نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: باخانواده شوهر چگونه باید برخورد کرد؟

1186
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5097
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy باخانواده شوهر چگونه باید برخورد کرد؟

سلام دوستان خانواده شوهرمن پرو وسطح پایین هستن واجازه حرف زدن زیاد نمیدن و وقتی من آروم وکم حرف هستم اونا خوشحالن و حالت دستوری باهام برخورد میکنن من 4تا خواهرشوهردارم وشوهرم تک پسر 2تااز خواهر شوهرام همسن و کوچکترن 2تاشونم کمی بزرگتر و3 تاشون متاهلن و2تاشون هرکدوم 2تا پسر دارن وزندگیهاشون متوسط وشوهراشون به من حسادت میکنن چون من از خانواده سطح بالا وپولدار خستم برعکس خانواده شوهرم وزندگی خودمو پدرم تامین کرده جز خرجی روزانم.از لحاظ قیافه و اندام و تیپ و تحصیل و خانواده ازشون بالاترم موندم چیکارکنم باهاشون از من حساب ببرن و احترام بذارن و جروبحث نکنن و بفهمن من کی وچی هستم.راستی 5 سال باهاشونم 3 سال جدا زندگی میکنم و 2سالم نامزد بودم.شوهرم هم با من پشت من و جریانات زیادی .کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : باخانواده شوهر چگونه باید برخورد کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط severom نمایش پست ها
    سلام دوستان خانواده شوهرمن پرو وسطح پایین هستن واجازه حرف زدن زیاد نمیدن و وقتی من آروم وکم حرف هستم اونا خوشحالن و حالت دستوری باهام برخورد میکنن من 4تا خواهرشوهردارم وشوهرم تک پسر 2تااز خواهر شوهرام همسن و کوچکترن 2تاشونم کمی بزرگتر و3 تاشون متاهلن و2تاشون هرکدوم 2تا پسر دارن وزندگیهاشون متوسط وشوهراشون به من حسادت میکنن چون من از خانواده سطح بالا وپولدار خستم برعکس خانواده شوهرم وزندگی خودمو پدرم تامین کرده جز خرجی روزانم.از لحاظ قیافه و اندام و تیپ و تحصیل و خانواده ازشون بالاترم موندم چیکارکنم باهاشون از من حساب ببرن و احترام بذارن و جروبحث نکنن و بفهمن من کی وچی هستم.راستی 5 سال باهاشونم 3 سال جدا زندگی میکنم و 2سالم نامزد بودم.شوهرم هم با من پشت من و جریانات زیادی .کمکم کنید
    خودتو پيش شوهرت عزيز كن تا جايي كه ميتوني اما از پشت طوري كه شوهرت متوجه نشه جوابشونو بده بي محلي كن ازشون فاصله بگير بذار منتو. بكشن بذار حد خودشونو بدونن زياد هم صميمي نشو فاصلتو رعايت كن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : باخانواده شوهر چگونه باید برخورد کرد؟

خب در این مورد شما نمیتونید تفکر این خانواده رو تغییر بدی ...

پس بهتره زندگی مستقلی رو داشته باشید تا از گزند حرفاشون در امان بمونید ....

ولی اگه بخوای با کسی باز کنی و برنده هم بشی باید طبق قانون خودش وارد عمل بشی ....

اینطوری میتونی کاراشو پیش بینی کنی و در این مورد حرفی برای گفتن داشته باشی ...

پس اول اعتمادشونو جلب کن ... در ضمن این رو هم بدون که نباید حساس باشی و از سطح دیگه ای به اونا نگاه کنی ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد