نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تبعیض های خانواده شوهرم

2811
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    تشکر شده 22 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تبعیض های خانواده شوهرم

با سلام من 22 سالمه و 7 ساله عروسی کردم من در گذشته مشکلات زیادی داشتم که در بالا خدمت تون عرض کردم و حالا تا حدودی مشکلاتم حل شده و و با برخی هم کنار اومده ام عاشق همسر و زندگیم شده ام و کلاس های مختلف میرم و پیگیر دکتر همسرمم هستم(همسرم دیابت دارندو سلول های جنسی شون تا حدودی از بین رفته و بچه دار نمی شود) و حال مشکلی که آزارم میدهد این است که من عروس بزرگ خانواده همسرم هستم و به نوعی میشه گفت موش آزمایشگاهی خیلی اذیتم کردند و کلی برام سخت گیری کردندو در عوض من همیشه احترامشان را نگه می دارم و هرگز جواب سر بالا به آنها ندادهام و در طول 7 سال هم من و هم خانواده ام را آزار دادند و الان که پسر دیگرشان عروسی کرده و عروسه هم از این جو.اب بده ها هستش ولی خیلی تبعیض قایل می شن به من می گفتند تو خونه جلو مهمون باید چادر سر کنی ولی الان عروس دومی آستین 3ربع و لباس های کوتاه می پوشه و لی کسی کاری به کارش نداره و چون جواب میده خیلی هم عزیز هستش تنهایی تا تهران و قزوین میره ولی به من اجازه نمی دادند باشگاه یا بیرون برم اون شاغله ولی مون ونذاشتند کار کنم همی آزادی ها رو داره من چون دختر شهرستان بودم خیلی اذیتم کردند ولی جاریم بچه تهرانه الان من بیشتر از هر کسی هوای خانواده همسرم رو دارم و همیشه در کارهاشون کمک حال هستم ولی توجه اینها به جز خواهر شوهرم سمت جاریم هستش من آدم حسودی نیستم ولی وقتی تبعیض قائل می شن حس بدی دارم همه محدودیت ها برا من وتنها خواهرشوهرم هست ولی برا عروس جدیده نیست میشه راهنماییم کنید که من چیکار باید بکنم؟گوشی منو چک میکردند می اومدند خونه ام اگه نبودم کلید می نداختند و می رفتند داخل خونه تعقیب می کردند و می گفتند ما به بچه هامون اعتماد داریم جامعه خرابه البته ما فامیل هم هستیم شوهرم پسر داییم هست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تبعیض های خانواده شوهرم

سلام عزيزم
    مطمعنا شرايط سختي داري و در اين شكي نيست اما اگه همسر و زندگيتو دوست داري بايد نسبت به رفتارهاي اونا بي توجه باشي...
    تو براي همسرت زندگي ميكني نه براي دل اونا...
    خدا جاي حقه و كاري ميكنه كه يه روز قدر خوبياتو ميفهمن.هرچقدر به رفتار اونا بي تفاوت باشي آرامشت تو زندگي بييشتره پس به خاطر نشاط و آرامش خودتو همسرتم كه شده بهشون بي توجه باش...شاد باشي عزيييييييييييييزم
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دقیقا" شرایط سختیه ولی نه به سختیه روزهایی که گذروندید ...

شما شرایط سخترو از رد کردید و الان خونواده ای داری که با سختی نگهش داشتی ....

والا اینکه بعضیا اخلاق خاص خودشون رو دارن بحثی نیست ...

راستش در دنیا برای هر دردی یه درمانی هست ولی برای اخلاق بد بقول امامای ما هیچ درمانی نیست ...

اینکه فامیلم هستید و اینجوری رفتار میکنن دیگه نمیشه حرفی زد ... چون هر چی آدم میکشه از دوست و آشناست ...

اگه تمام مشکل شما در مورد اینه که چرا در گذشته اینکارو با شما میکردن باید بگم الان هیچ راهی نیست جزء فراموشی ...

گاهی انسان در موقعیتی بد در زمانی بد قرار میگیره و چاره ای جز صبرم نداره ...

تنها راه حل شما بیخیال بودنه .... همین بهترین سلاح برای شماست ... یک مبارزه منفی به سبک گاندی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

خب عزیزم واقعا" میخوای چه راه حلی رو یادبگیری که بتونی زن دایی محترم خوب تا کنی ...

اون ظاهرا" از اینکه پسرش با شما ازدواج کرده ناراحته و الان مثلا داره تلافی میکنه ...

اگه یه خورده انصاف داشت میدونست که شما در چه شرایطی با پسرش دارید زندگی میکنید ...

با همه مریضی و عقیم بودنش ساختی ... اینا کارای کمی نیستن و بندرت پیش میاد تو این روزگار کسی اینجوری گذشت کنه ...

حالا واقعا" این عروسش میتونست به جای شما تمام این مشکلات رو قبول کنه و صبوری کنه

اگه خونه و زندگیتون ازشون دوره که مشکلی نیست ... اگرم گاهی در مهمونی حرفی زده میشه به نشنیدن بگیرو بگذر...

اون الان منتظره تو حرفی بزنی و همه چی رو داغون کنه ...

خب دیگه دنیا به همه جور موجودی نیاز داره و این افراد با رفتارشون دیگران رو قویتر میکنن ... ولی خودشون هر روز که میگذره تنهاتر میشن

روزی میاد که همین شما براش بمونید ... من نمونشو دیدم ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)