نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات خانواده

998
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5253
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Thumbs up مشکلات خانواده

به نام او که هستی از آن اوست.
    سوگند می خورم که سعی کنم به جز سخن راست سخنی بر زبان خود جاری نکنم 31 سال پیش زندگی شکل
    گرفت که از پایه اشتباه بود دو نفر با فر هنگ و آرزوهای متفاوت / اما بهر حال این اتفاق افتاد واز همان ثانیه
    اول خودش را نشون داد/ همان لحظه که تنها شدیم گفت اگر می دونستم کارتو این هست قبول نمی کردم
    البته این چند مین بار بود که به شکل های مختلف بیان می کرد/ و امروز میگه تمام این کار ها را کردم که
    عروسی را بهم بزنم! می پرسم چرا حد اقل به خود من نگفتی ؟جوابی ندارد واین شد که نباید می شد .
    من در یک خانواده خلوت و ارام بزرگ شدم به ان صورت رفت وامد نداشتیم لذا من زیاد علاقه به رفت و امد
    نداشتم در مقا بل او در یک خا نواده شلوغ پر رفت و امدبزرگ شده بود لذا همین یک تضاد کافی است
    تنش ها یی را بوجود اورداما حرف از این ها گذشته
    خصلت های دیگری که در مسیر خود را نشان می دهد حب و بغض ها و حسادت و...کج فهمی ها
    نمایان می شود . پس بهترین شکل جدایی در همان اوایل زندگی بود اما نشد به هر دلیل ورسید
    به اینحا که امشب باز هم خانم بنده را از خانه بیرون کرد و من در عصبانیت بچه ها را وارد قصه کردم به این
    شکل که گفتم اگر بچه ها هم نظر تورا داشته باشند من می روم اینکه تو بگی از تو خو شم نمیاد دوست
    ندارم و تو ادم نیستی اصلن تو هیچی نیستی مرد نیستی و.....من هم همین اعتقاد را نسبت به تو دارم
    اصلن تو کی هستی که برای من تعین تکلیف می کنی هر چه می خوام قصه را رفع ورجوع کنم تو دچار
    کج فهمی می شوی واین را به پای ضعف من می گزاری و...به من می گوید خواهرام میگن بیائیم خونت
    شوهرت نارا حت می شود اصلن همه می تر سند بیایند خونه ما و...خدایی نمی دونم چی نوشتم و چی
    گفتم من خسته ام اما توان تصمیم را ندارم چون تنها نیستم 31سال است با من زندگی می کند اما دریغ
    از ذره ای رابستگی عاطفی هنوز که هنوز است اگر کسی بانام من او را صدا کند(رسم جامعه) بهم میریزد
    وغر می زند او اعتقاد دارد زن در خانه هیچ کاری ندارد لذا باید مزد کار در خانه را در یافت کند باید ازاد باشد
    اما وقتی تو خواسته ای را داری جبهه می گیرد که مگر اسیر اوردی وشروع به توهین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5189
    تشکـر
    12
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خانواده

خودخواهی نکنید من در سنی نیستم که شما رو درک کنم ولی بچه هاتونو واقعا درک میکنم هیچ فکر کردی وقتی شما دارید دعوا میکنید فرزندتون داره چیکار میکنه؟؟؟
    اون نمیتونه با خود شما صحبت کنه پس سعی میکنه مشکلشو با دوستایی کم تجربه تر از خودش در میان بزاره .... و از شما دورتر و دور تر بشه
    هیچ فکر کردید کاسه صبرش لبریز شه چیکار میکنه؟؟؟
    نزارید بچه هاتون با چند خودخواهی و یه اشتباه بزرگ از شما دورشن بعدها نمیتونن به زندگی امیدوار بشن و ازدواج کنن چون فکر میکنن زندیگشون میشه مثل زندگی شما...
    پدر و مادر منم خیلی خود خواهن و بعضی اوقات جدال دارن باهم حتی دو سه باری حرف طلاقم شده ولی بعد رفع شده اما زخم هایی که من خوردم هیچوقت رفع و درمان نخواهند شد پس به فکر فرزنداتون باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد