نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: قد

1031
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

Exclamation قد

سلام و خسته نباشید

من16سالمه قدم174وزنم62

میخوام قدم بالا180بشه چکار کنم؟؟؟درضمن کمرم گوده+بلوغ زودرس در13سالگی داشتم

ازطرف خانواده مادریم قدمون بلنده اما خانواده پدرم قد متوسط..بیشتربا خانواده داییم اینا بردم ک همشون بلند قدن

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : قد

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان1990 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

من16سالمه قدم174وزنم62

میخوام قدم بالا180بشه چکار کنم؟؟؟درضمن کمرم گوده+بلوغ زودرس در13سالگی داشتم

ازطرف خانواده مادریم قدمون بلنده اما خانواده پدرم قد متوسط..بیشتربا خانواده داییم اینا بردم ک همشون بلند قدن

بهترین راه حل مراجعه به پزشک متخصص غدده تا در صورت امکان با هورمون رشد شمارو درمان کنه ...

برای گودی کمر هم باید متخصص اعصاب و ارتوپد نظر بدن شاید برای مدتی تمرین و بستن کمربند توصیه بشه ... (نه بطور دایمی)...

در ضمن ورزش والیبال و بسکتبال میتونه بهتون کمک کنه ، البته اگه قوس کمرتون برای شما مشکلی ایجاد نکنه ...

به هرحال راه های زیادی هست که میتونید با مشورت با متخصص مربوطه موردتون رو حل کنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

چیزیکه مهمه اینه که چه چیزای بر روی قد ما تاثیر گذار هستن ...

قد با مجموعه پیچیده ای از ژنتیک و محیط تعیین می شود. قانون اصلی آن را می توان به شکل زیر تعریفش کرد ...

"
    (ژنتیک + هورمون ها + تغذیه) – استرس "

البته این رشد در زمانی مشخص متوقف میشه و اگه برنامه ای برای افزایش داریم باید تا قبل از این دوره اقدام کنیم ....

چون از نظر ژنتیکی طوری برنامه ریزی شده ایم که پس از اتمام دوران بلوغ قد کشیدن متوقف میشود...

در این نقطه، فعل و انفعالات پیچیده ژن ها، موادمغذی و هورمون ها به اوج خود می رسد...

وقتی ژن ها با همکاری هم رشد بدن را به نقطه ای رساندند که قادر به تولید مثل باشد، هدف رشد به اتمام رسیده ...

این اتفاق به طور متوسط در سن 16 سالگی برای دختران و 18 سالگی برای پسران می افتد.

و البته نوع تغذیه مناسب ... خواب خوب و داشتن یک زندگی بدون استرس میتونه تاثیر گذار باشه ...

ضمنا" برعکس تصور عمومی بدنسازی تاثیری در بلند شدن قد نداره ...

امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

یه پیشنهادبدون دردسر داداش گلم شما میتونی این کاری روکه میگم درعرض 3ماه انجام بدی ونتیجشوببینی.البته چون توسن رشد هستی وتاحدود18سالگی رشد طولی و مفصلی خواهیداشت این کاررو بیشترانجام بده چون حتی اگه رشد طولی شما کم بشه رشد مفصلیتون تا18سالگی ادامه داره.برای داشتن قدی بلند سعی کن صبح ها بعدازخواب 20تا حرکت بارفیکس و برای رفع گودی کمر روزی 10تاحرکت گهواره دردونوبت انجام بدی.به این صورت که دستاتو دور زانوهات قلاب میکنی مثل حرکت گهواره این نرمش روانجام میدی.درضمن مصرف شیر و لبنیات رو حتما دربرنامه غذایی روزانت بگنجون.شاد باشی رفیق

5. کاربران زیر از تنهای همیشه محکوم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط تنهای همیشه محکوم نمایش پست ها
    یه پیشنهادبدون دردسر داداش گلم شما میتونی این کاری روکه میگم درعرض 3ماه انجام بدی ونتیجشوببینی.البته چون توسن رشد هستی وتاحدود18سالگی رشد طولی و مفصلی خواهیداشت این کاررو بیشترانجام بده چون حتی اگه رشد طولی شما کم بشه رشد مفصلیتون تا18سالگی ادامه داره.برای داشتن قدی بلند سعی کن صبح ها بعدازخواب 20تا حرکت بارفیکس و برای رفع گودی کمر روزی 10تاحرکت گهواره دردونوبت انجام بدی.به این صورت که دستاتو دور زانوهات قلاب میکنی مثل حرکت گهواره این نرمش روانجام میدی.درضمن مصرف شیر و لبنیات رو حتما دربرنامه غذایی روزانت بگنجون.شاد باشی رفیق
    ضمن تایید حرف دوستمون.بسکتبال و والیبال هم بازی کن من نتیجه گرفتم.
    قد من 190ه و تو سن تو کارم بسکتبال بازی کردن بود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد