نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شک به همسر

1232
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4823
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به همسر

با سلام، حدود پنج ماهه که ازدواج کردم و در دوران عقد به سر می برم. همسرم رو هم خیلی دوست دارم و عاشقشم. منتهی چندوقت پیش خوابی دیدم (چند روز متوالی با مضمون مشابه) مبنی بر ارتباط همسرم با مرد غریبه ای که برام ناشناس بود و اولش ترسم از این بود که همسرمو از دست بدم تا برای تعبیر خوابم پیش کسی رفتم که گفت زمانی که خوابو دیدی سر شب بوده و تعبیر نداره تا خیالم راحت شد و به طور کلی فراموش کرده بودم که بعد از دو الی سه هفته یعنی اوایل ماه رمضان با همسرم داخل ماشین بودیم که اس ام اسی براش اومد از جانب دایی مجرد ایشان با این مضمون(روزه داران گرامی، لطفا یک لیوان آب هویج بستنی را تصور بفرمائید.عرض دیگه ای ندارم، موفق و موید باشید !) که همسرم برام خوند که البته بعدش اس ام اسایی بینشون رد و بدل شد که متوجه نشدم چی بود تا بعد از پنج شش دقیقه به طور اتفاقی نگاهم به گوشی همسرم افتاد که اس ام اسی از جانب دایی ایشان به دستش رسیده بود با این مضمون که(قاشق هویج بستنی را تو اونجاهات خوب میچرخونم و لیوانشم میکنم تو ************ت). زمانیکه این اس ام اس رو دیدم یاد خوابم افتادم و حالم به کلی دگرگون شد طوری که تا الان که تقریبا دو هفته ای از موضوع میگذره نتونستم فراموش کنم. اما چند روز بعد خوابمو برای همسرم تعریف کردم و از رابطه خودش با خانوادش بالاخص از داییش پرسیدم که منجر به جر و بحث بینمان شد و گفت تو بهم شک داری و از این حرفا، طوری که در نهایت من محکوم شدم ولی در نهایت به خیر و خوشی تموم شد. اما به خدا نه به همسرم شک ندارم و نه میخوام که شک داشته باشم و اینقدر دوستش دارم که حاضرم براش بمیرم اما چکار کنم که اون اس ام اسی که با چشمای خودم دیدم فکرمو به طور کل مشغول کرده و از ذهنم بیرون نمیره. خواهش می کنم راهنماییم کنید که آیا موضوع اس ام اسو به همسرم بگم؟ اصلاً چطوری بگم که باعث نشه زندگی ای که تو این چند ماه براش نقشه های زیادی کشیدم از هم پاشیده نشه؟ ضمناً خانمم با دایی مجردش تقریبا سه سال تفاوت سنی دارن و همسر من 21 ساله است و اینطور که به من گفته خیلی با هم راحتن اما تا این حد؟ خواهشمند میکنم راهنماییم کنید که چکار کنم چون چند هفته است فکرم بطور کل درگیر این موضوع شده و اعصابمو به هم ریخته.
    ضمناً همسرم زمانی که 5 یا 6 ساله بوده پدر و مادرش از هم جدا شدن و همسرم با پدرش و زن باباش زندگی می کنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

Exclamation پاسخ : اس ام اس لعنتی

خب من فکر میکنم شما باید یه خورده مسیج بخونید و با نکته هاش آشنا بشید ...

گاهی فرد با درک نکردن نکته طنز پیامی اونو جور دیگه ای تعبیر میکنه ....

که در این مورد برای شما به وجود اومد ...

پس بهتر که گاهی ماورای اون چه که در ذهنمون نقش بسته فکر کنیم ...

چون ما الان در شعر هم داریم که شاعر با استعاره و کنایه و ایهام شعری و گفته ... ولی خیلی ها اونو به چه چیزهایی مثلا"

در عرفان تشبیه میکنن

در مورد دایی خانمتون چون هنوز در عقد هستید گاهی افراد در این مواقع یاد فامیل میفتن ... ولی سطحیه

و جای نگرانی نیست ... وقتی زندگی مشترک رو شروع کنید تمام این ارتباطات بسته و خاموش میشن ...

فقط نباید با حساسیت بی خود اونارو پررنگ جلوه بدید ...

http://forum.moshaver.co/f83/%D8%A7%...89/index2.html
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4619
    تشکـر
    3
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اس ام اس لعنتی

printe smshasho begir va manteghi azash tozih bekhah

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4868
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اس ام اس لعنتی

سلام دوست من
    درسته که اینگونه اس ام اس ها هیچ گونه توجیهی براشون نیست. اما به جای اینکه به نظرم بشینید تا مچ خانومت رو بگیرید....
    یه روز یا یه شب بیرون برید و بی هوا شروع به صحبت کنید و بهش بگید که چقدر دوستش دارید. بهش بگید دوست دارید همه وجودش مال شما باشه. تا میتونید خودت رو بهش نزدیک نشون بده و با صحبت های محبت امیز متوجهش کن که سر تا پاش مال شماست و از اینکه شما اونو دارید لذت میبرید.
    بزارید تا خودش کم کم بفهمه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد