نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: سرد شدن رابطه

3421
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5076
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن رابطه

سلام خدمت مشاورین محترم
    من ی مشکل جدی با همسرم داشتم که اون مشکل تقریبا حل شده.....ولی باعث شده نسبت به همسرم سرد بشم....دیگه نمیتونم مثل قبل باهاش رفتار کنم.....من زندگیم و دوست داشتم و برگشتم و براش میجنگم.....اما نمیتونم و نمیدونم چه جورب حس مو بهش برگردونم.....فکرم عذابم میده...... هر وقت میخوام ی قدم جلو برم باز برمیگردم.‌‌‌‌‌‌‌‌...... روز به روز بدتر میشم و بهتر تمیشم.......میشه بهم کمک کنید؟؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سرد شدن رابطه

سلام عزيزم . ميشه بيشتر توضيح بدين تا بتونيم راهنماييتون كنيم ؟؟؟!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5076
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم حس ایی رو که قبلا به همسرم داشتم و داشته باشم......منو همسرم و رابطه مون تو فامیل زبان زد بود......اما حالا نمیتونم برگردمو بشم هدیه قبل.....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزيزم
    احتمالا پاي يه شخص سوي در ميون بوده؟
    اگه اذيت نميشيد درمورد دليل اين كم علاقگي بيشتر توضيح بدين تا بچه ها بتونن بهتر راهنمايي كنن...
    امضای ایشان

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5076
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سو تفاهم که نه.... دلیلش ی رابطه بود که همسرم قبل ازدواج با من داشته و اون خانوم رایطه شو با همسرم قطع نمیکرد و مزاحم زندگیمون بود که حالا کر میکنم تموم شده.... البته همسرم چون تهدید میشد از طرف اون زن مجبور بود باشه ...اما حالا همسرم پشیمونه.... و برگشته!!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب اين طبيعي هست كه به اين زوديها نتوني اون اتفاق رو فراموش كني و رقيب زندگيتو بيخيال بشي .
    سعي كن به اين موضوع خوب فكر كني چون هر چي بخواي بهش فكر نكني و فرار كني بدتر مياد سراغت .
    بهش فكر كن و واسه خودت حلش كن .
    با رفتارهاي شوهرت هم كم كم ميفهمي كه از اين به بعد شوهرت قابل اعتماد هست يا نه

7. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hediye khanom نمایش پست ها
    سو تفاهم که نه.... دلیلش ی رابطه بود که همسرم قبل ازدواج با من داشته و اون خانوم رایطه شو با همسرم قطع نمیکرد و مزاحم زندگیمون بود که حالا کر میکنم تموم شده.... البته همسرم چون تهدید میشد از طرف اون زن مجبور بود باشه ...اما حالا همسرم پشیمونه.... و برگشته!!
    بعد از خیانت همسرم چگونه او را تحمل کنم؟

برخی زخم ها به راحتی التیام پیدا نمی کند و احتمالا زخمی که شخصی از خیانت همسرش می خورد از جمله این زخم هاست. با این حال گاهی برخی از زو ج ها ترجیح می دهند به جای جداشدن از هم بعد از خیانت زندگی خود را مجددا بسازند و حتی روابطشان را قوی تر از قبل کنند.
    اگر حس می کنید همسرتان از کارش پشیمان است و دوست دارید زندگی تان را ادامه دهید، به این نکات توجه کنید:
    می‌توانید بگذرید؟ اگر این اتفاق تنها یک بار در زندگی شما پیش آمده و هیچ سابقه‌ای در گذشته شما ندارد، احتمال این‌که بتوانید زندگی‌تان را ترمیم کنید و بعد از مدتی تلاش به شرایط عادی برگردید، کم نیست. خیانت موضوعی نیست که به سادگی بتوان از کنارش گذشت اما شما می‌توانید امیدوار باشید همسری که عمیقا از این موضوع ناراحت است، به خاطر سابقه درخشان زندگی‌تان از این اشتباه بگذرد.

آیا هر دو مایلید به زندگی مشترک ادامه دهید؟ همیشه خیانت موضوعی بسیار دردناک است. برای یک زوج ساده نیست که بعد از خیانت کنار هم بمانند. آنها باید بنشینند و در مورد احساسساتشان صادقانه صحبت کنند و تا جای ممکن از خشونت بپرهیزند.

چرا!: اولین چیزی که باید درک کنید این است که خیانت به همسر معمولاً نشاندهنده این است که مشکلی در رابطه یا ازدواج شما وجود دارد.هدفتان باید این باشد که مشکل را پیدا کنید تا وقتی شما و همسرتان از شوک اولیه این مشکل گذشتید، بتوانید تصمیم بگیرید که چطور می‌توانید مشکل را برطرف کنید.

خودتان را قضاوت نکنید:خودتان را سرزنش نکنید و مورد قضاوت قرار ندهید. شما پس از این ماجرا دچار احساسات متناقضی خواهید شد. ترس، خشم، انتقام، شک، بی‌اعتمادی، احساس حماقت و... از مواردی هستند که ممکن است به سمت شما هجوم بیاورند. به‌خود زمان دهید که از پس این احساسات بر بیایید و تصمیم درست را بگیرید. زندگی مشترک‌تان را با این احساسات مورد قضاوت قرار ندهید و پیش از آن‌که از پس این تناقضات بر بیایید در مورد ماندن یا رفتن تصمیم نگیرید.

با یکدیگر صحبت کنید: به حرف های هم خوب گوش دهید و میان حرف دیگری نپرید. به هم احترام بگذارید و اجازه دهید مسایل کاملا روشن شود. فهمیدن به معنی پذیرفتن نیست. احساساتی مانند عصبانیت، شرم، ترس و گریه طبیعی بوده و جزو روندی است که باید طی شود. سعی کنید احساساتتان را بدون بی احترامی به هم و خشونت لفظی یا جسمی یا تهدید به ترک طرف مقابل بیان کنید. اگر قادر نیستید این کار را به تنهایی انجام دهید از یک روان شناس کمک بگیرید.
    به تردید پایان دهید : هر سوالی که دوست دارید از او بپرسید. او موظف است تمامی ابهامات شما را برطرف کند و به سوالات‌تان پاسخ دهد. او باید اشتباهی که مرتکب شده را بپذیرد و درصورت خواست همسرش، به تمامی سوالات او در این مورد پاسخ گوید و دست از پنهان‌کردن حقیقت بردارد.

نکته: قلم و کاغذ بردارید و احساسات‌تان را بنویسید. هر آنچه در دل دارید و نمی‌توانید به زبان بیاورید، هر آنچه احساس می‌کنید بر سر زندگی‌تان آمده و هر تصمیمی که فکر می‌کنید با گرفتنش آرام می‌شوید را بنویسید و سپس قلم را کنار بگذارید.

مشکلات را فریاد نزنید : پیش از آنکه به خانواده یا دوستان‌تان در این مورد بگویید خوب فکر کنید. شاید شما پس از مدتی تصمیم بگیرید این زندگی را حفظ کنید و آگاهی دیگران در مورد اتفاقی که در زندگی‌تان افتاده، می‌تواند قضاوت‌شان را تا مدت‌ها نسبت به همسرتان تغییر دهد و این موضوع می‌تواند زندگی شما را با چالش‌های بیشتری روبه‌رو کرده و کینه‌ای نسبت به همسرتان ایجاد کند.

دلتان را صاف کنید : اگر توانستید از اتفاقی که افتاده بگذرید و همسرتان را ببخشید قلب خود را از خاطرات بد پاک کنید. به هیچ عنوان عجله نکنید. ابتدا باید تصمیم بگیرید می خواهید با هم زندگی کنید یا نه ؟ دانستن دلیل خیانت همسر در این میان نقش اساسی بازی می کند. یا با مهربانی و قلبی پاک از هم جدا شوید یا با آگاهی و دانایی همدیگر را ببخشید و زندگی جدیدی را آغاز کنید.

به رابطه زناشویی ادامه دهید : برخی از زوج ها بعد از خیانت یک طرف از برقراری رابطه زناشویی خودداری می کنند. اگر قصد ماندن کنار هم را دارید بهتر است بدانید هرچه برقراری رابطه زناشویی را به تعویق بیندازید، آغاز دوباره سخت تر می شود.
    البته باید پذیرفت که از سرگیری روابط با شخصی که به همسر خود خیانت کرده کار ساده ای نیست. باید قبول کرد که فردی که خیانت کرده، حرمتی را زیر پا گذاشته است و فردی که به او خیانت شده نیز احساس عصبانیت و مقاومت دارد و گمان می کند مورد علاقه همسر خود نبوده است، با این حال برقراری رابطه زناشویی می تواند به مرور زمان التیام بخش زخم ها باشد.

به خودتان زمان بدهید : این‌ که شما از پس این درد بربیایید به زمان احتیاج دارید. فکر نکنید‌‌ همان صمیمیت اولیه باید به سرعت به رابطه‌تان برگردد و گمان نکنید سلامت فکرتان را باید ظرف چند روز به دست بیاورید. هم شما و هم ارتباط‌تان به زمانی برای ترمیم شدن احتیاج دارید.

همدیگر را ببخشید : آیا می توان خیانت را بخشید و آن را فراموش کرد؟ بخشیدن شاید اما این موضوع فراموش کردنی نیست. اگر پذیرفتید با عقل و قلب تان به زندگی مشترک ادامه دهید، سعی کنید طرف مقابل را ببخشید و فرصتی دوباره به او بدهید.

پیش از هر کاری فکر کنید : اگر مدتی به ‌خود زمان داده‌اید و مشاوره و دیگر راهکار‌ها را هم امتحان کرده‌اید اما فکر می‌کنید دیگر نمی‌توانید در این رابطه بمانید باید به برخی موضوعات توجه کنید. منابع مالی، شرایط خانوادگی و اجتماعی خود را بررسی کنید. آیا زمان مناسبی برای جدایی است یا نیاز دارید مدتی دیگر به‌خود برای فراهم کردن شرایط لازم زمان دهید؟

حتما به يك مشاور ترميم روابط آسيب ديده مراجعه كنيد...
    چه تضميني وجود دارد كه فرد خيانتكار مجددا مرتكب خيانت نشود،وخاطرات تلخ گذشته از يادمان برود؟
    امروزه سيستم ترميم و بازسازي روابط زوجين يا همان روش G.F.I به اندازه اي قدرتمند وموثر عمل كرده است كه تكرار خيانت را غير ممكن ميسازد ،اين روش با استفاده از تكنيك LOW4 دركنار بخشش زوج خيانت ديده ميتواند يادآوري خاطرات بد گذشته را به حداقل برساند.

امضای ایشان

9. 2 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

مرسی zbahane خیلی قشنگ راهنمایی کردی .تشکر

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5076
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه.....

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9099
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشید همسر من خیلی سرد است و من را تمکین نمیکند و این باعث می شود من استمنا کنم داره زندگیمون سرد میشود خیلی دوست دارم استمنا را کنار بذارم ولی هر کاری میکنم نمیتونم لطف کنید کمک کنید

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba12 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید همسر من خیلی سرد است و من را تمکین نمیکند و این باعث می شود من استمنا کنم داره زندگیمون سرد میشود خیلی دوست دارم استمنا را کنار بذارم ولی هر کاری میکنم نمیتونم لطف کنید کمک کنید
    سلام
    دوست عزيز شما در مورد اين مساله با همسرتون صحبت كردين؟ ايشون هميشه سرد بودند يا سرد شده اند ؟اگر سرد شده اند شايد موضوعي ايشون ناراحت كرده كه اين ناراحتي به اين شكل بروز كرده و اگر از ابتدا سرد بوده اند با تغذيه بهتر ميشه و همچنين با مشاوره گرفتن اين حالت بهتر خواهد شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد