نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اعتماد و خیانت

1335
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5171
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتماد و خیانت

سلام
    من حدود یک سال و نیمه که ازدواج کردم قبلش هم یک سال ونیم عقد بودم. از دوره عقد متوجه خیانت شوهرم شده بودم ولی سکوت کردم. متوجه بودم که با دختر یا دختر هایی رابطه داره ولی نمیدونستم که این رابطه در چه حده. سه ماه بعد از عروسی مچش باز شد و من تهدیدش کردم به طلاق بهم قول داد که دیگه تکرار نمیکنه، چون واقعا منو دوست داره هفت سال خواستگارم بود، فامیل نزدیک هستن. منم گذشت کردم. اون موقع دو سه جلسه با هم رفتیم مشاوره و به مشاور گفته بود که همسر من هیچ مشکلی نداره همه نیازامو برطرف میکنه انگار خودم مشکل دارم که تمایل دارم این کارو انجام بدم و با زنای دیگه حرف بزنم، از اون وقت به بعد سعی کردم بهش اعتماد کنم چندماهی هم همه چیز خوب بود ولی سه چهار ماهی میشه دوباره رفتارای مشکوک ازش میبینم مثلا چند صد تومن از حساب کم میشه در حالیکه نمیبینم چیزی بیاد تو خونه یا خریدی کرده باشه وقتی هم بهش میگم عصبانی میشه میگه اگر اینقدر بیکاری که هی حسابا رو چک میکنی یه فکری به حال بیکاری خودت بکن، وقتی ازش توضیح میخوام سریع از کوره در میره. از طرفی من بخاطر شغلم گاهی پیش میاد که دو روز خونه نیستم و این پولا تو اون دو روز معمولا خرج میشه همیشه.یکبار اعتماد منو له کرده و حس میکنم بازم داره میکنه نمیدونم باید چیکار کنم چه برخوردی کنم، ازش توضیح میخوام از کوره در میره سکوت میکنم اوضاع وخیم تر میشه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اعتماد و خیانت

سلام سیمین جان.بپذیر که جنس مرد تنوع طلبه من موردهای زیادیا دیدم که عاشق زنشونن ولی خیانت جنسی میکنند و فقط بخاطر همون حس تنوع طلبی س ک سی شونه.
    حالا واسه اینکه یه دل شی من یه پیشنهاد دارم.اگه اونقدری توان پذیرفتن هر اتفاقیو داری اون روزایی که قراره سر کار باشی سریع بی خبر مرخصی بگیر و بیا خونه با کلید یا بپا بذار یا وسیله شنود بذار تو وسایلش خلاصه که بی خبر و محتاطانه که نفهمه چکش کن به نظر من.دست بالاش اینه با دوستاش میرن پی عیاشی دیگه! وگرنه طبق قانون نیوتون:پول به خودی خود نابود نمیشه بلکه از حالتی به حالت دیگه میره!!! خود دانی دوستم انشالا که چیز بدی نیست

3. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم این چیز ها رو نباید نادیده گرفت یا در مقابلش سکوت کرد . اینجور مردهارو نباید تنها گذاشت چون خطریه...
    من با گلی موافقم یه جند باری چکش کن و شوهرت و سرگرم خودت کن خودت پول خرج کن بهش فرصت خیانت نده...
    همش که نباید مردهارو درک کرد...
    درگیر خودت کن... مدام واسه تفریح برنامه بریز یا مهمونی برید هرشب خلاصه وقته آزاد نذار بذار اصلأ خسته بشه نتونه بره سراغه کسای دیگه...
    ارزشه خودتو بالا ببر...
    جواب میده...
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4882
    تشکـر
    27
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم...تو تا به امروز 2 تا اشتباه کردی...البته ببخشید من خیلی رکم:
    1. این کمه دوران نامزدی فهمیدی با دخترا در ارتباطه و بازم هیچی بهش نگفتی و زندگی خودتو با ازدواج با اون نابود کردی
    2.این که بهش میگی که داریحساباش رو چک میکنی...اون نباید اینو بدونه وگرنه مخفیانه یه حساب دیگه باز میکنه و پول ازش برداشت میکنه که تو رمزشوندونی
    تازه گلم تونباید برداشت پول از حساب رو خرج دخترای دیگه کردن طلقی کنی...تو باید زیر نظر بگیریش...معذرت واسه این پیشنهادم...ولی چنین مردایی رو حتماً باید زیر نظر گرفت...وقتی از رابطه با دختری مطمئن شدی اون وقت بحث حساب ربو پیش بکش یه مدت خیلی در باره این مسئله بهش گیر نده ولی زیر نظر بگیرش...یا خودت یا نزدیکان مورد اعتمادت

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط سروسیمین نمایش پست ها
    سلام
    من حدود یک سال و نیمه که ازدواج کردم قبلش هم یک سال ونیم عقد بودم. از دوره عقد متوجه خیانت شوهرم شده بودم ولی سکوت کردم. متوجه بودم که با دختر یا دختر هایی رابطه داره ولی نمیدونستم که این رابطه در چه حده. سه ماه بعد از عروسی مچش باز شد و من تهدیدش کردم به طلاق بهم قول داد که دیگه تکرار نمیکنه، چون واقعا منو دوست داره هفت سال خواستگارم بود، فامیل نزدیک هستن. منم گذشت کردم. اون موقع دو سه جلسه با هم رفتیم مشاوره و به مشاور گفته بود که همسر من هیچ مشکلی نداره همه نیازامو برطرف میکنه انگار خودم مشکل دارم که تمایل دارم این کارو انجام بدم و با زنای دیگه حرف بزنم، از اون وقت به بعد سعی کردم بهش اعتماد کنم چندماهی هم همه چیز خوب بود ولی سه چهار ماهی میشه دوباره رفتارای مشکوک ازش میبینم مثلا چند صد تومن از حساب کم میشه در حالیکه نمیبینم چیزی بیاد تو خونه یا خریدی کرده باشه وقتی هم بهش میگم عصبانی میشه میگه اگر اینقدر بیکاری که هی حسابا رو چک میکنی یه فکری به حال بیکاری خودت بکن، وقتی ازش توضیح میخوام سریع از کوره در میره. از طرفی من بخاطر شغلم گاهی پیش میاد که دو روز خونه نیستم و این پولا تو اون دو روز معمولا خرج میشه همیشه.یکبار اعتماد منو له کرده و حس میکنم بازم داره میکنه نمیدونم باید چیکار کنم چه برخوردی کنم، ازش توضیح میخوام از کوره در میره سکوت میکنم اوضاع وخیم تر میشه.

خب متاسفانه این موردم مثل خیلی از جنبه های اعتیاده و وقتی کسی به چیزی اعتیاد پیدا کنه ...

ترکش خیلی سخت و گاها" غیرممکنه ... خصوصا" اینکه این کار آقایون در جامعه با منعی همراه نباشه ...

در بحث اعتیاد فرد از جامعه طرد میشه و همین عاملی میشه که فرد تلاش کنه که زندگی گذشته رو جبران کنه ...

ولی در این نوع رفتارهای اقایون فرد با شجاعت زیادی این رفتارشو برای دوستاش تعریف میکنه و این کارش نوعی غرور به همراه داره

به همین خاطره که خیلی سخته بخوای رفتار این مردارو عوض کنی ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

منم فکر میکنم باید زودتر از اینا جلوش درمیومدی ...

ولی خب مردا همشون به نوعی تنوع طلب هستن و دوست دارن مثلا" در کنار خوشت سبزی ، کشک و بادمجونم بخورن ...

خیلیا این تعبیرو به کار میبرن و توجیه شون اینه ...

خیلی از زنا در این مواقع سعی میکنن زندگی مسالمت امیزی رو داشته باشن ... همینکه کسی وارد زندگی و حریم خصوصیشون نشه

و مزاحم روند کلی زندگی مشترکشون نشه ، براشون کافیه ....

ولی خیلی هام نمیتونن تحمل کنن ... راستش خیلی راحت بگم مردا عاشق اینجور کاردان و تغییر دادنشون واقعا" معجزه الهی میخواد

چون این تنوع طلبی در ذاتشون وجود داره
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)