نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: دانشجوی عاشق

1827
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4738
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دانشجوی عاشق

سلام.پسری 21 ساله هستم...حدودا یک سال پیش از دختری خوشم اومد و به مرور که گذشت عاشقش شدم...وقتیکه بهش درخواست دوستی دادم گفتش که دو هفته پیش پسری بهش ابراز علاقه کرده و الان باهمم اما انگار که به علت اختلافاتی که باهم داشتند انگار زیاد ازش خوشش نمیومد...تا اینکه چند هفته بعد بهم اس داد و شرایطشو برای دوستی گفت و منم قبول کردم...اما خیلی این وضعیت دووم نیاورد و دو تاییمون فهمیدیم که هنوز بهش علاقه منده...ولی هر روز به عشق و علاقه من اضافه میشد چون هر روز سر کلاس میدیدمش.همیشه امید داشتم که اگه یه مدت با من باشه از من شاید خوشش بیاد...این تا جایی رسید که خودشم قرار کرد من به حالت جنون دوسش دارم و خودشم میگفت که تو منو از اون بیشتر دوست داری اما من دلم پیشش گیره اینو خودم قبلا نمیدونستم اما الان که ازش دورم میفهمم که دوسش دارم...یبار قرار شد بیست روز فکر کنه و بهم بگه که منو میخواد یا اونو...اخه اون پسره ادم مغروری بود و با کم محلیهاش و کم افتابی کردن خودش باعث علاقه بیشتر این دختر به اون میشد که خودشم ناراحت بود از این وضع اما میگفت دست من نیست کار دلمه...بهم چندبار گفت تموم کنیم اما نمیشد هم من بهش وابسته بودم هم تنها کسی که یه دوست واقعی براش بود من بودم...کسیکه اگه دلش برا پسره تنگ میشد و براش گریه میکرد به اون زنگ میزد و درد ودل میکرد من بودم...کسیکه وقتی پسره کات کرد باهاش و گفت بیا با هم دوست معمولی باشیم و داشت بشدت گریه میکرد من بودم که دلداریش میدادم...من باهاش کلی بیرون میرفتم باهم میخندیدیم شادی میکردیم وشاد برمیگشتیم و من بهترین دوستش بودم و میگفت تورو به عنوان دوست از اون پسره بیشتر دوست دارم اما به چشم دیگه نمیتونم ببینمت...میدید که برا نبودنش گریه میکردم همه چی رو میدید و ناراحت میشد اما میگفت دلم جای دیگست ببخشید...خودش میگفت من اگه تورو میخواستم خیلی خوشبخت میشدم چون منو خیلی میخوای و خیلی مردی که وقتی پیشت از یکی دیگه میگم گوش میکنی و تنهام نمیذاری...اخه نمیخوام ناراحتیشو ببینم دوست ندارم گریه کنه باید همیشه شاد باشه هیچ چیز لیاقت اینو نداره که براش بخوتد گریه کنه...چندی پیش توافق کردیم چون بهم بشدت وابسته ایم ا پایان امتحانات در ارتباط باشیم بعد از اون تموم کنیم که بتونیم راحت با موضوع کنار بیایم...الان تو همین مرحله ایم اما اون هنوز تو فکر پسرست و براش پست میذاره و از رفتن پسره بشدت ناراحته و منم از نبودنش بشدت داغونم...نمیدونم میشه برگرده...آیا یروز میفهمه تنها کسیکه واقعا دوسش داره منم و اونم یروز منو میخواد؟؟؟بخدا آرزومه منو برا یروزم که شده بخواد!!!!هنوزم دعاش میکنم سر نماز که حالش خوب شه

2. کاربران زیر از alirez بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : امیدوارم بخاطر یه دانشجوی دل شکسته بخونینش....

واي خداي من
    چه دل بزرگي داري
    ايشالا به آرزوت برسي

4. 3 کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4738
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم ازت...اما فکر نکنم بشه چون یبار قطعی بهم نه گفت...به نظر شما دختریکه حدود یک سال با پسری در ارتباط بوده و بهش علاقه مند نشده آیا میتونه بعدها بشه؟؟؟من اگه حرف دلمو کمی زودتر بهش میگفتم اینطور نمیشد...مال من بود نه اون...یبارم شماره پسره رو پیدا کردم بهش اس دادم در مورد فلانی میخوام باهاتصحبت کنم اما پسره گفت باهات تماس میگیرم و چند ماهه نگرفت و من بخاطر عشقم کوچیک شدم...نمیخواستم ببینم داغون داره میشه و خواستم کمکش کنم اما نشد

6. کاربران زیر از alirez بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه اين دختر قبول كرد كه با هم بمونيد واست مشكلي نيست كه يه مدتي علني ميدونستي كه با يكي ديگه بوده و جسم و روحش پيش يكي ديگه بوده ؟؟!!!

8. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4738
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    اگه اين دختر قبول كرد كه با هم بمونيد واست مشكلي نيست كه يه مدتي علني ميدونستي كه با يكي ديگه بوده و جسم و روحش پيش يكي ديگه بوده ؟؟!!!
    نه مشکلی ندارم...چون میدونم دوست نداره منو بازی بده و هروقت از حسش نسبت به من مطمین بود برمیگرده...برام مهم اینه که اونوقت فقط به من فکر میکنه و منو میخواد که برگشته...هیچوقت نباید کسی رو به خاطر عشفی که به کسی داشته با سو ظن نگاه کرد...

10. کاربران زیر از alirez بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط alirez نمایش پست ها
    ممنونم ازت...اما فکر نکنم بشه چون یبار قطعی بهم نه گفت...به نظر شما دختریکه حدود یک سال با پسری در ارتباط بوده و بهش علاقه مند نشده آیا میتونه بعدها بشه؟؟؟من اگه حرف دلمو کمی زودتر بهش میگفتم اینطور نمیشد...مال من بود نه اون...یبارم شماره پسره رو پیدا کردم بهش اس دادم در مورد فلانی میخوام باهاتصحبت کنم اما پسره گفت باهات تماس میگیرم و چند ماهه نگرفت و من بخاطر عشقم کوچیک شدم...نمیخواستم ببینم داغون داره میشه و خواستم کمکش کنم اما نشد

خب دوست عزیز ممکنه شما هیچوقت به هم نرسید ...

گاهی افراد نقش یک قایق رو برای بقیه بازی میکنن ، که وظیفه داره اونو از ورطه غرق شدن نجات بده ...

و البته این کار خداست و شما واسطه خیر شدید ...

پس دلبستن شما در این جا کاری بیهوده است ، ولی تاکید میکنم شاید بیهوده باشه ...

چون ممکنه معادلات در این دنیاهم بهم بخوره ... و کسی از اون خبری نداره ...

منم در زندگی بارها چنین حالتی داشتم ولی دیگه میدونستم که باید یه ناجی باشم نه یک عاشق ...

پس بهتره در این مورد خوب با خودت کنار بیای ، چون ممکنه بازم برات اتفاق بیفته ...

و تو نمیتونی عاشق همشون بشی ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

والا اینو راست میگه وقتی دلت کسی رو بگیره دیگه به کسی و چیزی اهمیت نمیدی ...

حالا بهت لطف کنن یا خیلی دوستت داشته باشن ... ولی ممکنه هر لحظه برگرده ولی ممکنه هست دیگه هیچوقت برنگرده ...

وشما مثل عاشق تو قصه ها به انتظارش بمونید ... راستش تو این دنیا عاشقای واقعی خیلی کم به هم میرسن و باید اینو قبول کنی ...

بهتره در این مورد حسابی با خودت کنار بیای و گرنه عمرتو بخاطر کسی هدر میدی که شاید هیچوقت نتونه ارزش تورو درک کنه
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

14. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی که ازهمه ی رابطه هاش خبر داری ناراحت نمیشی که هر کلمه ی عاشقانه ای از دهنش در میاد رو قبلا برای یه نفر دیگه گفته؟
    با ین حال امید وارم به ازوی دلت برسی!بالاخره عاشقیه دیگه کاریش نمیشه کرد

16. کاربران زیر از nazaninp بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4738
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب دوست عزیز ممکنه شما هیچوقت به هم نرسید ...

گاهی افراد نقش یک قایق رو برای بقیه بازی میکنن ، که وظیفه داره اونو از ورطه غرق شدن نجات بده ...

و البته این کار خداست و شما واسطه خیر شدید ...

پس دلبستن شما در این جا کاری بیهوده است ، ولی تاکید میکنم شاید بیهوده باشه ...

چون ممکنه معادلات در این دنیاهم بهم بخوره ... و کسی از اون خبری نداره ...

منم در زندگی بارها چنین حالتی داشتم ولی دیگه میدونستم که باید یه ناجی باشم نه یک عاشق ...

پس بهتره در این مورد خوب با خودت کنار بیای ، چون ممکنه بازم برات اتفاق بیفته ...

و تو نمیتونی عاشق همشون بشی ...
    آره خودمم حس میکنم که قرار نیست بهش برسم اما برام سخته کنار اومدن باهاش...من تو همه رویاهام اونو میبینم بعضی وقتا تجسم میکنم کنارمه همش باهاش تو رویام که اگه با من الان فلان جا بود چی میشد....اما خودمم میدونم اینا توهمه و باید فراموشش کنم...

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4738
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninp نمایش پست ها
    وقتی که ازهمه ی رابطه هاش خبر داری ناراحت نمیشی که هر کلمه ی عاشقانه ای از دهنش در میاد رو قبلا برای یه نفر دیگه گفته؟
    با ین حال امید وارم به ازوی دلت برسی!بالاخره عاشقیه دیگه کاریش نمیشه کرد
    ممنونم ازت...با اونکه برام سخته کنار اومدن با این مساله اما چون دارم دنبال هدف بزرگتری یعنی داشتنش میگردم با این مساله کنار میام همونطور که ذ تا الان کنار اومدم با رفتارایی که ناراحتم میکرد

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4738
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=mahsa42;25822]والا اینو راست میگه وقتی دلت کسی رو بگیره دیگه به کسی و چیزی اهمیت نمیدی ...

حالا بهت لطف کنن یا خیلی دوستت داشته باشن ... ولی ممکنه هر لحظه برگرده ولی ممکنه هست دیگه هیچوقت برنگرده ...

وشما مثل عاشق تو قصه ها به انتظارش بمونید ... راستش تو این دنیا عاشقای واقعی خیلی کم به هم میرسن و باید اینو قبول کنی ...

بهتره در این مورد حسابی با خودت کنار بیای و گرنه عمرتو بخاطر کسی هدر میدی که شاید هیچوقت نتونه ارزش تورو درک کنه

سخته خیلی سخته....اما انگار چاره ای ندارم اگه یه شخص حدید تو زندگیم بیاد اوضاع بهتر میشه...اما نه کسی به چشمم میاد و نه میخوام این علاقه ای که بهش دارمو با فرد دیگه تقسیمش کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)