نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشاوره در رابطه با ازدواج برادرم

961
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره در رابطه با ازدواج برادرم

برادرم 31 سالشه و مجرده..زمانی که دانشجو کارشناسی بود یکی از همکلاسی هاشو دوست داشت و می خواست خواستگاری کنه ازش تا اینکه دختره بعد از جشن فارغ التحصیلی مغور اومد که نامزد داره در حد محرمیت با اینحال گفت که بین خانواده ها اختلاف کوچیکی به وجود اومده و می خواد نامزدی رو به هم بزنه واسه همین من بخاطر برادرم رفتم شهر محل دانشگاهشون با دختره حرف زدم که تصمیمشو واسه انتخاب بگیره اونم همون فرداش به داداشم جواب منفی داد(لازم به ذکره که کلی با هم بیرون می رفتن و صحبت می کردن) دلیلشم این بود که خانوادش اجازه نمی دن نامزدی رو به هم بزنه خلاصه داداش مارو به مرز جنون کشید و من با حال نزار با خودم برگردوندمش شهرمون... خلاصه دختره عروسی کرد و داداش من هیچ وقت ازدواج نکرد و رفت دنبال ادامه تحصیل... الان هفت سال گدشته و دو روزه از زبون داداش کوچیکم فهمیدم که دختره داره طلاق می گیره و داداشم که به نظر میاد یک سالی هست با دختره در تماسه می خواد بره ازش خواستگاری کنه! منم نشستم اینجا و دارم دیوونه می شم و نمی دونم چه خاکی از این همه حماقت داداشم به سرم بریزم! در ضمن در جریان جزییات نیستم و هنوز با داداشم حرف نزدم...ولی یه پسر خیلی با ایمان و پاک و عاطفیه طوری که احساس بر عقلش غلبه داره!...کسی هست اینجا راهنماییم کنه؟

2. کاربران زیر از samaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کسی هست به من در مورد ازدواج برادرم مشاوره بده؟

مثل اینکه از این سایتم آبی گرم نمیشه!

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4760
    تشکـر
    163
    تشکر شده 120 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم من مشاور نیستما اما اگه گه جای تو بودم:
    اولا باید با برادرت دوباره صحبت کنی ، تو که عاقل تر از اونی درباره جنبه هایی از این رابطه که به نظرت نامعقول میاد صحبت کن، و حرفای اون را هم گوش بده
    دوم اینکه خب درست یا غلط برادرت عاشق اون دختره، و معلومه به این راحتیا ازش دست برنمیداره، اگه خصوصیت اخلاقی واقعا بدی از دختره ندیدی، فقط صرف اینکه یبار جواب رد داده بهش و ازدواج کرده و طلاق گرفته دلیل نمیشه دختر بدی باشه
    سوم اینکه حتما پیگیری کنین از زبون یه شخص بیطرف نه خودش، ببین دلیل طلاق دختره چی بوده، چون خیلی مهمه که درست قضیه را بدونین
    و در آخر اگه برادرت با همه این اوصاف بازم دختره را خواست به نظر من باید به تصمیمش احترام بذاری و حتی حمایتش کنی، یادت باشه که تو همه تلاشت را میکنی که چشماش را برای ازدواج باز کنه و تصمیم غیرمنطقی نگیره، ولی تصمیم نهایی با خودشه...

5. کاربران زیر از ویولت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

بابا اين همه دختر مجرد !!!!!!!
    ديگه اون دختر طمع ازدواج رو يه بار چشيده !!!!!!!!!!!!!!!!!
    مسئولان رسيدگي كنن !!!!!!!!

جدي نگيريد . شوخي كردم [replacer_img]

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام بعضی از آدما وقتی نسبت به اولین دختره مورد علاقه شون علاقه بیش از حد نشون میدن و برای ازدواج قدم برمی دارن و در این کار ناکام میمونن دنباله یه عیب در خودشون میگردن و دیگه پا پیش برای ازدواج با کسه دیگه ای نمیذارن وظیفه ی شما اینه که اول عصبانیتو از خودتون دور کنید و با برادرت حرف بزن بگو اون دختر چند سال پیش که توهم شرایط ازدواج داشتی کسه دیگه رو به تو ترجیح داده شاید بهتره باشه بیشتر فکر کنی و اگه پا فشاری کرد حتمأ حتمأ به قوله دوستمون تحقیق کنید که دلیله طلاق و چرا این دختر در زمانی که متأهل بوده یکسال با برادره شما درتماس بوده این نشون میده که این خانوم نسبت به تعهدی که داشته پایبند نبوده و کاملأ کار اشتباهی انجام داده برادره شما چطور میتونه به این خانوم اعتماد کنه؟
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4928
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یه طوری به داداشتون بفهمونین فردی که هنوز از شوهرش طلاق نگرفته حالا به هر دلیلی 1ساله با فرد دیگه ای در ارتباطه آدم مطمئنی برا زندگی؟بعد ایشون اگه به دادشتون علاقه داشت نمیرفت ازدواج کنه.تازه همون موقع دانشگاه وقتی نامزد داشت ،دلیل ارتباطش با دادشتون چی بود غیر از خوشگذرانی خودش این دختره فقط به فکر منافع خودشه حالا که دیده با شوهرش تفاهم نداره اومده سمت داداش شما .داداشتون رو ببرین پیش یه مشاور خوب که راهنمایش کنه.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

بدرود سلام. شاید من دارم یه طرفه قضاوت میکنم ولی چه دلیل منطقی وجود داره که اون دختر عوض اینکه به زندگیش بچسبه با داداش شما صحبت میکرده و به شوهرش خیانت میکرده ؟!
    اون دختر تا یه مشکلی توی زندگیش پیش میومده عض اینکه مقاومت کنه و مشکلات رو با کمک شوهرش حل کنه به داداش شما که در واقع یه فرد سومی بوده پناه میاورده و جوری وانمود میکرده که از زندگیش راضی نیست و از سر اجبار داره با شوهرش زندگی میکنه .ولی آیا به نظر شما درسته که هر کی بعد از ازدواجش با افرادی دوست بشه و دوهوایی بشه ؟!؟! آیا همین وحود نفر سوم توی زندگی ها باعث نشده که دختر و پسر دیگه واسه ازدواج نتونن به همدیگه اطمینان پیدا کنن و سختگیری بکنن ؟!؟!
    بیاین از خودمون شروع بکنیم . به خودمون و همجنس خودمون خیانت نکنیم

10. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)