و اینکه دروغ هم میگه. با این اوصاف هیچ دلیلی برای ادامه رابطه به نظر من وجود نداره.
    مطمئن باشید شخصیت یک فرد رو که توی بیست و چند سال شکل گرفته نمیتونید عوض کنید.
    ترنم جان خواهر عزیز: من حرف های شمارو قبول دارم ولی اوایل دوستیمون اینقد دوسش نداشتم و روش حساس نبودم و اگه زیادی بهش سخت گیری میکردم از من دل سرد میشد و.... گفتم شاید زمان همه چیز و درست کنه ولی الان که یک سال و چن ماهه گذشته میبینم همون آدمیه که بود و از ترفی اینقد دوسش دارم که دلم نمیاد ولش کنم و فراموش کردنش خیلی برام سخته
    امضای ایشان

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    تشکر شده 28 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

پس باید همینطوریشو قبول کنی و بذاری آزاد باشه
    به قول بچه ها هر گلی یه خارم داره...

29. کاربران زیر از النا 20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ترنم جان خواهر عزیز: من حرف های شمارو قبول دارم ولی اوایل دوستیمون اینقد دوسش نداشتم و روش حساس نبودم و اگه زیادی بهش سخت گیری میکردم از من دل سرد میشد و.... گفتم شاید زمان همه چیز و درست کنه ولی الان که یک سال و چن ماهه گذشته میبینم همون آدمیه که بود و از ترفی اینقد دوسش دارم که دلم نمیاد ولش کنم و فراموش کردنش خیلی برام سخته
    خیلی برام سخته که ببینم آدم هایی دورم هستن که وقتی دختری رو میبینن بهش تیکه بندازن یا خیلی حروم زاده باشن که به اون تنه بزنن یا....دختری که من دوسش دارم هم خوشگل هست هم اندام زیبایی داره پس وقتی که پاشو بخواد بزاره بیرون آدم هایی اونو میبینن که از انسان بودن فقد قیافه انسان رو دارن. پس شرو میکنن یا تیکه انداختن یا شماره پرت کردن .... هر چند که دختر محل نزاره و سر به زیر باشه برا من خیلی تحملش سخته. من که نمیتونم همهی آدم هارو تقیر بدم؟؟ پس باید جوری همسرمو با اون محیط وقف بدم که عادی بشه برای مردم مثلا چادر پوشیدنش؟؟ بنظرتون من اشتباه میکنم؟؟
    امضای ایشان

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

خیلی برام سخته که ببینم آدم هایی دورم هستن که وقتی دختری رو میبینن بهش تیکه بندازن یا خیلی حروم زاده باشن که به اون تنه بزنن یا....دختری که من دوسش دارم هم خوشگل هست هم اندام زیبایی داره پس وقتی که پاشو بخواد بزاره بیرون آدم هایی اونو میبینن که از انسان بودن فقد قیافه انسان رو دارن. پس شرو میکنن یا تیکه انداختن یا شماره پرت کردن .... هر چند که دختر محل نزاره و سر به زیر باشه برا من خیلی تحملش سخته. من که نمیتونم همهی آدم هارو تقیر بدم؟؟ پس باید جوری همسرمو با اون محیط وقف بدم که عادی بشه برای مردم مثلا چادر پوشیدنش؟؟ بنظرتون من اشتباه میکنم؟؟
    معلومه اینقد دوسش داری که غیرتت اجازه نمیده حتی کسی چپ نگاش کنه یا نگاه معنی داری بکنه ...
    این عادتو دوست داشتنتو تحسین میکنم . ولی این ماله موقعیه که زنه تو باشه و نسبت بهش تعهد داشته باشی ...
    اگر اینقد دوسش داری و به فکرشی واذیت میشی از این مسایل بهتره با خانواده ها درجریان بزارید و حداقل صیغهه محرمیت یا نامزدی بخونید که بدونی اون ماله تو هست

32. 2 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    معلومه اینقد دوسش داری که غیرتت اجازه نمیده حتی کسی چپ نگاش کنه یا نگاه معنی داری بکنه ...
    این عادتو دوست داشتنتو تحسین میکنم . ولی این ماله موقعیه که زنه تو باشه و نسبت بهش تعهد داشته باشی ...
    اگر اینقد دوسش داری و به فکرشی واذیت میشی از این مسایل بهتره با خانواده ها درجریان بزارید و حداقل صیغهه محرمیت یا نامزدی بخونید که بدونی اون ماله تو هست
    امین جان:خانواده من در جریان هستن و راضی هستن از این موضوع مادر دختره هم در جریان هست ولی چون سنه من کم هست خانوادم میگن صبر کن تا بری دانشگا یا .... من میدونم اگه باهش برم همه جا که کسی جرعت شو نداشته باشه چپ نگاه کنه یا باهم باشیم که دیگه دروغ های الان نباشن باهش خوشبخت میشم. مشکل من دو چیز هست.1 سن کم من برای ازدواج! 2رفتار مرد وگرنه اگه مردم به میزان درک و فهمی میرسیدن که دختر بتونه آذادانه و تنها جایی بره من اصلا با چادر نپوشیدنش مشکلی نداشتم
    امضای ایشان

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

امین جان:خانواده من در جریان هستن و راضی هستن از این موضوع مادر دختره هم در جریان هست ولی چون سنه من کم هست خانوادم میگن صبر کن تا بری دانشگا یا .... من میدونم اگه باهش برم همه جا که کسی جرعت شو نداشته باشه چپ نگاه کنه یا باهم باشیم که دیگه دروغ های الان نباشن باهش خوشبخت میشم. مشکل من دو چیز هست.1 سن کم من برای ازدواج! 2رفتار مرد وگرنه اگه مردم به میزان درک و فهمی میرسیدن که دختر بتونه آذادانه و تنها جایی بره من اصلا با چادر نپوشیدنش مشکلی نداشتم
    آره بهت حق میدم .معلومه خیلی روش تعصب داری . ولی بدون تو الان در حدی نیستی که بخوای امرو نهی ش کنی ووادارش کنی به خواسته تو تن بده .
    چون این تعصب زیاد . واصلا هم مهم نیس ناشی از دوست داشتن باشه یا نباشه .فقط بدون این تعصب ممکنه رابطه تورو خراب کنه ....
    همیشه بدون اگه دل کسی رو زدی با کارات حالا هم بگو از دوست داشتن باشه . دیگه هرچی بخوای از دلش دربیاری نمیتونه قبول کنه . چون دلشو از خودت زدی ...

اینو هم حتما در نظر بگیری که فقط به خودت حق ندی که راجب اون قضاوت کنی و امرو نهی ش کنی .تو الان هیچ مسولیتی درقبالش نداری . پس وادارش نکنی به زور . باهاش منطقی حرف بزن با حرف های قشنگ متقاعدش کن محبتش کن . این راه بهتر فکرکنم جواب بده

35. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آره بهت حق میدم .معلومه خیلی روش تعصب داری . ولی بدون تو الان در حدی نیستی که بخوای امرو نهی ش کنی ووادارش کنی به خواسته تو تن بده .
    چون این تعصب زیاد . واصلا هم مهم نیس ناشی از دوست داشتن باشه یا نباشه .فقط بدون این تعصب ممکنه رابطه تورو خراب کنه ....
    همیشه بدون اگه دل کسی رو زدی با کارات حالا هم بگو از دوست داشتن باشه . دیگه هرچی بخوای از دلش دربیاری نمیتونه قبول کنه . چون دلشو از خودت زدی ...

اینو هم حتما در نظر بگیری که فقط به خودت حق ندی که راجب اون قضاوت کنی و امرو نهی ش کنی .تو الان هیچ مسولیتی درقبالش نداری . پس وادارش نکنی به زور . باهاش منطقی حرف بزن با حرف های قشنگ متقاعدش کن محبتش کن . این راه بهتر فکرکنم جواب بده
    من یک ساله که دارم تلاش میکنم برای عوض شدنش خیلی باهاش حرف میزنم باز میگه از چادر متنفرم!! ترو خدا کمکم کنید ولش کنم؟؟؟ باز ببخشمش؟؟؟ فقط بگید چیکار کنم!!
    امضای ایشان

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اینقد باهم خوبیم و همو دوس داریم که انگشت نمای این و اون شدیم همه میگفتن اگه میخاین کسی رو دوس داشته باشین مثل عباس و ندا باشین. ولی حیف که با کاراش گند زد به همه چی. با دروغ هاش با حرف گوش نکردناش. هعـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــی خدا دلم تنگیده براش و لی با کارایی که کرده دیگه دوس ندارم بهش وقت جبران بدم.
    امضای ایشان

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

من یک ساله که دارم تلاش میکنم برای عوض شدنش خیلی باهاش حرف میزنم باز میگه از چادر متنفرم!! ترو خدا کمکم کنید ولش کنم؟؟؟ باز ببخشمش؟؟؟ فقط بگید چیکار کنم!!
    نگاکن تو یه دخترو که یه عمر تو یه خانواده ایی بزرگ شده نمیتونی به این راحتی طرز تفکر و عقایدشو عوض کنی وهرچی بیشتر خواهش کنی خودتو کوچیک تر و اونو شاکی تر میکنی .

حداقل بهش بگو مانتو میپوشه سروضعشو قشنگ کنه باحجاب . تا وقتی که حداقل باهاش ازدواج کنی .. واونموقه هم نباید به زور بزاری چادر بزنه . چون عقایدش فرق میکنه نسبت به چادر زدن . پس بهتره طرز فکرشو عوض کنی تا هی بهش بگی چادر بزن
    نظر خودت چیه ؟

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4517
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نگاکن تو یه دخترو که یه عمر تو یه خانواده ایی بزرگ شده نمیتونی به این راحتی طرز تفکر و عقایدشو عوض کنی وهرچی بیشتر خواهش کنی خودتو کوچیک تر و اونو شاکی تر میکنی .

حداقل بهش بگو مانتو میپوشه سروضعشو قشنگ کنه باحجاب . تا وقتی که حداقل باهاش ازدواج کنی .. واونموقه هم نباید به زور بزاری چادر بزنه . چون عقایدش فرق میکنه نسبت به چادر زدن . پس بهتره طرز فکرشو عوض کنی تا هی بهش بگی چادر بزن
    نظر خودت چیه ؟
    مشکل من مردمه وگرنه با چادر نپوشیدن مشکلی ندارم . خیلی برام سخته
    امضای ایشان

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

مشکل من مردمه وگرنه با چادر نپوشیدن مشکلی ندارم . خیلی برام سخته
    آره سخته . ولی چه میشه کرد . ازش دور نشو همینو بهت میگم .اگه از روی کاراش ازش دور شدی .بزرگترین اشتباهتو کردی ...

من تجربه کردم .امان از روزی که عشقت با یکی دیگه دردودل کنه ... ازش دور نشو .همینو بهت میگم

41. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4740
    تشکـر
    20
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

شما الان داغی! متوجه نیستی چون احساست به منطقت غلبه داره
    نمیتونی از بیرون قضیه رو ببینی

به هر حال به نظر من دوست داشتن کافی نیست چون زندگی مشترک فقط یه رابطه دوستانه نیست. در زندگی مشترک، مسئولیتها، وفاداری به خانواده و استحکام روابط و اطمینان خاطر از طرف مقابل خیلی خیلی مهمه

واقع بین باش و با خودت روراست فک کن که این خانم میتونه مادر خوبی برای فرزندانت باشه یا نه؟ این مهمه.

43. کاربران زیر از .: ترنم :. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد