نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خواهش می کنم سریع کمکم کنید

5310
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4957
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم سریع کمکم کنید

سلام من بیماری فوت فتیش شدید دارم 16 سالم هم است خوب بعضی موقع ها واقعا این حس توم بالا میره و + این حس باعث کارایی مثل استمنا هم توم شده (روزی 2 بار) دیگه رسما دارم میمیرم همه ی راه ها هم رفتم چندین بار هم داشتم خودکشی می کردم که به دلایلی موفق نشدم.... کلا از زندگی نا امید شدم.... چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

Exclamation پاسخ : خواهش می کنم سریع کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط help!!!!! نمایش پست ها
    سلام من بیماری فوت فتیش شدید دارم 16 سالم هم است خوب بعضی موقع ها واقعا این حس توم بالا میره و + این حس باعث کارایی مثل استمنا هم توم شده (روزی 2 بار) دیگه رسما دارم میمیرم همه ی راه ها هم رفتم چندین بار هم داشتم خودکشی می کردم که به دلایلی موفق نشدم.... کلا از زندگی نا امید شدم.... چیکار کنم
    متاسفانه تاکنون ریشه[replacer_a] کشف نشده و هر حرفی که در این باره هست در حد نظریه است و اثبات نشده.

آنچه که مسلم است این است که این حس از کودکی در ما بوجود آمده ولی اینکه فکر کنیم که خدا این حس را در ما بوجود آورده قطعا فکر اشتباهی است زیرا فوت فتیشی یعنی پرستش پا و خداوند هرگز میل پرستش چیز دیگری غیر از خودش را در ما قرار نمیدهد. پس چرا ما این میل را داریم؟ برای اینکه روح ما بیمار شده.

حتی بت پرست ها نیز خدا را میخواستند بپرستند ولی در پیدا کردن خدا دچار اشباه شدند و یا بت ها را شفیع خداوند میدانستند بنابراین تمایل به پرستش خداوند در همه انسانها حتی کفار وجود دارد.

با توجه به اینکه این حس از کودکی در ما بوجود آمده نتیجه میگیریم که ما در کودکی به علتی که هنوز برای ما ناشناخته است دچار یک نوع بیماری روحی شدیم که موجب شده تمایل به پا داشته باشیم.

این میل از کودکی تا بزرگسالی همراه ما رشد کرده و هر کدام از ما به اندازه ای با آن درگیر هستیم به گونه ای که برای بعضی خیلی شدید و برای عده ای کمتر است.

اول توضیح بدم که چرا فوت فتیشی یک بیماری است؟

هر تمایل غیر عادی که در انسان بوجود می آید که خارج از طبیعت انسان است بیماری می باشد

انسان سالم از درد کشیدن لذت نمیبرد پس اگر فردی از درد کشیدن لذت ببرد بیمار است

انسان سالم تمایل به شکنجه کسی ندارد پس اگر فردی تمایل به شکنجه دیگری داشته باشد بیمار است

هر چیز غیر عادی که در انسان به وجود بیاید یک نوع بیماری است که این بیماری میتواند جسمی باشد مانند تومور و سرطان و یا روحی باشد مانند فتیشیسم و سادیسم و غیره

حالا با این بیماری که از کودکی تا به حال با ما رشد کرده چه کار کنیم؟

فوت فتیشی ناشی از یک نوع میل جنسی است که به انحراف کشیده شده

همه انسانها به طور عادی به جنس مخالف تمایل دارند و این تمایل بیشتر به صورت و بدن فرد مقابل میباشد که البته معمولا میل جنسی در افراد از سن بلوغ بوجود می آید ولی متاسفانه با سهل انگاری های والدین گاهی اوقات کودکان نقاط لذت بخش جنسی بدن خود را کشف میکنند و این موجب میشود که آنان زودتر از دیگران میل جنسی پیدا کنند و این بسیار برای کودک مضر و خطرناک است.

ممکن است والدین و یا اطرافیان با قرار دادن پاهای خود روی سینه کودک با او بازی کنند و شاید این موضوع باعث تحریک شدن جنسی کودکان شده و تمایل به پا پیدا کنند زیرا برای اولین بار توسط پا تحریک جنسی شده اند و این بازی متاسفانه بازی است که بسیار شایع است که والدین با پاهای خود با کودک بازی میکنند البته این نظر شخصی من است زیرا آنچه که از کودکی به یاد دارم این است که والدین و اطرافیانم اینگونه با من بازی می کردند و شاید این موجب تحریک شدن و تمایل پیدا کردن به پا شده باشد البته با توجه به اینکه عده ای هم هستند که با آنها اینگونه بازی شده ولی چنین تمایلی پیدا نکرده اند نتیجه گرفتم که این تحریک جنسی در بعضی ها بوجود می آید و موجب فوت فتیشی شده و در بعضی بوجود نمی آید و هچ مشکلی در آینده برای آنان ایجاد نمی شود ولی نفکر میکنم به خاطر بازی های کودکی این میل بوجود می آید

حالا که این بیماری یک نوع انحراف جنسی است باید متوجه باشیم که هرچه بیشتر به آن بال و پر دهیم و بیشتر به آن توجه کنیم شدیدتر میشود و طبیعتا هر چه به آن بی توجهی کنیم شدت آن کمتر میشود.

همه ما میدانیم که یکی از وسایلی که شیطان توسط آن ما را جهنمی میکند میلی جنسی است.

برای کاهش این میل جنسی به پا باید در درجه اول چشم خود را نگه داریم

یعنی به پای جنس موافق یا مخالف هر کدام که تحریک کننده است نگاه نکنیم

به جوراب آنها اگر تحریک کننده است نگاه نکنیم

به کفش آنها اگر تحریک کننده است نگاه نکنیم

و خلاصه هر چیزی که موجب تحریک شدن می شود باید از آن پرهیز کرد

همچنین از دیدن عکس و فیلم و سایت های فوت فتیشی و تحریک کننده باید خودداری شود و حتی سعی کنید به این مسایل فکر نکنید

یکی از مواردی که میل جنسی را تشدید میکند ادرار است و حتی این را برای فرزندانتان نیز باید رعایت کنید و اگر فکر میکنید نیاز به دستشویی دارند آنها را برای تخلیه زود به زود ببرید زیرا ادرار به مثانه فشار آورده و با توجه به اینکه اعصاب و تحریکات جنسی در آن ناحیه وجود دارد موجب تحریک جنسی کودک میشود.

این موضوع برای بزرگسالان نیز میباشد و شما با خالی کردن مثانه و نگه نداشتن ادرار میتوانید مانع تشدید شدن میل جنسی خود شوید

در نهایت بهترین راه ازدواج است و اینکه به طور طبیعی با همسرتان آمیزش کنید و اگر از آلت لذت ببرید به مروز زمان تمایل به پا از سرتان می افتد

و اما در مورد کسانی که در اثر گناهان خجالت میکشند پیش خدا بروند باید بگویم که بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت و بخشش خداوند است و شما هرچقدر هم که آلوده شدید و کار ناشایست و گناه انجام دادید باز هم خدا مشتاق است که بسوی او بازگردید و توبه کنید

پس توبه کنید و از خدا یاری بخواهید برای ترک گناهان و هرگز از رحمت خدا ناامید نشوید

قرآن بخوانید نماز بخوانید روزه بگیرید و حتی روزه گرفتن میل جنسی را کاهش میدهد

از خوردن خرما یا چیزهایی که میل جنسی شما را افزایش میدهد اگر مجرد هستید خودداری کنید

شربت آبلیمو میتواند میل جنسی شما را کاهش دهد

و حتما" با روانپزشکی مشاوره و مشورت کنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4957
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خواهش می کنم سریع کمکم کنید

همین حرف های شما را من بار ها شنیده ام بارها ، بارها و بارها نتونستم
    در حال حاضر نمی توانم به هیچ وجه به مشاور بروم یا به پدر یا مادرم بگم تنها راهم خود کشی است تا
    1 - از این بیماری خلاص شوم
    2 - به دیگران منتقل نکنم
    3 - از این بیشتر گناه نکنم
    4 - خودم را آزار ندهم
    5 - یک فرد بی خاصیت کم شود
    خوب اگر می تونین حتی یکم هم که شده حتی یکم به من کمک کنید که حداقل جونم رو نجات بدین
    و اینو بدونین من غرق در سه بیماری شدم 1 - فوت فیتیش 2 - استمنا 3 - روابط میسترس و اسلیو

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

در پست بعدی شما بطور مفصل در این مورد بحث کردیم

http://forum.moshaver.co/f96/%D9%88%...904/#post27281
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44619
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تاررعللغااتتتتت

فتیشیسم به معنای بر انگیختگی جنسی از طریق اشیا جاندار با بی جان می‌باشد و یک نوع پارافیلیا محسوب می شود خواهشن این اختلال را با امر مقدس پرستش قاطی نکنید این حرفا چیه دوست عزیز

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44619
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فتیشیسم به معنای بر انگیختگی جنسی از طریق اشیا جاندار با بی جان می‌باشد و یک نوع پارافیلیا محسوب می شود خواهشن این اختلال را با امر مقدس پرستش قاطی نکنید این حرفا چیه دوست عزیز

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

لطفا تاپیک های سال 2014 رو بالا نیارید

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43204
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط help!!!!! نمایش پست ها
    تنها راه شما اینه که به همین کار ادامه دهید و نیاز به خودکشی هم نیست و گناه ام نیست افراد زیادی برای این رابطه میسترس و اسلیو وجود دارد که شما رو به اون حس ارضا که دوس دارید می‌رسانند و دیگر نیاز به استمنا هم ندارید اینقدر ادامه میدهید که این حس در درون شما رو به یک چیز عادی و خسته کننده میرساند و خود به خود در شما بسیار کمرنگ و محو میشو که دیگر تمایل به آن را نخواهید داشت این افراد هم در مشاوران و کاربران انجمن وجود دارند در صورت نیاز به شما کمک خواهند کرد سوالی که دارم اینه که شما تمایل به اسپنک در باسن خود هم دارید یا فقط فوت فتیش ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)