سلام من پوریا هستم و 14 سالمه که از بچگی علاقه داشتم مثل دختر ها کفش پاشنه بلند بپوشم و ارایش کنم و عروسک بازی کنم ولی الان که بزرگتر شدم علاقه ای به اینکار ها ندارم ولی مشکل بزرگتری هست! من علاقه داشتن رابطه جنسی با جسن موافق دارم ولی میدونم که اینکار خیلی ضرر داره و کاملا کاره اشتباهییه،من حتی ازمایش هم دادم و از نظر هورمونی یا کروموزومی هیچگونه مشکلی ندارم،کمی بعد با تحقیق توی اینترنت من فهمیدم ترنسکشوال هستم و تمایلی به جنس مخالف ندارم، و علاقه دارم که با همجنس خودم رابطه جنسی برقرار کنم ولی میدونم که اینکار احمقانست و به جایی نمیرسه برای همین تاحالا خوش شانس بودم ، من شنیدم که اگه بزارم همینجوری بمونم نهایتا تصمیم به تغییر جنسیت میگیرم ولی من نمیخوام که اینطوری بشه من دوست دارم پسر باشم و در اینده پسر هم بمونم،شاید برای همینه که خیلی از دخترا رو خیلی دوست دارم نه از نظر جنسی بلکه از نظر عاطفی خیلی به رفتار من نزدزکن ولی من همچنان رفتارم رو مثل یک پسر نگه میدارم ولی موقعی که نزدیک پسری میشم که تاحالا اولین باره باهاش اشنا نشدم خیلی باهاش گرم نیستم و کم کم باهاش گرم میشم ولی بیشتر علاقه جنسی به اون پسر دارم ولی موقعی که با یه دختر اشنا میشم سریع با اون گرم میشم و خیلی از نظر روحی باهاش راحتم،لطفا کمکم کنید چون من به مشاوره احتیاج دارم.به یک جواب ثابت،،امیدوارم کسایی که مثل من هستند روزی درمان بشن با تشکر.