نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: عاشق پسر همسایه

1825
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4830
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق پسر همسایه

سلام دختری هستم 26 ساله مدت8 سال است که با پسر همسایه دوست بوده ام در این بین دعواهای زیادی کردیم که هر بار موجب قهر های بلند مدت هم میشد اما در این میان همدیگر را بخوبی شناختیم در این بین من ازدواج کردم اما ازدواجم ناموفق بود و در دوران عقد طلاق گرفتم همسرم معتاد بود بعد از طلاق مجددا رابطه ام با دوست قدیمیم صمیمی تر شد اما ایشان از هزار دلیل اقدامی مبنی بر اقدام برای ازدواج نداشتن که کم و بیش قبول داشتم حدود یک ماه پیش به پیشنهاد خودم برای نداشتن گناه با ایشان پنهانی و بدون اطلاع کسی ازدواج کردم البته موقت و البته با اجازه از محضر مرجع تقلیدم .در این میان رابطه ما خیلی خوبتر شد و وابستگیمون هم بیشتر بطوری که گاهی برای نبودن در کنارهم اشک میریختیم از لحاظ احساسات من مطمئنم هیچ یک دروغین نبود اما متاسفانه دیروز اتفاقی رخ داد که کل شناختم رو به زیر سوال برده ان هم به شرح زیر است دیروز من سرکار بودم وقرار شد که سامان بیاد دنبالم که باهم باشیم نزدیکیای ساعت2 بود که اومد اما کاره من گره خورد ونشد که برم اما اون گفت که به مغازه دوستش میره بعد از دقایقی مجددا تماس گرفت که من گفتم تمام تلاشمو میکنم اونم گفت عجله نکن حالا خواستی بیای هماهنگ کن قرار بود کار من 3.5تمام شود اما حدود ساعت 2.45تمام شد من هم بارها تماس گرفتم اما گوشیشو جواب نداد منم رفتم مغازه دوستش دیدم ماشین پارکه و گوشی تو ماشینه و مغازه هم بسته است مدتی منتظر شدم خبری نشد دیدم ساعت داره 3.5میشه رفتم جلو و به شیشه مغازه زدم یهو دیدم سامان با یه حالت عجیب و غریبی با یه استرس اومد سلام کردم و گفت بریم من شکه شدم در مغازه بسته اون تنها مغازه جلو مغازه مونده بودم که تند سوار ماشین شدو گفت بیا مات سوار ماشین شدم و عرق کرده بود خشکم زده بود گوشیشو برداشت و زنگ زد به دوستش که کجایی و بدشد و بعله آقا و ....متوجه شدم داره فیلم بازی میکنه منو چندتا خیابون بالاتر پیاده کرد و گفت باید برم سراغ دوستم واجبه زود میام داشتم از شک میمردم لازمه بگم که این اولین باریه که مشکوکشدم بهش خودمو خیلی کنترل کردم که فکر بد نکنم ده دقیقه تو حوالی همون خیابون اومد دنبالم و سوار ماشین شدم شروع کرد به گفتن دروغ که اصلا دروغش واضح بود و منم داد زدم که داری دروغ میگی بعدشم گفتم بزن کنار پیادم کن تازد کنار پیاده شدم و اشکم از بهت در نمیومد زنگ زد توضیح بده زنگ زد بگه چی شده اما هربار قطع کردم تا اینکه گفت بزار بگم که دیگه هیچوقت نمیگم گفت دوستام یه زن بدکاره رو اورده بودن مغازه و من با دیدن تو شکه شدم اخه شده بودم اش نخورده دهن سوخته بعدشم من اینکارو نکردم که اگه بخوام بکنم تو روزی که باتو قرار ندارم انجام میدم نه امروز بعد گفت ببین من تو اون دوره ای که نبودی به توصیه دوستانم اینکارو کردم اونم 3بار اما بعد از عقدمون هیچوقت به تو به زندگیمون به عشقم خیانت نکردم باورکن حالا تصمیم بگیر من خطامو قبول دارم ومعذرت میخوام اما امروز خیانت نکردم خلاصه کار کشید به اینجا که من گفتم یه مدت نباش و بزار بمیرم ودرموردت تصمیم بگیرم راستش تا الان یا گریه کردم یا هی بهش فحش دادم اما یه حرفش باعث شده که تا الان هنو بهش فکر کم و دنبال راه چاره باشم اونم اینه که گفت ماندانا تورو خدا قبول کن دروغ نگفتم و کاری نکردم باورکن خیانت نکردم ونذار چوب راستگوییمو بخورم. راستش من نظرم هنو نسبت بهش از بین نرفته ولی اعتمادی که داشتم بهش لطمه خورده اون نعوذ بالله مث خدا بود برام تا این حد اعتماد و اعتقاد داشتم بهش و یه چی دیگه که من که از گذشته اش خبر نداشتم خودش همه چی رو بهم گفت حالا چیکار کنم با این همه اتفاق هم نمیشه حرف بزنم به کسی شما بگید چیکار کنم درضمن من 26سالمه ازدواج ناموفق داشتم وحسابدارم وفوق لیسانس دارم ایشون28 سال شغلش همون ازاده و اکثرا تو همونمغازه دوستش مشغوله و لیسانس صنایع غذایی داره کمکم کنید خواهش میکنم من منتظرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کمکم کنید لطفا

عزیزم چه کمکی میخواهی بهت بکنیم !!!! بگیم باهاش رابطتتو به هم بزن که نمیتونی چون بهش وابسته ای . بگیم باهاش ادامه بده که میگی دیگه اعتماد قبل رو نداری !!!

3. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

خیلی کار خودتو سخت کردی . بزرگترین اشتباهت فکرکنم همین بوده که پنهانی ازدواج کردی .. و راه برگشت خودتو حسابی خراب کردی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4830
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

موندم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4830
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تو بودی چیکار میکردی؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4830
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    خیلی کار خودتو سخت کردی . بزرگترین اشتباهت فکرکنم همین بوده که پنهانی ازدواج کردی .. و راه برگشت خودتو حسابی خراب کردی
    حالا چیکار کنم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4830
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    عزیزم چه کمکی میخواهی بهت بکنیم !!!! بگیم باهاش رابطتتو به هم بزن که نمیتونی چون بهش وابسته ای . بگیم باهاش ادامه بده که میگی دیگه اعتماد قبل رو نداری !!!
    میشه کمکم کنی؟بگید چیکار کنم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم خیلی سخته اینجور مواقع تصمیم بگیری . میتوتی بهش فرصت بدی و این ماجرا رو دیگه به روش نیاری تا ببینی باز تکرار میشه یا نه .

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4876
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

salam dostan man mikham ezdevaj konam vali khanevadam ejaze nemidan lotfan begid chetori razishon boknam?16 sale hastam

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط عسلک نمایش پست ها
    salam dostan man mikham ezdevaj konam vali khanevadam ejaze nemidan lotfan begid chetori razishon boknam?16 sale hastam
    خوب شما واسه مشکلتون بهتره یه تایپیک جدید بزارید .
    بعدش اینکه چرا خانوادتون نمیذارن ؟ دلیل مخالفتشون چیه با این ازدواج ؟

12. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

[replacer_img] نوشته اصلی توسط ماندانای من [replacer_a]
    میشه کمکم کنی؟بگید چیکار کنم

خب شما چیزی رو نه بدست اوردید و نه از دست دادی ...

شما در بدترین ساعت در بدترین موقعیت برای اون قرار داشتی ....

البته نمیشه گفت که اون لحظه درحال خیانت به تو بوده ...

چون اگرم اینکارو میکرده گفتم در اصل ماجرا تاثیری نداره ... چون اون در گذشته بارها و بارها اینکارو در نبود شما انجام داده

و شما برای اینکه با هم در ارتباط باشید این عقد موقت رو اجرا کردید ...

تنها نگرانی که در این میون هست عشق و دروغ و راستگویی نیست ...

موضوع اینه که شما با ایشون رابطه جنسی داشتید یا نه ؟

در صورت منفی بودن جواب ... بهتره همه چی رو فراموش کنید و به ادامه این زندگی برسید

ولی اگه جواب مثبت باشه باید از نظر بیماری ایدز که خیلی شایع هست حتما" بررسی بشید ...

و معمولا" یک ماه بعد از رابطه خودشو نشون میده ...

پس بهتره به این مورد بیشتر اهمیت بدید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

راستش سخته که بعد از شکست در زندگی دوباره بخوای اونو با یک رابطه تکرار کنی ...

ول خب من فکر میکنم برای شما چیزی عوض نشده .. شما با یک پسر رابطه دوستانه و الان در حد یک عقد موقت دارید

به هرحال اون موقع که شما ازدواج کردید و رفتید این پسر هر کاری که متونسته انجام داده و الان نمیتونید در این مورد بهش ایراد بگیرید

بهتره واقع بین باشید و لااقل برای دل خودتون بپذیرید که ایشون راست میگه ...

چون ایشون قصدی برای ازدواج نداره ، پس عزیزم خواهشا" در وابط جنسی خودتون خیلی مواظب باشید ...

خب میگن اعتماد مثل یه تیکه کاغذ سفید می مونه که وقتی مچاله بشه دیگه مثل روز اول شفافیتش رو نداره

ولی انسان جایزالخطاست و برای ایشون این یه جور تفریح و سرگرمی بوده ...

اونروزم فقط کنجکاو شده که بره یه سری بزنه .. چون تو این سه سال به قول گفته خودش سه بار در هفته برنامه داشته

پس مسلما" ترک کردن براش فعلا" سخته اونم در محل کارش و مغازه اش
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عاشق پسر همسایه

به نظر من ادم اگه میتونه ببخشه و میتونه فراموش کنه و میبینه طرف ارزشش رو داره باید این کارو انجام بده البته به این شرط که دیگه با یاد/اوری و به رخ کشیدنش باعث عذاب روحی اون طرف نشه یعنی شتر دیدی ندیدی

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8739
    تشکـر
    68
    تشکر شده 59 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    0

درود بانو

اینگونه که من از نوشته شما برداشت کردم اینه که آشفته هستید و آرامش ندارید اینگونه که شما دارید رفتار میکنید مسلما بعدها هم به مشکلات زیادی میخورید اندکی صبور باشید شما تازه جدا شدید بعد سریع وارد رابطه دوستی دوباره با ایشون شدید و ازدواج موقت کردید؟!!!
    علتش چی بود که اینکار را انجام دادید ایشون 28 سالشونه و شما 26 سال دارید بهتر عاقلانه تر تصمیم بگیری و از وارد شدن به اینگونه روابط که آینده ای نداره و تصمیمات احساسی و هیجانی خودداری کنید

شما و ایشون 8سال بقول خودتان باهم دوست بودید علت اینکه به خواستگاری شما نیامدند چی بوده؟بله اون موقع مشکل داشتند الان چرا اقدام نکردند آیا این سوال را از خودتان و یا ایشون پرسیدید چه جوابی گرفتید؟خواهشا تمام کنید اینگونه رفتارهای احساسی را شما ازدواج موقت کردید اسمش روشه موقت!یکبار ضربه بهت وارد شده و شکست خوردی کافی نیست میخوای دوباره روحت و جسمت آسیب ببینه روی کدام درخت داری آشیانتو میسازی دختر خوب؟!!

ازدواج موقت مشکلات خاص خودش را داره

ازدواج موقت و مشکلات آن

اما چون به نوعي در رابطه با بعضي تبعات ازدواج موقت هست به مواردي كه در جلسات مشاوره شنيدم اكتفا مي كنم:

- ازدواج براي اينكه قانوني باشد چه دائمش چه موقتش بايد در دفترخانه ازدواج و طلاق ثبت شود.
    موارد ذيل بعضي مسائلي هست كه حتي پس از فراهم كردن مقدمات و پيشگيري از مشكلات، بازهم پاي شاكيان را به دادگاه ها مي كشاند:
    1 - شكايت دختر در مورد مهريه
    2 - ادعاي خانم در مورد حاملگي و نفقه فرزندش
    3 - شكايت والدين دختر در مورد سوء‌ استفاده شدن از دخترش.
    4 - شكايت شوهر از همسرشان مبني بر باكره نبودن و ادعاي صيغه موقت از طرف همسرشان در قبل
    5 - دعوا و درگيري برادران دختر صيغه شده با آقا (غيرتي شدن)
    6 - تهديد و مزاحمت از طرف دختر صيغه شده پس از ازدواج براي آقا
    7 - متوجه شدن خانمي از مسائل صيغه همسرش در قبل و درگيري با او
    8 - عادت به تنوع و صيغه پس از ازدواج براي آقا و مشكلات ناشي از آن براي خانواده
    9 - عدم نگهداري عده از طرف خانم و مشكلات آن
    10 - مشكلات مربوط به بكارت و ...
    11 - و ......

اينها فقط گوشه اي از بعضي مشكلات حقوقي هست و در پرونده هاي دادگاه، طيف گسترده اي از درگيري ها و مشكلات ديده مي شود.
    به غير از مسائل حقوقي مسائلي بيشمار رواني هم در جريان هست.
    مثل وابستگي دختر يا پسر به يكديگر، مخفي كاري هاي دختر يا پسر و عوارض آن،
    ايجاد انتظار براي دختر و پسر نسبت به هم، پيش آمدن زمينه بي رغبيتي به ازدواج دائم و مسئوليت پذيري آن .
    دوست داشتن فقط به ابراز کردنش نیست باید مرد عمل باشی و قدم جلو بزاری اینکه دختر مردم را 8سال معطل خودت بکنی بعدش طلاق گکرفت دوباره بخودت وابستش کنی و باهاش ازدواج موقت کنید اینا اسمش عشق و محبت و تعهد نیست به والله قسم اسمش این نیست
    لطفا احساسی تصمیم نگیر بخدا داری بخودت ضرر میکنی توی جامعه حال حاضر ایران این آقا پسر نیست که ضربه میخوره این شمایی که بیشترین آسیب بهتان وارد میشه.کار درستی نکردی اجازه میدادی زمان بگذره ایشون هم تمایل داشت می امد خواستگار یولی الان شما براش دست یافتنی شدی اینجوری میل و رغبت کمتری داره.
    گرچه اینم باید عرض کنم خدمت شما مسیری که شما و ایشون طی کردید اشتباه و کاملا احساسی که اگر به ازدواج هم ختم بشه مشکلات خاص خودش را داره.
    تصمیم گیری بر عهده شماست اینکه بخواهید به همین صورت ادامه بدهید و یا به این کار اشتباه و کاملا احساسی خاتمه بدهید.

شاد وس ربلند و پیروز باشید بانو

17. 2 کاربران زیر از khaleghezey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم بستگی به خودت داره که میتونی ادامه بدی یانه ، اول از همه ازدواجت علنی کن نمیتونی که همینطور ادامه بدی همینم بهونه کن چون تو آینده داری بعد میتونی بهش اعتماد دوباره کنی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)