نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شک به همسر

1104
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5180
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به همسر

سلام خسته نباشید من وهمسرم حدودا 1 سال هست که عقدیم حدود 6 ماه پیش محل کار همسرم تغییرکرد با توجه به تعریفای خودش از محل کار جدیدش متوجه شده بودم که محیط صمیمی دارن تا حدی که خانم ها وآقایون به اسم کوچیک همو صدا میکنن وباهم راحتن از نظر من مشکلی نبود چون خودمم شاغلم و به همسرم اعتماد کامل داشتم تا اینکه 2ماه پیش به طور کاملا اتفاقی متوجه اس ام اس بازی همسرم با یکی از همکاراش شدم چیزی بروز ندادم تا مطمین شم سه روز اس ام اساشو با همسرم دیدم دیگه طاقت نیاوردم و به همسرم موضوع رو گفتم اما زمانی که بهش گفتم اس ام اسارو پاک کرده بود و به کل منکر ماجرا شد ولی من با چشمای خودم دیده بودم اونم نه یه بار. باهاش قهرکردم و جوابشو ندادم و گفتم نمیتونم ادامه بدم اما نذاشتم خونواده هامون بفهمن تا اینکه بعداز دوروز اینجوری برخورد کردن اومد وکلی اظهار پشیمونی که اشتباه کردم و شیطون بود و از این به بعد اونی میشم که تو میخوای واز این حرفا منم بخشیدمش چون واقعا عاشقشم میدونم که اونم منو واقعا دوست داره طوری که حتی حسادت خیلیارو دوروبرمون میبینیم. گذشتم و دوباره بهش اعتماد کردم تا اینکه باز چندبار شماره ی اون خانوم و تو گوشیش میدیدم و همین چیزا باعث شک من بهش میشد و الآن یه جورایی مطمینم که اصلا رابطشو با اون خانوم قطع نکرده بود. هربارکه چیزی میدیدم یه جورایی بهش اخطار میدادم اما همیشه حرف زدنمون با ناراحتی و انکار کردن اونو و در آخراینکه بهم میگه تو شکاکی من مشکلی ندارم در صورتی که من تا چیزی نبینم یا مطمین نشم بروز نمیدم وهمیشه جوری رفتار میکنه که انگار من مقصرم و میگه باید درست شی. تا اینکه الآن به جایی رسیدم که احساس میکنم همسرم سر این موضوع و حساسیت من دروغگو و پنهانکار شده وهمین بیشتر باعث ناراحتی منو درگیری و سردی بینمون شده. در صورتی که نمیخوام اینجوری باشه همسرم و دوست دارم و میخوام باهاش زندگی کنم اما در حال حاضر کوچکترین انگیزه ای برای رفتن سر زندگی خودمون رو ندارم و اصلا دوستندارم با این شک بریم زیر یه سقف.
    کمکم کنید من الآن چیکار باید بکنم؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : با شک به همسرم چیکار کنم؟؟

سلام عزيزم
    گاهي تكرار يك اخطار ساده براي طرف مقابل عادي ميشه و باعث به وجود اومدن اين تفكر غلط در فرد خطا كار ميشه كه اگر بازم اين كارو انجام بدم حتما درحد همين تذكر باهام برخورد ميشه ومن ميتونم با انكار و يا درنهايت با عذر خواهي ازش بگذرم...
    شما همون دفعه اول بايد اين مسئله رو از ريشه حل ميكردين...
    بهتر بود بعد از اظهار پشيموني همسرت شماره اون همكار زن رو برميداشتي و جلوي همسرت باهاش تماس ميگرفتي و اين اخطار و بهش ميدادي كه ادامه اين رابطه براش بد ميشه...
    بعد از اون بايد حتما همراه همسرت به يه مركز مشاوره حضوري مراجعه ميكردي و تفكر همسرت كه تو اين رابطه مصموم شده بود رو دوباره ترميم ميكردي...
    شما گفتين كه هنوز تو دوران عقد به سر ميبرين...
    بهتره قبل از ورود به زندگي مشترك اين مشكل رو حل كنيد واگر همسرتو با اين راهكارها از خطاهاش برنگشت بهتره تو تصميمتون براي ادامه تجديد نظر كنيد...
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5180
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودم میدونم که خیلی اشتباه کردم. اما با این وضعیت پیش اومده من الآن باید چیکار کنم یعنی به نظر شما بهترین راه حل و رفتار از طرف من چی میتونه باشه؟؟؟ توروخدا کمکم کنید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب شما بقول چینی ها پل طلایی پشت سرشو خراب کردی ...

واسه همین الان هم ارتباط داره و هم این موضوع رو از شما پنهان میکنه ...

بهتره در این مورد باهاش رک و راست و صریح حرف بزنی و وقتی در این مورد بحث میکنید ، موضوع رو به چیزای دیگه نکشونید

پس روی این مورد تمرکز کنید ... چون ممکنه آقایون در این مورد برای فرار از بازخواست شدن ، موضوعات دیگه ای پیش بکشن

که بحث اصلی از دستتون در بره ...

در این مورد اگه بدونید همگارش کیه میتونید خیلی محترمانه و حضوری باهاش حرف بزنی ...

البته در این مواقع انکار میکنن و باید خیلی حساب شده رفتار کنید ... یعنی باید اول اطلاعاتتون درست باشه ...

بعد اقدام کنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

عزیزم اینو باید بدونی که آقایون دوست دارن از این کارای هیجانی انجام بدن ...

البته این نشون دهنده بی علاقگی و سرد شدنشون به زندگی نیست ... فقط یه خورده تنوع طلب هستن ...

اول باید ببینی چی تو محیط خونه کمبود داره که طرف همچین چیزی رفته ...

بعدشم بوقل دوستمون باید خیلی آروم و حساب شده جلو بری تا بتونی شماره ای /آدرسی از این خانم پیدا کنی ...

ولی در حالتی که نشان از بیخیالی داره باهاش رفتار کن ولی در عین حال کنترلم داشته باش ...

مردا وقتی یه مدت ببینن زنشون بیخیال شده دوباره کاراشونو تکرار میکنن ...

پس از نگرانی و ناراحتی دست بردار تابتونی بهتر تصمیم بگیری و عمل کنی...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2719
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.به نطر من نذار انقد از این موضوع بگذره حواست به همه چی باشه .ازاین حرف که میگه تو شکاکی نتری .یه زن تا چیزی از شوهرش نبینه بهش شک نمیکنه .تواین مورد پررو باش تا پیام براش میاد بگو اول من باید ببینم تا بتونم دوباره اعتماد کنم یا خیلی چیزیای دیگه بذار بدونه حواست به زندگی هست و برات مهمه زندگیت ولی چون تو دوران عقد هستی و ممکنه گاهی پیشت نباشه کنترل کردنش سخته .بدون اطلاع برو محل کارش نترس ایراد نداره ناراحت میشه بشه آبروش میره بره تو و آینده ات مهم تره باید بدونه زندگی شوخی نیست الان که عقدین پابند نباشه بعدها هم نمیتونه باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد