نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی انگیزه

864
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5047
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی انگیزه

سلام من نمي دونم دارم با چه كسي صحبت مي كنم اما اميدوارم كمكم كنيد
    اين روزها بيشتر از هر روز ديگري در زندگي ام احساس خلا و پوچي مي كنم از 24 ساعت عمرم 14 ساعت در خواب و 10 ساعت ديگر غوطه ور در افكار مختلفي كه دارم از اين حالت زندگي درميام به سر مي شود .خسته ام از اين همه تكرار در زندگي دنبال يه راه حل مي گردم كه بتونه منو از اين باتلاق بيهودگي و ترس هاي بيخود و بي جهت درباره ي زندگي ام نجات بده من در زندگي ام علاوه بر مشكلات فردي كه دارم مشكلات بسيار ريز و درشتي درباره ي خانواده ام دارم و همچنين بايد بگم عمده مشكلات من و خانواده ام نداشتن مهارت هاي زندگي و گم شدن در خود و خواست هامون كه من مي خوام حلشون كنم
    اگر شما ميتونيد كمكم كنيد لطفا برام پيام بزارين تا با جزئيات بيشتري براتون تعريف كنم. منتظرتون ميمونم.
    باسپاس
    رها

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : افكار

سلام رها جان
    ببينم خودت واقعا دليل اين تكرارو اين كسل بودن و اين افكار پريشونو نميدوني؟!!!...
    خوب ريشه همه اين مشكلات نداشتن يه برنامه خوب براي زندگي روزمرته...
    چرا از كلاسهاي تفريحي آموزشي استفاده نميكني...
    ببين گلم تنها راهي كه ميتوني خودتو از اين بطالت رها كني اينه كه اولا خواب و استراحتت به اندازه باشه نه كم نه زياد وبعد وقتت رو در روز با كلاسهاي مختلف كتابهاي مختلف فيلمهاي مختلف ورزشهاي نشاط آور آهنگ هاي شاد رابطه با دوستهاي پر انرژي و.....پر كني و به روزهات رنگ و بوي زندگي بدي...
    مشكل خانوادگي رو هم همه به يه نحوي تو زندگيشون دارن اما شما بايد ياد بگيريد در كنار اين مشكلات چطور روحيتو حفظ كني و باهاشون دست وپنجه نرم كني نه اينكه خودتو تارك دنيا كني و منتظر يه دست غيب باشي كه بياد و همه سنگهاي سر راه زندگيتو برات كنار بزنه عزيزم
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : افكار

سلام
    اکثر دخترا این مرحله را توی زندگیشون داشتن عزیزم.راه کار و چاره هم زیاد داره.تحصیل کار کلاسای مختلف ورزش هنر و .... مهم اینه که ببینی خودت دوست داری توی چه مسیری باشی و همون مسیر را انتخاب کنی
    مثلا من خودم اول ادامه تحصیلو انتخاب کردم رفتم پیگرش شدم دیدم فعلا تحملشو ندارم رفتم پی کلاس هنری هم چیزی یاد بگیرم هم درآمدزا باشه دیدم اونم از حوصلم خارجه،گفتم به دوستام نزدیک شم و باهاشون در ارتباط باشم که بعد چند ماه اوناهم دلمو زدن(بخاطر بعضی اخلاقای بده دخترا مثل حسادت و غیبت و فقط حرف شوهر و مد و آرایش زدن و ....که به مزاج من سازگار نیست شاید بقیه دوست داشته باشن این محیطارو) گفتم بزنم تو مسیر کار بکوب افتادم دنبال کار و به این و اون سپردم کار میخوام بعد از هزارتا مکافات و سختی شغلی که در شان خودم و مرتبط با رشتم باشه پیدا شد آزمایشی رفتم ببینم مثل بقیه راههای انتخابیم نباشه و حالا حتی با وجود مشکلاتش موندگار شدم

دوست خوبم اینارو گفتم که بدونی از نشستن و حلوا حلوا کردن چیزی درست نمیشه.دل و بزن به دریا و مسیرای مختلف و امتحان کن تا مسیر علاقت مشخص شه و زندگیت به بطالت نگذره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)