نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مخالفت خانواده

1101
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5113
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مخالفت خانواده

سلام.چندسال پیش با یه پسر دوست شدم.عاشق هم بودیم.واسه هم جون میدادیم.خانواده ما هم از نظر مالی و هم از نظر مذهبی بودن متوسطن اما اونا ازنظر منطقه زندگی و مذهبی بودن بالاتر از ما بودن اونم یکم.خودمون رو به اب و تیش زدیم ولی اونا راضی به ازدواج ما نشدن.تهدیدمون میکردن.توی اخرین دیدار پدرش و پدرم تصمیم گرفتن از اون لحظه به بعد هرکسی سراغ دیگری رفت ازش شکایت کنن.با وجود اینکه خانواده من راضی بودن ولی به پسره میگفتن سعی کن خانواده ات رو راضی کنی.اما پدر و مادر اون فوق العاده سختگیر و خشک بودن.وقتی از تصمیمشون با خبر شدیم تا صبح هردو با هم ضجه زدیم.اخه مادرش بهمون امید داده بود توی اون دیدار شاید خانواده ها از هم خوششون بیاد.نگو از اولش هم قصدشون بود رسما تمومش کنن.زندگی برام تیره و تار شده بود.تصمیم داشتم خودمو بکشم.توی همون گیرودار پسرعموم بهم ابراز عشق کرد.پسر خوبی بود ولی عاشقش نبودم.با خودم با دنیا با همه لج کردم.وقتی پدرم نظرمو پرسید گفتم خودتون میدونید.پدرم هم که دید پسر خوبیه قبول کرد.من و اون پسر گاهگاهی یواشکی با هم حرف میزدیم اخه بی خبریمون از هم به معنای واقعی یعنی تموم شدن زندگی.وقتی جریانو بهش گفتم با تمام تعصبی که داشت بهم گفت تو به خاطر من و خانواده ام اینده ات رو خراب نکن.گفت اگه میبینی پسر خوبیه باهاش ازدواج کن.از زندگی خسته شده بودم دنبال شادی میگشتم.قبول کردم.چهار سال نامزد بودیم.توی این مدت نتونستم عاشقش بشم.اما جرات نداشتم تمومش کنم.هم به خاطر ارتباط خانواده ها مون و حرف فامیل هم اینکه پسر عموم هم شدیدا عاشقم بود و دلم نمیومد دلشو بشکنم.با همه بداخلاقی هام میساخت.بهش فرصت دادم گفتم شاید بعد ازدواج بتونه منو عاشق خودش کنه.الان یکسال و نیم از ازدواجمون گذشته.نمیتونم عاشقش بشم.دوسش دارم ولی عاشق نیستم.از زندگیم لذت نمیبرم.نمیتونم عشقمو فراموش کنم.حال روحیم خیلی خرابه خیلی.نمیدونم چیکار کنم.درضمن اون پسر بعد از من ازدواج نکرده و ما هر چند وقت یکبار حال همدیگرومیپرسیم.بهش میگم ازدواج کن میگه من یه عشق داشتمو دارم و جاشو به هیچکس نمیدم.اما همیشه منو نصیحت میکنه که به زندگیم برسم و خوش باشم.کمکم کنید.بگید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کمکم کنید...

الهیییی
    من که گریم گرفت
    آخه چرا خانوادها اینقدر سختگیری های بی مورد میکنن گاهی
    خب دوتا جوون همو دوست دارن اینقدر درک این موضوع براشون سخته که حالا کار به اینجاها نکشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5113
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون گلی جان از همدردیت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام مريم عزيز...
    اشتباه شما اين بود كه قبل از فراموش كردن و كنار اومدن با ناكامي در عشق قبليت فرد ديگه اي رو براي فرار از غم و غصه وارد زندگيت كردي و اگر ميبيني اين حال خرابت بعد از سالها تا همين الانم ادامه داشته و وضعيت روحيت بهتر نشده به خاطر اينه كه به شكل كلي فرد قبلي رو از زندگيت پاك نكردي...
    من به اين اعتقاد دارم كه از دل برود هرآنكه از ديده رود اگه اون پسر تو اين سالها با شما هييييچ تماسي نميگرفتو از حال هم بي خبر بودين مطمعن باش زمينه عشق ورزيدن به همسرت فراهم ميشد و الان دلت نميومد از اعتمادش سوء استفاده كني و با كس ديگه اي هم صحبت بشي...
    ازت خوااااهش ميكنم اين اشتباه بزرگو از زندگيت دور كن و از اون پسر بخواه اگه دوست داره و واقعا شادي و خوشبختي تورو ميخواد ديگه باهات تماس نگيره بهش بگو علاقه اي كه بين هر دوي شما وجود داره با اين تماسها و ارتباط از بين نميره و فرصتي براي ارز اندام به همسرت نميده و همين باعث شده تا الان حسي بهش پيدا نكني...
    ما آدما گاهي اعتقادمون به تقدير و سرنوشت ضعيف ميشه...
    حالا كه قسمتت داشتن يه همسر خوبو عاشق پيشه هست پس با سرنوشت نجنگ و از زندگيت لذت ببرو با قطع كردن ارتباط قبليت به خودت فرصت بده كه عاشقش باشي...
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد