نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: صحبت در جمع

1338
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5077
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

صحبت در جمع

سلام
    من خیلی اهل حرف زدن نیستم چه در محیط کار چه در محیط منزل
    و عمدتاً توسط دیگران مورد انتقاد هستم که چرا حرف نمی زنی
    اصلاً خجالتی نیستم ، و در جمع های کاری در جلسات به هنگام سخنرانی های رسمی بدون خجالت و استرس صحبت می کنم .
    ولی در جمع دوستان و یا فامیل بیشتر شنونده هستم تا گوینده ، و اگ توی چنین جمع هایی ازم خواسته بشه که ی چیزی بگو ، معمولاً گیج می شم که حالا چی بگم ، خلاصه اینکه فی البداهه و بدون آمادگی قبلی چیزی نمی گم و دوست ندارم چیزی بگم
    مشکل چیست ؟
    چه کتابی برای بهبود معرفی می کنید ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : صحبت در جمع

سلام . اينكه بقيه به شما انتقاد ميكنن كه چرا كم حرف هستين مشكل خودشونه . شما شخصيتتون اين جوريه . مگه بقيه باب ميل شما هستن كه شما بخواين باب ميل بقيه باشيد .
    والاااااااااااااااااااااا اااا

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4882
    تشکـر
    27
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

این که شما صرفاً شنودنده هستید بحث دیگری است...که نشان دهنده شخصیت و خلق و خوی شماست...اما تا اینجا که من فهمیدم شما در بحث ها شنونده هم نیستید...زیرا اگر شنودنده بودید قطعاً زمانی که از شما خواسته می شد تا صحبت کنید...همان بحثی که شندیده بودید را مطرح کرده و در باره آن صحبت می کردید...تا این جا این طور به نظر میاید که شما اصلاً اهل حضور در جمع نیستید...و گویی به زور شما را در آن جم قرار می دهند و در آن جمع شما شنونده هم نیستید بلکه تنها به خود فکر می کنید و اغلب در رویا ها و افکار خوش غرق هستید...شما در این مهمانی ها سعی کنید که شنونده خوبی باشید...زیرا اگر خوب بشنوید حتماً در باره آن صحبت چیزی برای گفتن به ذهنتان می رسد . این گونه حضور در ان جمع را هم برای خود قابل تحمل یا حتی جذاب تر می کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به همه دوستان خب بهتر است دقت کنید که این تایپیک مربوط به سال 2014 می باشد و خب از بالا آوردن تایپیک های قدیمی خوداری کنید.
    در کنار اینکه لطفا لینک در سایت قرار ندهید.
    اما به صورت کلی همیشه خود درمانی جوابگو نیست اما در کل این فرد به نظر می رسد که از عهده ارتباط برقرار کردن بر می آید اما خب زمان هایی که موضوع مشخصی برای صحبت وجود ندارد گیج می شود و خب این یک امر طبیعی است چون اگر یکی از شما بخواهد که بدون داشتن موضوع صحبت کنید اینکه عملکرد شما کاهش یابد یک امر قابل پیش بینی است و اصلا چیز عجیبی نیست.
    بهتر است که در اینگونه مواقع به شرایط محیطی، اینکه دقیقا می خواهند در مورد چه چیز هایی صحبت کنید و یا اینکه مخاطب های شما چه گروه سنی و حتی کاری و... هستند دقت کنید و اینکه تا قبل از آن موضوع بحث چه بوده است در این حالت شما نیز می توانید به عنوان یک شنونده و شرکت کننده در بحث اگر دوست داشتید نظر خود را بیان کنید و قرار نیست در اینجا نقش یک سخن ران را داشته باشید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد