نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: آشنایی اینترنتی

10295
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4831
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Post آشنایی اینترنتی

سلام به همه ی دوستان من تازه عضو شدم و این اولین پست و مهم ترین پستمه
    من 18 سالمه و تابستون سال بعد کنکور دارم حدود 8 ماهی هست که با دختری تو ی چت روم آشنا شدم اوایل دوست معمولی بود اما وقتی عکسشو دیدم عاشقش شدم نکته ی نسبتا منفی که وجود داره اینه که این دختر 1 سال و پنج ماه از من بزرگتره...یعنی امسال کنکورشو داد...خیلی دوسش دارم اونم دوسم داره سه ماه پیش با هم دعوامون شد و اون رفت و خطشو شکست تا اینکه چند روز بعد تو فضای مجازی برام پیام گذاشت که پشیمونه که خطشو شکسته و دوسم داره....من داغون شدم...خیلی داغون شدم اون سه ماه رو...تازه براش خاستگار خیلی عالی هم اومده که به من گفت به خاطر تو ردش کردم اوایل باورم نمیشد اما الان مطمئنم که راست میگفت...نپرسید چجوری ولی مطمئن شدم که راست میگه...اما از این اختلاف سن میترسم...خونشون از اینجا خیلی دوره و من حتی یک بار هم ندیدمش...و نمیخوام هم قبل از ازدواج ببینمش....ولی نبودش اذیتم میکنه...خیلی اذیت میشم...نه احساس پشیمونی دارم نه احساس اشتباه فقط میترسم....همین...خیلی هم میترسم که اگه بهش نرسم چی میشه..من سه ماه در نبود اون گریه کردم هر شب...تازه خط خریده و دوباره چند روزی میشه که با هم در ارتباطیم...فقط خاهشا داداشا و آبجی های بزرگتر از خودم راهنماییم کنن...اونا تجربشون بیشتره وگرنه همسنای خودم که همشون میگن خیلی کار خوبی میکنی عاشقشی...برو باهاش ازدواج کن...خوش بحال عشق داری و از این حرفا...فقط میخوام عاقلانه حرف بزنید
    در ضمن اینو هم مطمئنم که حسم نسبت به اون دختر زودگذر نیست...شک ندارم زودگذر نیست...هوس هم نیست...اینم مطمئنم
    ممنون

2. 2 کاربران زیر از omid_pj75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : توروخدا بخونید این پست رو و توروخدا کمکم کنید

سلام. توی جامعه امروز واسه یه پسر 18 ساله تصمیم گیری ازدواج خیلی زوده . نه دانشگاه رفتین نه شغلی دارین و نه پولی .پس سعی کنید عاقلانه رفتار کنید

4. 7 کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    سلام. توی جامعه امروز واسه یه پسر 18 ساله تصمیم گیری ازدواج خیلی زوده . نه دانشگاه رفتین نه شغلی دارین و نه پولی .پس سعی کنید عاقلانه رفتار کنید
    بله منم موافقم . واسه همچین تصمیم گیری خیلی زوده .. به نظر من اگه خیلی دوسش داری میتونی به مادرت بگی من به یکی علاقه مند شدم و مادرت هم کمکت میکنه

6. 2 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4589
    تشکـر
    10
    تشکر شده 106 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    10

از رو عکس عاشقش شدی؟؟
    نمیخام نصیحتت کنم امید ولی خیلی از زوج هایی که دورو برمونن با اینکه خیلیاشون باهم بودن ی مدت همو شناختن بعد ازدواج کردن الان برو سراغشون میگن این اون ادم روزای اول اشنایی نیست!!
    تو چطور میتونی بگی عاشقشی درحالیکه ن دیدیش نه باش برخورد داشتین؟
    اینو قبول داری ک همه ادما پشت تلفن خوبن و حتی تو دوران دوستی خیلی خودشون رو خوبتر ازون چیزی که هستن نشون میدن
    اصلا میگیم اون دختر عالی ولی تو حداقل باید ببینیش ب عکس اکتفا نکن خدایی نکرده اگه رفتی دیدیش و به دلت ننشست و دلتو زد چی؟؟؟
    امید عاقلانه فکر کن دوست خوبم ....
    امضای ایشان
    دستمو بگیر....... نذار اشتباه برم

8. 3 کاربران زیر از DELBAR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز.احساسات سن شما پاک ودوست داشتنی هستن اما باید کمی صبرکنی چون فقط احساس برای زندگی آینده کافی نیست. شما سال سرنوشت سازی رو پیش رو دارید .کنکور بخشی از آینده ومسیر زندگی شما رو رقم میزنه. سن طرف مقابل شما هم برای ازدواج زیاد نیست پس فرصت دارید بازم صبر کنید. اگر توی خونواده تون کسی رو دارید که میتونه شما رو درک کنه واز شما بزرگتره این موضوع رو باهاش مطرح کنید. امسال رو به درس اختصاص بدید فقط به درس.شاید رشته ای که شما قبول میشید یه روز بهتون در رسیدن به این عشق خیلی کمک کنه.

10. کاربران زیر از نازل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4760
    تشکـر
    163
    تشکر شده 120 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    10

اختلاف سنتون که زیاد نیست مشکل نداره،
    اگه واقعا فک میکنی دوسش داری باید برای دیدنش از نزدیک از طریق خانوادت اقدام کنی، تا وقتی که از نزدیک نبینیش داری درجا میرنی، این روند را ادامه نده
    به نظر من خودتو از بلاتکلیفی در بیار، با یه فرد مورد اعتماد در خونوادت خیلی جدی موضوع مطرح کن
    وقتی باهاش روبرو شدی دو حالت که بیشتر نداره، یا میفهمی تا حالا اشتباه میکردی و خیلی منطقی رابطه را نمومش میکنی میری سر درست
    یا اگه دیدی همونیه که تا الان فک میکردی باهم یه مدتی نامزد یا عقد میکنین تا تو یکم سر و سامون بگیری دو سه سال دیگه ازدواج میکنین
    الیته چون خیلی سنتون کمه برای خودت سخت میشه، چون هنوز تحصیلات و کار و ... نداری،
    اما با این حال اگه مطمئنی که میخوای پای عشقت وایسی، محکم باش و اقدام کن، اگه باجنم و زرنگ باشی و خانواده حمایتت کنن از پسش برمیای

اما تاکید میکنم که اولا این روند را ادامه نده ، دوما خوب فک کن بعد تصمیم بگیر چون هرچند خیلی جوونی تصمیم الانت کل زندگی خودت و اون دختر را تحت تاثیر قرار میده
    موفق باشی

12. 2 کاربران زیر از ویولت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

بنظرمن داري اشتباه ميكني از روي عكس نميشه عاشق شد تو عادت كردي بهش ميتوني فراموش كني انقدرم به خودت نگو عاشقشم نميتونم توخودت بايد بخاي تا فراموش كني بنظر من آخر اينطور عشقا مشخصه خودت به درد سر ننداز زودتر فراموش كن

14. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4303
    تشکـر
    7
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز اینو بدونین پسرا دیر به بلوغ اجتماعی و عقلی میرسن اون اختلاف سنی بایدپنج یا هفت سال باشه وگرنه مشکل پیش میاد خود من با شوهرم هم سن هستیم و کلی مشکل داریم این تجربه ی
    من بود موفق باشی

16. کاربران زیر از shima k بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4865
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان خواهش. گفته که عاقلانه حرف بزنید .سلام اقا امید ببین سن مهم نیست نه که مهم نباشه ولی کم پیش اومده که بخواد جلوی ازدواجو بگیرن حالا توم نگران نباش اگه شما به طور جدی همدیگرو دوست دارین هیشکی نمیتونه از هم جداتون کنه ولی به خدا ایمان بیار و دل پدرمادرتو به خاطر اون دختر ودخترای دیگه نشکن چون خدا دست خیرشو از روی سرتون برمیداره وزود تصمیم نگیر به طور جدی با خونوادت صحبت کن ومشکلو بهشون بگو تا کمکت بکنن

18. کاربران زیر از yasin_hellboy2010@yahoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pj75 نمایش پست ها
    من 18 سالمه و تابستون سال بعد کنکور دارم حدود 8 ماهی هست که با دختری تو ی چت روم آشنا شدم اوایل دوست معمولی بود اما وقتی عکسشو دیدم عاشقش شدم نکته ی نسبتا منفی که وجود داره اینه که این دختر 1 سال و پنج ماه از من بزرگتره...یعنی امسال کنکورشو داد...خیلی دوسش دارم اونم دوسم داره سه ماه پیش با هم دعوامون شد و اون رفت و خطشو شکست تا اینکه چند روز بعد تو فضای مجازی برام پیام گذاشت که پشیمونه که خطشو شکسته و دوسم داره....من داغون شدم...خیلی داغون شدم اون سه ماه رو...تازه براش خاستگار خیلی عالی هم اومده که به من گفت به خاطر تو ردش کردم اوایل باورم نمیشد اما الان مطمئنم که راست میگفت...نپرسید چجوری ولی مطمئن شدم که راست میگه...اما از این اختلاف سن میترسم...خونشون از اینجا خیلی دوره و من حتی یک بار هم ندیدمش...و نمیخوام هم قبل از ازدواج ببینمش....ولی نبودش اذیتم میکنه...خیلی اذیت میشم...نه احساس پشیمونی دارم نه احساس اشتباه فقط میترسم....همین...خیلی هم میترسم که اگه بهش نرسم چی میشه..من سه ماه در نبود اون گریه کردم هر شب...تازه خط خریده و دوباره چند روزی میشه که با هم در ارتباطیم...فقط خاهشا داداشا و آبجی های بزرگتر از خودم راهنماییم کنن...اونا تجربشون بیشتره وگرنه همسنای خودم که همشون میگن خیلی کار خوبی میکنی عاشقشی...برو باهاش ازدواج کن...خوش بحال عشق داری و از این حرفا...فقط میخوام عاقلانه حرف بزنید
    در ضمن اینو هم مطمئنم که حسم نسبت به اون دختر زودگذر نیست...شک ندارم زودگذر نیست...هوس هم نیست...اینم مطمئنم
    ممنون

در مشاوره های ازدواج اولین سوالی که از دختر و پسر پرسیده میشه در مورد " استقلال مالیه " ...

یعنی مشاوره در صورتی داره به شما ارائه میشه که شما مشکل مالی ندارید و از هر نظر مستقل هستید ...

خب وقتی شما هنوز 18 ساله هستید و بقول دستان شغل مناسبی نداری و حتی سربازی ام نرفتی ...

چی از این زندگی انتظار داری ؟ اینکه معجزه بشه ؟

ولی امیدجان متاسفانه در مورد راهنمایی دوستان به شما و یا هر دوست دیگه ای گوش شنوایی وجود نداره

این مسئله عاشقی یه جوریه تا خوده طرف سرش به سنگ نخوره از کسی حرف گوش نمیکنه ...

چون کار دله نه گوش و عقل ... پس اگه میخوای باهاش ادامه بدی باید بدونی که ممکنه بعد مدتی زیاد که بودید ، از طرف

خونواده اش جواب منفی بشنوید ... خب اونوقت جدایی خیلی سخته ...

نظ من اینه که سد راه دختر نشو ... و ارتباطت رو باهاش قطع کن ، مسلما" دو نفرتون خیلی عذاب میکشید ولی چون قول و قرار و

ملاقات حضوری بینتون نبوده میتونید راحتتر همدیگرو فراموش کنید ...

چون شما در حال حاضر سد راهش شدی و باید بتونی خودت رو از سر راه سرنوشت ایشون کنار بکشی ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

20. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

منم فکر میکنم همه تو و هم دختر دارید احساسی رفتار میکنید ...

شما اگه با هر کسی دیگه در اینترنت آشنا بشید و اونم عکس نشونتون بده ، عاشقش میشید ...

ولی خوبه اینم در نظر بگیرید که ایا شرایط ازدواج رو دارید ...

اگه رابطه عاشقونه به زندگی مشترک ختم نشه و بقول شاعرا به وصال هم نرسید ، خب این رابطه یه جور سرکاری بوده ...

پس اگه واقعا" میخوای بهاش زندگی کنی ، خب بسم الله در این مورد با خونواده حرف بزن و هرچی پیش اومد رو بپذیر...

الان سالهای سال ممکنه افراد با هم دوست باشن ولی نمیتونن کامل همو بشناسن ...

حالا شما چطور میتونید به همچین فردی که حتی ندیدی و از توام خیلی فاصله داره و نمیدونی واقعا" چه آدمیه ، علاقه مند بشی ؟ ؟ ؟

عاشقی خوبه ولی از راهش ... نه اینجوری ندیده و نشناخته با فاصله زیاد ...

تنها کسی که داره از این رابطه نفع میبره مخابراته و بس
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

منکه بعنوان خواهر بزرگترت میگم اشتباه محض و بچگانه ( با عذرخواهی)

23. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4653
    تشکـر
    27
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

1.عزیزم از روی عکس عاشق شدی!؟ من سرزنشت نمیکنم ولی خودت بشین20 تا از عکسای خودتو بزار جلوت: توی هرکدوم چهرت کلی فرق داره ومتفاوته. در نتیجه از روی عکس عاشق شدن حرف درستی نیست.
    2. شما عاشق گفتار این خانوم شدی, مطمئنم که ایشون در واقعیت اینطور که تو روم باهاتون صحبت میکردن ویا پشت گوشی صحبت میکردن نیستن در نتیجه پشت گوشی و روم هم نمیشه کسی رو واقعا شناخت.
    3. قصد توهین ندارم ولی تجربه ثابت کرده پسرا 4 سال از سن خودشون عقبترن و دخترا نسبت به سن خودشون بیشتر میفهمن. دقت کن داری چیکار میکنی18 سالته هنوز به بلوغ اجتماعی نرسیدی هنوز پا تو جامعه نزاشتی ببینی دنیا دست کیه درست تصمیم بگیر.بزرگتر بودن دختر از پسر به نظر من یه مشکل اساسیه.من از شوهرم6 سال کوچیکترم ,با اینکه شوهرم تو کارش تو درسش تو زندگیش به همه ثابت کرده که از همه برتره بازم خیلی از تصمیم گیری های زندگی به عهده منه نه اینکه بحث زن ذلیلی و این حرفا باشه نه همیشه کارامون با مشورت پیش میره نظر هر کی درست تر بود اون اجرا میشه. این موضوع فقط در مورد شوهر من صدق نمیکنه تو اطرافیان 99% اینطوره.
    4.ازدواج مسئله مهمیه دوستی نیست که بگی یه سال و دو ساله تموم میشه, انقد مهمه که ثبت میشه تو همه زندگیت تأثیر داره, حالا تصور کن خدای نکرده در اثر اشتباه,تصمیم گیری از روی احساس و ... بخوای همه زندگیت ببری زیر سوال.
    5.شما با دختر خاله خودت که تو یه منطقه زندگی میکنی, رسم و رسومتون یکیه, تو یه فرهنگ و طبقه اجتماعی بزرگ شدی کلی اختلاف نظر داری دیگه بماند دختری که شهر دیگس, خانوادشو نمیشناسی خودشو نمیشناسی, فرهنگ و رسومشون نمیدونی. نگاه نکن الان باهم حرف میزنید جز قربون صدقه هم رفتن چیزی رد و بدل نمیکنی بعد از ازدواج یه بحث کوچیکم کلی اعصابتو میریزه به هم.الان کاری به هم ندارید که با هم بحثتون نمیشه بعد ازدواج کوچیکترین حرکات و رفتاراتون روی زندگی و آینده جفتتون تأثیبر داره اونموقعس که گلایه و شکایتا شروع میشه چرا اینکارو کردی چرا اینجوری شد چرا....... بعد پسرا میشینن میگن هرکی ازدواج کنه عقل نداره و زن همش قر میزنه و... نه عزیزم مطمئن باش اگه یه انتخاب درست داشته باشی یه عمر خودتو بچه هات در آسایشن.
    6. سن این دختر خانوم هم کمه.وقتی مسئولیت ازدواج قبول میکنی خیلی از خاسته های خودتو باید فراموش کنی تا آسایش همسرتو به هم نزنی.خیلی باید طرز فکرتو عوض کنی روش زندگیتو عوض کنی.اول باید ببینی می تونی مسئولیت زندگی کسی به عهده بگیری بعد ازدواج کنید.
    7. شمایی که حرف از ازدواج میزنید باید متعهد باشید.کسی که الان خیلی راحت با توهر شب حرف میزنه به نظر من قابل اعتماد نیست! من به ازدواج سنتی اعتقادی ندارم ولی این طور هم که شماپیش میرید قبول ندارم.دو تا انسان بالغ وقتی حس کردن که دنبال هدف مهمی تو زندگی میگردن و برای رسیدن به این هدف نیاز به یه همسفر دارن خلی قشنگ میشینن همه سنگاشون وامیکنن که فردا حرفی برا گفتن نمونده باشه و بعد که به این نتیجه رسیدن که به درد هم میخورن با اطلاع خانواده ها با هم صحبت میکنن و رفت و آمد دارن تا با خلقیات همدیگه بیشتر آشنا بشن.
    8....
    9...
    و.....
    حالا بشین خودت فکر کن من که اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم همچین ریسک بزرگی داشته باشی.

26. کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5610
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیز. من هم هم سن تو بودم همین افکار و داشتم و ذلباخته ی عالم بودم. این تجربه ها زود گذره. نه اینکه پوچ باشه ، شیرین هم هست. اما به ازدواج فکر نکن. گفتن این حرفا آسونه عملش سخته اینو میفهمم. ولی الان به کنکورت فکر کن. از روی یه عکس عاشق میشی اما شناخت بایذ باشه حتما. به ازدواج فکر نکن برای شما زوده. اگر نتونستی باهاش کات کنی. سعی کنین جفتتون رابطتوت را از عاشقی به دوستیه معمولی تغییر بدین. برای جفتتون بهتره. تجربه ی شکست هشقی هم نمیشه
    ممنون

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

رفیق.توکه فعلا شرایط ازدواج نداری فرض کن من مادر اون دخترم اگه ازت بپرسم کارداری؟سربازی رفتی؟؟؟شغل داری؟اصن میتونی یه سرپناه واسه دخترم تهیه کنی چی میگی؟میخوای هاج وواج نگام کنی؟این ازمورداول که فعلا شرایطشونداری باید بصبری اونم اگه دوستت داشته باشه پات می مونه موردبعدی اینه سن شما سن مناسب ازدواج نیس وتوباتموم احساس پاکت بعدن پشیمون خواهی شد. مورد سوم اختلاف سنیه که شاید بامخالفت وعدم حمایت و رضایت خانوادت روبروبشی.اگه تو سه ماه بخاطرش گریه کردی من 3ساله شب و روزام گریه س دیگه عادی شده اما فعلااقدام نکن وارتباطتو اگه نمیتونی قطع کنی کم کن که وابستگیت بیشترنشه ادما فقط از پشت تلفن نمیشه قضاوتشون کردو نمیشه بهشون دل بست ازما گفتن بود رفیق لبت خندون

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13910
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت شما ، فکر می کنم خودت هم میدونی کار اشتباهی می کنی میخواهی چه بشنوی ؟ خودت میدونی که به صلاحت نیست چنین رابطه ای ، مرگ یک بار شیون یک بار پسرم این رابطه اگر منجر به ازدواج هم بشه پایانی نداره از الان به خودت مسلط باش برو سر درس و زندگیت الان وقت این حرفها نیست . با خانواده ات مشکلت رو در میان بذار ازشون کمک بگیر تا فراموشش کنی انشاله فراموشش خواهی کرد.

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط قره داغی نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما ، فکر می کنم خودت هم میدونی کار اشتباهی می کنی میخواهی چه بشنوی ؟ خودت میدونی که به صلاحت نیست چنین رابطه ای ، مرگ یک بار شیون یک بار پسرم این رابطه اگر منجر به ازدواج هم بشه پایانی نداره از الان به خودت مسلط باش برو سر درس و زندگیت الان وقت این حرفها نیست . با خانواده ات مشکلت رو در میان بذار ازشون کمک بگیر تا فراموشش کنی انشاله فراموشش خواهی کرد.
    سلام
    این تایپک مال پارسال تایپک های قدیمی رو بالا نیار
    به تاریخ توجه کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

31. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنون
    ندیده عاشق شدی؟؟؟؟
    امضای ایشان

33. کاربران زیر از m:gh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط m:gh نمایش پست ها
    ندیده عاشق شدی؟؟؟؟
    برا منم خیلی جالبه ندیده عاشق میشن اخه مگه میشههه اینا همش چرته که میگن دل به دل راه داره
    والا ادم با یه عکس یا با یه حرف تو دنیایی مجازی عشق نیست
    تا طرفو نبینی عاشق نمیشی
    باید طرف مقابلتو ببینی حد اقل بعد مدتی رفتاراش تورو جذب میکنه و عاشق میشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12076
    تشکـر
    15
    تشکر شده 58 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنون
    اگه زود گذر نیست برو خواستگاری... تو دوستی ها هیچ خیری نیست فقط دل شکستن وجود داره... اگه شرایط ازدواج هم نداری به خدا توکل کن اما در هر صورت این رابطه را ادامه نده هر دوتون میشکنید ...

37. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط shna110 نمایش پست ها
    اگه زود گذر نیست برو خواستگاری... تو دوستی ها هیچ خیری نیست فقط دل شکستن وجود داره... اگه شرایط ازدواج هم نداری به خدا توکل کن اما در هر صورت این رابطه را ادامه نده هر دوتون میشکنید ...
    یه پسر 18 ساله بره خاستگاری ازدواج کنه؟؟
    اونم اشنایی با یه دختر تو چت

حالت خوبه؟؟ چند سالته این راه حل های و حرفهای بجه گانه پیشنهاد میدی

درضمن تایپک مال پارسال
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

38. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13749
    تشکـر
    79
    تشکر شده 25 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ...خوبین...من الان خیلی توب میتونم درکتون ک شما جایی وایستادید که دوسال پیش من وایستاده بودم ...حالا بزار بگم ...از تجربیات خودم ..شاید به دردت خورد...
    منم تو نت عاشق شدم
    اوایل در حد داداش و ابجی بودیم ...اون یه دختره دیگه رو دوست داشت ...منم یکی دیگه رو...
    نمیدونم چیشد اصلا نمیدونم ..عاشقش شودم ...ولی هیچوقت ادعای عاشقی نمیکردم اون همیشه ادعای عاشقی داشت هرکس باهاش حرف میزد فک میکرد پاک ترین ادم روی زمینه منم همچین فکری میکردم دوستامم همچین فکری میکردند ...من نمیخوایتم باور کنم ک عاشق یک عشق مجازی شدم ...هرجوری شده سوزوندمش با بقیه پسرا حرف میزدم میگفتم یکی دیگهرو دوست دارم اونم کم نزاشتا ب دروغ گفت مریضی قلبی داشت ..تازه عکسمم میخواست پخش کنه ک جلوشو گرفتم ...بعد مدتی دیگه کم اومد ...من فک میکردم درگیر مریضی و کارش..یک سال از شما بزرتر بود...
    هیچی یه روز اومد گفت منطقی فک کنو من کجامو تو کجاوو ...بعدشم دید من قانعش میکنم منو ب فوش بست ک تو ...ای ...هیچی اقا منم ولش کردم فک میکردم یه نفر بینمونو خراب کرده چون یه نفر بود ک خیلی اذیتم میکرد فک میکردم اون بینمونو خراب کرده هرچند اونم کارایی کرده میدونم ...اقا شیش ماه بعدش یه وبلاگ زد واسه عشق قبلیش و از عشقش میگفت ...چند وقت پیشم یه وبلاگ دیه دیدم زده واسه یه دختر دیگه ...اینکه تو همشون خیلی مظلوم بازی در میاره ... ببین به دنیای واقعی و ادماش نمیشه اعتماد کرد چ برسه دنیای مجازی منم اولا میکفتم نه اون اینجوری نیست اون دوسم داره خیلی پاکه ولی توزرد از اب در اومد ...بهتره بیشتر فکر کنی...حالا تجربیاتی از دوستامم دارم اگه بخوای در اختیارت میزارم بیشتر فک کنی و چشاتو باز کنی

39. کاربران زیر از elahee بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

40. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14304
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به نظر من هم اشتباه میکنی. قبل از اینکه بیشتر از این از نظر روحی آسیب ببینی با خانواده ات این مسئله را مطرح کن و آنها را در جریان این اتفاق بگذار. با خانواده ات با خانواده ایشان آشنا شوید. شاید علاقه و عشقی که شما به ایشان دارید این دختر نسبت به شما نداشته باشد. از کجا معلوم عکسی که از ایشان دیدید واقعا متعلق به ایشانه؟ اینجوری کمتر آسیب می بینید الان یه جور وابستگی بین شماست. بهش عادت کردید با خانوادش و خودش آشنا شوید بعد تصمیم بگیرید و این علاقه را ادامه بدهید وگرنه هر چه بیشتر پیش بروید دل کندن سخت تر و بیشتر آسیب می بینید. موفق باشید

41. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط 3189900maryam نمایش پست ها
    سلام به نظر من هم اشتباه میکنی. قبل از اینکه بیشتر از این از نظر روحی آسیب ببینی با خانواده ات این مسئله را مطرح کن و آنها را در جریان این اتفاق بگذار. با خانواده ات با خانواده ایشان آشنا شوید. شاید علاقه و عشقی که شما به ایشان دارید این دختر نسبت به شما نداشته باشد. از کجا معلوم عکسی که از ایشان دیدید واقعا متعلق به ایشانه؟ اینجوری کمتر آسیب می بینید الان یه جور وابستگی بین شماست. بهش عادت کردید با خانوادش و خودش آشنا شوید بعد تصمیم بگیرید و این علاقه را ادامه بدهید وگرنه هر چه بیشتر پیش بروید دل کندن سخت تر و بیشتر آسیب می بینید. موفق باشید

تایپک ماا پارسال
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

42. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

43. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : آشنایی اینترنتی

حتما از نزدیک ببینش،شما صرفا عاشق تصورات خودتون از اون دختر شدین،اگر از نزدیک ببینینش راحتتر میتونید تصمیم بگیرید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)