نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: خیانت قبل از ازدواج

2021
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5106
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت قبل از ازدواج

ا سلام
    من مدت 3 سال عاشق دختری بودم به اسم پرستو براش میمردم تا چندی پیش متوجه شدم که حدود نه ماه پرستو با یک نفر دیگه همزمان با من رابطه داشته حتی رابطه ************ی
    باور کردنش برام سخت بود اما وقتی آن پسره که با پرستو بود عکساش و بهم نشون داد داشتم میمردم از اینکه چطور یه دختر با احساس و پاکی من همچین کاری کرده
    قرار بود برم خواستگاریش اما وقتی فهمید که من متوجه شدم و از شانس خوبش یه خواستگار پولدار براش آمد و با آن نامزد کرد
    حدود شش ماه افسردگی شدید گرفتم من واقعا عاشقش بودم
    بعد شش ماه تصمیم گرفتم که برم با دوست صمیمی پرستو به اسم سمیرا دوست بشم که دل پرستو بسوزه چون واقعا در حقم نامردی کرده بود
    حدود 5 ماه الان با دوست صمیمی پرستو دوستم اما هیچ احساسی بهش پیدا نکردم در عوض آن دختره واقعا عاشقم شده نمی دونم چیکار کنم چطوری بهش بگم هیچ حسی بهش ندارم دوست ندارم در حق کسی نامردی کنم
    من هنوزم عاشق پرستوام دعا می کنم برگرده حتی با اینکه بهم خیانت کرده دوسش دارم به هیچ دختری دیگه حسی ندارم
    فقط نگرانی ام اینه که سمیرا دوست صمیمی پرستو ضربه روحی بخوره دلم نمی خواد دل کسی رو بشکنم ولی بخدا هیچ حسی بهش ندارم
    ترو خدا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rr2000 نمایش پست ها
    ا سلام
    من مدت 3 سال عاشق دختری بودم به اسم پرستو براش میمردم تا چندی پیش متوجه شدم که حدود نه ماه پرستو با یک نفر دیگه همزمان با من رابطه داشته حتی رابطه ************ی
    باور کردنش برام سخت بود اما وقتی آن پسره که با پرستو بود عکساش و بهم نشون داد داشتم میمردم از اینکه چطور یه دختر با احساس و پاکی من همچین کاری کرده
    قرار بود برم خواستگاریش اما وقتی فهمید که من متوجه شدم و از شانس خوبش یه خواستگار پولدار براش آمد و با آن نامزد کرد
    حدود شش ماه افسردگی شدید گرفتم من واقعا عاشقش بودم
    بعد شش ماه تصمیم گرفتم که برم با دوست صمیمی پرستو به اسم سمیرا دوست بشم که دل پرستو بسوزه چون واقعا در حقم نامردی کرده بود
    حدود 5 ماه الان با دوست صمیمی پرستو دوستم اما هیچ احساسی بهش پیدا نکردم در عوض آن دختره واقعا عاشقم شده نمی دونم چیکار کنم چطوری بهش بگم هیچ حسی بهش ندارم دوست ندارم در حق کسی نامردی کنم

من هنوزم عاشق پرستوام دعا می کنم برگرده حتی با اینکه بهم خیانت کرده دوسش دارم به هیچ دختری دیگه حسی ندارم
    فقط نگرانی ام اینه که سمیرا دوست صمیمی پرستو ضربه روحی بخوره دلم نمی خواد دل کسی رو بشکنم ولی بخدا هیچ حسی بهش ندارم
    ترو خدا کمکم کنید
    حمیدجان شمام دقیقا" کاری که پرستو باهات کرد و انجام دادی ...

و راهی رو که با خیانت شروع شد رو با خیانت در حق یه دختر دیگه ادامه دادی ...

پس همون طور که تو در این مدت افسردگی رو تجربه کردی ، همون رو به سمیرا هدیه خواهی داد ...

شما برای انتقام ، فردی دیگه رو قربانی کردی و عجله کردی ...

اینو همیشه به یاد داشته باش کهانتقام غذایی است که باید سرد سرو شود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

[replacer_img] خب چرا شما باید انتقام پرستو رو از دوستش بگیری ...؟

این چه کاریه که ماها انجام میدیم ، وقتی یکی بهمون خیانت میکنه یا در حقمون بدی میشه ، زود اونو تلافی میکنیم ، حالا سر هرکسی که

شده این کارو میکنیم ، در صورتی که شما طعم این بدی رو چشیده بودید و میدونستید چه مزه ای داره ...

در من شما هنوز در جو گذشته هستید، چون کسی که دوست داشتید الان به مسیر و راهی دیگه رفته ....

اون الان داره زندگیشو میکنه در حالی که شما هنوز در گذشته موندید ...

بهتره از چیزیکه دیگه رفته دست بکشی و به آینده خودت و زندگیت فکر کنی ... بهتره در این مورد مشاوره حضوری بری و راهنمایی بگیری ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

5. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.آخه وقتی نامزد کرده که دیگه چه انتظار بیهوده و عبثیه شما میکشی برادرم.برو پی زندگی خودت این عشق رو اینقدر به خودت تلقین نکن در عوض مدام به خودت نهیب بزن که آیندتو بسازی و اصلا هم از تنهایی نمیترسی.به فرضم که نامزدیش بهم خورد و برگشت یه کم فکر کن ببین واسه تو برگشته یا واسه التیام روحش از جدایی نامزدش،اصلا کسی که خیانت کرده اونم 9ماه تماااام اونم از نوع ج ن سیش قابل اعتماده واسه زندگی زناشویی؟؟؟الگوی مناسبی واسه فرزندات؟؟؟
    نمیگم اینجور افراد حق زندگی ندارن اما با کسی که خودشونم از لحاظ اخلاقی در دوران تجرد مثل خودشون بودن نه شما که به قول خودتون با پاکی و صداقت و نیت خیر پیش رفتید

به خود بیاین آخه حماقت تا به کی و کجا؟؟؟؟!!!

7. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5084
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اینا همش تلقینه که من نمیتونم کسی دیگه رو بخوام اگه چشماتو باز کنی و خوبیه سمیرا رو ببینی و دوستداشتنش رو درک کنی تو هم میتونی دوسش داشته باشی فقط سعی کن دوست داشتنشو درک کنی اون موقع تو هم عاشقش میشی

9. کاربران زیر از amir-j بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5096
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوست عزیز امیدوارم هر چی زودتر مشکلت حل بشه
    ولی در مورد اینکه پرستو قبلا با یه نفر دیگه رابطه ج ن س ی داشته و الان با شوهرش فکر کن
    میدونم سخته و مشکل
    ولی ما باید تو زندگی خیلی چیزارو درک کنیم
    وقتی یک نفر رفته بدون که ارزش هیچی رو نداره حتی فکر کردن
    تو میتونی به توکل به خدا یه زندگی خوب داشته باشی

به دختری که الان باهاش هستی رو راست باش و همه چیز رو بگو
    و با این کارت به زندگی یه نفر کمک کن

11. کاربران زیر از westlife بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5085
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ادم وقتی یکی رو از دست میده فک میکنه طرف چی بوده که نتونسته بدستش بیاره ولی هیچی نیست ادم ها با محبت و احترمه که ارزش پیدا میکنن
    به خودت تلقین نکن که نمیتونی به کسی حسی داشته باشی سعی کن عشق یکی دیگه رو درک کنی وقتی یکی ایلان عاشقت شده چرا نتونی بهش حس داشته باشی مگه نمیگن دل به دل راه داره و مطمئنن تو هم سمیرا رو دوست داری ولی خب تو دروان گذشته زندگی میکنی و چون میبینی سمیرا پرستو نیست فک میکنی نمیتونی دوسش داشته باشی

13. کاربران زیر از sana5239 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5085
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط westlife نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز امیدوارم هر چی زودتر مشکلت حل بشه
    ولی در مورد اینکه پرستو قبلا با یه نفر دیگه رابطه ج ن س ی داشته و الان با شوهرش فکر کن
    میدونم سخته و مشکل
    ولی ما باید تو زندگی خیلی چیزارو درک کنیم
    وقتی یک نفر رفته بدون که ارزش هیچی رو نداره حتی فکر کردن
    تو میتونی به توکل به خدا یه زندگی خوب داشته باشی

به دختری که الان باهاش هستی رو راست باش و همه چیز رو بگو
    و با این کارت به زندگی یه نفر کمک کن
    بنظرتون اگه ایشون حقیقتو به سمیرا بگن سمیرا به چه وضعیتی میوفته جز راست نشاید گفت هر راست نباید گفت اینجوری اون دختره نابود میشه میشکنه

15. کاربران زیر از sana5239 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5096
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی باید با واقعیت رو به رو شد درسته؟!

17. کاربران زیر از westlife بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5106
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا یک هفته بعد از آشنایی من با سمیرا
    پرستو از این مسئله مطلع شد و کل داستان و به سمیرا گفت
    سمیرا هم عصبانی آمد سراغ من
    بهم گفت من همه داستان و میدونم تو از لج پرستو با من دوست شدی
    بعد من بهش گفتم من آمدم که یک تجربه جدیدی رو شروع کنم
    سمیرا هم به من گفت تو بچه پاکی هستی از حرف زدنت رفتارت معلومه به من گفت من حرفای پرستو رو قبول نمی کنم دوست دارم باهات باشم بعد به من گفت من و دوست داره
    بخدا منم دوست داشتم سمیرا آن چیزی باشه که من خودم میخوام
    دختر خوبیه مهربونه حساسه
    ولی قبول دارید تو نگاه اول آدم یه حس خاصی به کسی پیدا میکنه واقعا من این حس و تو نگاه اول بهش پیدا نکردم
    الانم که 5 ماه میگذره به خدا قسم به خاطر اینکه نامردی نباشه و دلش نشکنه اصلا به روی خودم نیاوردم
    آخه مشکل اینجاست اگه منم با خودم کنار بیام و سمیرا رو تو قلبم جا بدم هیچ وقت خانواده ما اجازه همچین ازدواجی رو نمیدن
    به خدا من خودم اینا رو قبول ندارما (اما خانواده من دختری که پدرش از مادرش جدا شده، وضع مالی شون خوب نیست و قیافه خاصی هم نداره) محاله قبول کنن محاله
    میترسم بعدا اذیت بشه
    اگه شما جای من بودید چی کار میکردید

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5085
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rr2000 نمایش پست ها
    دقیقا یک هفته بعد از آشنایی من با سمیرا
    پرستو از این مسئله مطلع شد و کل داستان و به سمیرا گفت
    سمیرا هم عصبانی آمد سراغ من
    بهم گفت من همه داستان و میدونم تو از لج پرستو با من دوست شدی
    بعد من بهش گفتم من آمدم که یک تجربه جدیدی رو شروع کنم
    سمیرا هم به من گفت تو بچه پاکی هستی از حرف زدنت رفتارت معلومه به من گفت من حرفای پرستو رو قبول نمی کنم دوست دارم باهات باشم بعد به من گفت من و دوست داره
    بخدا منم دوست داشتم سمیرا آن چیزی باشه که من خودم میخوام
    دختر خوبیه مهربونه حساسه
    ولی قبول دارید تو نگاه اول آدم یه حس خاصی به کسی پیدا میکنه واقعا من این حس و تو نگاه اول بهش پیدا نکردم
    الانم که 5 ماه میگذره به خدا قسم به خاطر اینکه نامردی نباشه و دلش نشکنه اصلا به روی خودم نیاوردم
    آخه مشکل اینجاست اگه منم با خودم کنار بیام و سمیرا رو تو قلبم جا بدم هیچ وقت خانواده ما اجازه همچین ازدواجی رو نمیدن
    به خدا من خودم اینا رو قبول ندارما (اما خانواده من دختری که پدرش از مادرش جدا شده، وضع مالی شون خوب نیست و قیافه خاصی هم نداره) محاله قبول کنن محاله
    میترسم بعدا اذیت بشه
    اگه شما جای من بودید چی کار میکردید
    من که شخصا به عشق بعد ازدواج معتقدم و به حس نگاه اول اعتقادی ندارم ولی شما اگه مطمئن هستید که خانوادتون محاله راضی بشن پس سعی کنید به مرور زمان نشون بدید که برای هم مناسب نیستید واگه یهویی بهش بگین چون سمیرا خانوده ای هم نداره ممکنه از نظر روانی مشکل بزرگی براش پیش بیاد ولی اگه تونستید خانوادتون رو راضی کنید سمیرا دوستون داره میتونه دلتون رو بدست بیاره با زندگی کردن باهاش حتما محبتش به دلتون میشینه یکم سعی کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد