نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: انتخاب برای ازدواج مجدد

1332
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4835
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation انتخاب برای ازدواج مجدد

سلام
    من قبلا یکبار ازدواج کردم و سال 90 متارکه کردم الان خواستگار زیاد دارم بین تمام خواستگارهام دو مورد هست که من شرایطشون و قبول دارم اما چند نکته مهم وجود داره من 27 سال سن دارم یکی از خواستگارهام 40 سال سن دارن و از نظر موقعیت مالی و اخلاقی کامل هستن اما اون یکی 27 سال سن دارد و از نظر مالی متوسط هستش اما از نظر اخلاق خیلی خوب هستش فقط یک مشکلی که داره اینکه سیگار میکشیده و ترک کرده نمیدونم کدوم رو برای ازدواج انتخاب کنم اولی قبلا ازدواج داشته و طلاق گرفته دومی اصلا تا الان ازدواج نکرده من و اقای 40 ساله فرزندی نداریم برام خیلی انتخاب سخت شده اقای 40 ساله همه موقیعت خوب را دارا میباشه و اینکه من به خیلی موضوعات فکر میکنم اینکه چون ایشون مثل خودم طلاق گرفتن سبب مشکل در اینده نمیشه اما سنشون زیاد هستش و من نمیدونم چیکار کنم از نظر خودم اهمیت نداره اما از نظر خانواده ام مهم هستش و اینکه اون یکی چون تا حالا ازدواج نکرده میترسم که در اینده به مشکل بخورم مدتی که بگذره دلسرد بشن که با من ازدواج کرده به نظر شما کدام برای من خوشبختی میاره اینی که گفتم بزرگترین مشکل من هستش چون همه خواستگارام این شکلی هستن یا پسر مجرد یا مرد مطلقه خدایی نمیدونم چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج مجدد

سلام به شما دوست عزیز .برای انتخاب همسر مناسب فاکتورهای زیادی مطرحه و سن یکی ازاونهاست .شما راجب خانواده ،سطح فرهنگی،عقاید، دوستان،تحصیلات و... چیزی نگفتید.بهتره تمام جوانب رو بسنجید بعد تصمیم بگیرید.اینکه کسی قبلا طلاق گرفته وبا در این مورد وجه مشترک داره دلیل مناسبی برای اثبات تفاهم بین شما نیست.بهتره از مشورت ودلایل افراد خانواده وفامیل وملاقاتهای بیشتر با این دونفر تصمیم درستی بگیرید.

3. کاربران زیر از نازل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

اینی که گفتم بزرگترین مشکل من هستش چون همه خواستگارام این شکلی هستن یا پسر مجرد یا مرد مطلقه
    ؟
    خوب مگر چه شکل دیگری می توانند یا باید باشند
    به هر حال،،
    من مرد مطلقه را توصیه می کنم،،این که فکر و خیال ندارد،،اگر می خواهی بعدا پشیمان نشود با یکی ازدواج کن مثل خودت
    شاد باشی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4882
    تشکـر
    27
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم...به قلبت رجوع کن...یادت باشه...یه فرد سیگاری نمی تونه واسه همیشه از سیگار فاصله بگیره...اما یه معتاد می تونه از مواد دور باشه...تازه...اگه هم ترک کنه تو زندگی یه بونه ای جور می کنه تا دوباره بره طرفش...بعدش هم تو رو مقصر می دونه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط aj65 نمایش پست ها
    سلام
    من قبلا یکبار ازدواج کردم و سال 90 متارکه کردم الان خواستگار زیاد دارم بین تمام خواستگارهام دو مورد هست که من شرایطشون و قبول دارم اما چند نکته مهم وجود داره من 27 سال سن دارم یکی از خواستگارهام 40 سال سن دارن و از نظر موقعیت مالی و اخلاقی کامل هستن اما اون یکی 27 سال سن دارد و از نظر مالی متوسط هستش اما از نظر اخلاق خیلی خوب هستش فقط یک مشکلی که داره اینکه سیگار میکشیده و ترک کرده نمیدونم کدوم رو برای ازدواج انتخاب کنم اولی قبلا ازدواج داشته و طلاق گرفته دومی اصلا تا الان ازدواج نکرده من و اقای 40 ساله فرزندی نداریم برام خیلی انتخاب سخت شده اقای 40 ساله همه موقیعت خوب را دارا میباشه و اینکه من به خیلی موضوعات فکر میکنم اینکه چون ایشون مثل خودم طلاق گرفتن سبب مشکل در اینده نمیشه اما سنشون زیاد هستش و من نمیدونم چیکار کنم از نظر خودم اهمیت نداره اما از نظر خانواده ام مهم هستش و اینکه اون یکی چون تا حالا ازدواج نکرده میترسم که در اینده به مشکل بخورم مدتی که بگذره دلسرد بشن که با من ازدواج کرده به نظر شما کدام برای من خوشبختی میاره اینی که گفتم بزرگترین مشکل من هستش چون همه خواستگارام این شکلی هستن یا پسر مجرد یا مرد مطلقه خدایی نمیدونم چیکار کنم

دوست عزیز هیچکدوم از این مشکلات انقدر حاد نیستن که بخوای در موردش خیلی فکرتو درگیر کنی ...

اون مرد 40 ساله و یا مرد 27 ساله ... !

در مورد اولی دیگه زمانی برای بچه بازی نداره و میخواد زندگی کنه ... در ضمن زیاد فاکتور سنی مهم نیست ...

وقتی دیگاهتون به هم نزدیک باشه ، پس مسئله سن کمرنگ میشه ...

ولی در مورد دومی ، این فقط به خودتون برمیگرده که بخوای با شخصی هم سن و سال خودت ازدواج کنی ...

وگرنه سیگار کشیدن ملاک خوب بودن کسی نیست ... کما اینکه افرادی هستن که سیگار نمیکشن ولی زندگی دیگران رو سیاه میکنن ...

پس بهتره در مورد معایب و مزایای هر کدوم در دو کاغذ جداگانه بنویسی ...

و در آخر نگاه کنی ، و ببینی که کدوم کفه سنگینتره ...

در ین موقع میتونی این دوتا کاغذ رو در حضور مشاوره بررسی کنی تا بتونه بهت کمک کنه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

خب عزیزم نظر شخصی من اینه که فرد 40 ساله خوبه ...چون بقول دوستمون دیگه از بچه بازی و کارای بیخودی گذر کرده

و الان زندگی مرتبی داره و میتونه نگرانی شمارو برای تامین این زندگی برطرف کنه ...

البته این نظر قطعی نیست و شما باید تحقیق و بررسی کنید که چرا این اتفاق برای این آقا افتاده که طلاق گرفته ...

در ضمن من اصلا" قصدم خراب کردن اون پسر 27 ساله نیست ... چون ممکنه با ایشون هم به خوشبختی برسی ...

زندگی مثل یک مسئله ریاضی می مونه که از هر راهی میتونی حلش کنی ، چون جواب آخر یکی میشه ...

چون ماها هیچکدوم این دو نفرو ندیدیم ...که بخواییم نظر بدیم ...

چون اصل دلبستن و خواستن اینه که به دلت بشینه ... یعنی با دیدنش خوشحال بشی و با دور شدن ازش دلگیر ...

اینو دیگه خودت باید جواب بدی که دلت با کدوماشونه ...

امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد