نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ازدواج سنتی

1132
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    تشکر شده 17 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

ازدواج سنتی

سلام
    من دختری 27 ساله هستم حدود یک ماه و نیم است که با پسر عموی خود که 2 سال از من کوچکتر است عقد کرده ام.رابطه ی من و پسرعمویم قبل از عقد مانند خواهر و برادر بود به طوریکه او مرا آبجی صدا می زد ولی به علت اصرار پدر و مادرش به خواستگاری من می آید اولش من خیلی تعجب کردم و فکر کردم مجبور به این کار شده ولی بار ها و بار ها از او پرسیدم که آیا واقعا خود او می خواهد با من ازدواج کند یا نه و او جواب داد که من خود می خواهم با تو لزدواج کنم.با این حال دلم راضی به این ازدواج نمی شد ولی با اصرار و پدرومادرم در نهایت جواب مثبت را دادم به طوریکه روز عقد بغض بدی در گلویم بود.همه می گفتند که بعد از جاری شدن صیغه ی عقد محبت هم در دلها جاری می شود و من هم به همین امید دلم را خوش کردم ولی تا الان هرچه با خودم کلنجار می روم که دوستش داشته باشم نمی شود وقتی او مرا با کلمات محبت آمیز صدا می زند یا در ارتباط با رابطه ی جنسی حرف می زند اصلا احساس خوبی ندارم. البته ناگفته نماند که او مشهد است و من در اراک و ما فقط یک بعد از ظهر بعد از عقد با هم بودیم.
    خواهش می کنم کمکم کنید چی کار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج سنتی

هیچکس نیست به من کمک کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

با سلام به خواهر گلم باید معیار فکرت و احساساتت عوض کنی معمولا اینجور ازدواجات فامیل این مشکلات هم داره ولی باید تمام احساسات بزاری کنار و به اون به عنوان یک همسر نگاه کنی و همه احساساتت بزاری کنار عزیزم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه این طرز تفکر اشتباه خیلی از خانواده های ایرانیه که بعد خوندن صیغه عقد یا بعد از بچه دار شدن بهم علاقه مند میشین!نمیدونم چی بگم!ولی اگه میببینین واقعا نمیتونین بهتره تا دیر نشده به فکر جدایی باشین نه وقتی که یه بچه بی گناه هم اومد!بازم میگم اینجا کسانی که مشاوره میدن معمولا خیلی حرفه ای نیستن حتما به یک مشاور حضوری مراجعه کنین!

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

دوستان با تشکر از راهنماییتون
    من حتی نمی خوام بجدایی فکر کنم چون این کار اصلا مرسوم نیست . ولی درباره ی نظر اول سعی می کنم انجام بدم امیدوارم خدا کمکم کنه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

نازنین جان این احساست بخاطره دوریه بهتره در ماه برای کنار هم بودن چه شما بری چه ایشون بیاد وقت بذارید....
    راجع به علایقتون و در خرید ها متوجه سلایقه هم بشید گاه و بی گاه کادو بدید یا نوشته های عاشقانه بالاخره علاقه بوجود میاد و این احساسه همسری بین تون بیشتر میشه.
    موفق باشید....
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

تازه بدتر از این مجبورم با خانواده ی شوهرم با هم زندگی کنم مادرشوهرم زنی تنبل و شلخته است و دوست دارد مدام به دیگران دستور بدهد از اون بدتر این که عادت دارد چوقولی بقیه را به پدرشوهرم و شوهرم بکند و خیلی راحت نظر آنها را نسبت به طرف مقابل عوض کند و وقتی به شوهرم می گویم که می خواهم زندگی مستقلی داشته باشم میگه به هیچ وجه حاضر نیست پدر و مادرش رو رها کنه .از الان مثل روز برام روشنه که باید تو خونه ی اونا نقش کوزت رو داشته باشم و یه کلفت باشم .
    خیلی احساس بدی به آینده دارم
    لطفا راهنماییم کنید چی کار کنم؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز . قدیمیا میگن زن خوب یک زن سیاستمداره. شرایطتتون بد نیست فقط یه کم خطریه که اگه صبور وزرنگ باشید ورق به نفع شما برمیگرده. سعی کنید حالا که موقعیت حساسی دارید محکم به شوهرتون بچسبید واز نظر عاطفی تامینش کنید. اون چیزی رو در شما بببینه که در مادرش نیست. بعد چند سال خودش بهتون پیشنهاد میده مستقل زندگی کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)