نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بی علاقگی به شوهر

1275
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4946
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بی علاقگی به شوهر

با سلام من 26 سال دارم الان یک بچه 1 ساله دارم قبل از اینکه کودکم به دنیا بیاد همسرم رو خیلی دوست داشتم و لی الان دوست دارم نه مثل قبل . کمتر براش وقت میذارم احساس میکنم همه وقتم باید برای کودکم باشه میدونم که اشتباه ولی نمیدونم چیکار کنم ؟سرکار هم میام به همین دلیل کمتر بعد از کارم تنهاش میذارم باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4606
    تشکـر
    20
    تشکر شده 26 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خانوادگی

شما قبل از اینکه مادر شین یه همسر بودین وقتی تصمیم به بچه دار شدن کردین یعنی اینکه میتونید یه مسولیت دیگه رو قبول کنین و از پسش بر بیاین ولی الان چرا نمیتونین؟ به این فکر کنین یه خورده بیشتر وقت بزارین اگه زمان کم میارین شده از کارتون بزنین بزنین اول برای خودتون بعد همسرتون و بعد فرزندتون باور کنید مهمه و ارزشش داره دوس دارین یکی دیگه وظایف شمارو برای همسرتون انجام بده به جای شما بهش رسیدگی کنه ... پای درد و دلا و خستگیاش بشینه میتونید تحمل کنید ... بانو میدونم که میدونی اگه یه نگا به دوربرت بندازی میبینی که خیلیا هستن که حاضرن این کارو به جای شما بکن ببخشید که رک میگم معذرت میخوام گاهی حتی ممکنه بهتر ز شما باشن ولی عزیزم تا دیر نشده پاشو یه کاری بکن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط kasraa نمایش پست ها
    با سلام من 26 سال دارم الان یک بچه 1 ساله دارم قبل از اینکه کودکم به دنیا بیاد همسرم رو خیلی دوست داشتم و لی الان دوست دارم نه مثل قبل . کمتر براش وقت میذارم احساس میکنم همه وقتم باید برای کودکم باشه میدونم که اشتباه ولی نمیدونم چیکار کنم ؟سرکار هم میام به همین دلیل کمتر بعد از کارم تنهاش میذارم باتشکر
    این خستگی ناشی از اینه که دچار روزمرگی شدید ...

اینکه هر روز یه سری کار مشخص رو انجام بدید براتون خسته کننده شده ...

در واقع زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود...

انسان گرفتار روزمرگی با مرگ خلاقیت مواجه است...

تکرار مکررات و پیاده سازی کارهای هر روزه مانعی برای بروز ایده‌های نو خواهد شد و کسی که توانایی آفرینش را از دست بدهد به افسردگی و تنهایی دچار می‌شود.

ولی میشه با انجام کارهایکه جنبه سرگرمی هم داره این حس رو در خوتون بکشید ..

یک مسافرت میتونه حالتون رو خوب کنه ... یه برنامه منظم پیاده روی هم میتونه بهتون کمک کنه ...

یادگیری یه هنر که خودتون بهش علاقه دارید ، از هرچی که باشه ... مثل یه موسیقی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

این خستگی میتونه ناشی از تکرار هر روز زندگی بدون هیچ تغییری باشه ...

من فکر میکنم که شما از وقتی مادر شدی ، فکر میکنی دیگه کاری تو این زندگی و دنیا نداری ...

یکی از این حالتها دوری از اجتماعه ...همین تنها نشستن میتونه خیلی بهت لطمه بزنه ...

این همه در قدیم سختی و مشکلات داشتن ولی هیچ وقت دور هم بودنشون ترک نمیشد ...

یه نگاهی به اطرافت بنداز و دکوراسیون خونه رو تغییر بده ...

یه هنر و یاد بگیر مثلا" بافندگی ... هم میتونی تو خونه باهاش کار کنی و هم میتونی لباسی خوبی برای خودت و دیگران ببافی ..

تو همین سیستمی که اومد از سی دی آموزشی استفاده کن ...

خوشبختانه الان همه جور این آموزشها هست ... عزیزم میتونی از خرید یه سی دی رقص شروع کنی ...

اینجوری اکسیزن بیشتری بهت میرسه و میتونی بهتر فکر کنی ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد