نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ناامیدی

1297
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4529
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ناامیدی

سلام دوباره تعظیم مجدد بابت تمام کمک هاتون
    ممنونم که بازم وقت می گذارید و مطالب حقیر سرتا تقصیر رو می خونید
    دوباره به کمک همهتون نیاز دارم دوباره یاری گرم شما رو طلب دارم
    نمی دونم مطلب قبلی من رو خوندید یا نمی دونم چیزی که درباره ی خودم گفتم رو می دونید یا نه
    اما امروز مشکل من اینه که با کسی اشنا شدم به عنوان یک دوست و به اون عادت کردم باهاش خیلی حرف می زدم به خاطر اون خیلی کار های بر خلاف میلم رو با کمابل میل انجام دادم اما الان اون فرد به هر دلیلی که من نمی دونم دیگه نه جواب پیام هامو میده نه میاد تا ببینمش
    تنها شدم دوباره از روزی که اون رفته می دونم حدود دو هفتس که گذشته طول این دوهفته من نابود شدم از همه لحاظ من نابود شدم
    کاری که زمانی که اون بود پیدا کرده بودم از دست دادم لباس های رنگی که خریده بودم رو آتیش زدم و موبایلم هم توی همون آتیش انداختم
    خودمم نابود کردم از اون روز به بعد سیگار کشیدم که شاید بتونم با دود سیگارم جای خالی اون پر کنم اما نمیشه هیچ چیز نمی تونه جای اون رو برام پر کنه حتی زندگی کردن هم برام سخته شما بگید چی کار کنم شما بگید باید به چی رجوع کنم چی کار کنم که یا اون برگرده یا یه جوری جای خالی اون رو از توی قلبم پر کنم

الان نزدیک روز تولدم هست یک شنبه ی هفته ی اینده تولدمه هر سال من منتظر روز تولدم بودم تا یک سال بزرگ تر بشم اما امسال به تنها چیزی که علاقه ندارم برسم تولدمه چون می دونم تنهایی که یه نفر بیاد پرش کنه بعد دوباره تنها شی چقدر سخته
    نمی دونم شاید روز تولدم دست به کاری بزرنم که شاید خیلی بار اونو انجام دادم اما متاسفانه هر بار به در بسته خودم
    شاید امسال روز تولدم روز مرگم هم باشه
    خیلی رویایی خواهد بود اگه بشه روز تولدم بمیرم
    روزی که به دنیا میام روزی باشه که می میرم
    خلی برام جالبه چون یه چیز رویایی می شه هر سال زمانی که برای سالگرد من میام سر مزارم و روی سنگ سرد روی قبرم تکیه می کنن همون روز روز تولد من هم باشه یعنی هر سال این جسمی که زیر خروار ها خاک سرد در خال پوسیدنه اگه توی این دنیا بود
    هم زمان با روز مرگش داشت بزرگ تر میشه سال به سال و روز به روز
    ممنونم که این متنم رو خوندید و احتمالا می خواید به من کمک کنید بابت این کمک شما ممنون و متشکرم
    شما کمک کنید شاید کمی این اوضای درب داغون شاید کمی خوب بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شماکمک کنید شاید کمی اوضا بهتر بشه!!!(2)

سلام پسر . تولدتو پيشاپيش بهت تبريك ميگم
    ببين تو مسئول بي تعهدي بقيه نيستي . اون گذاشته و رفته و جوابتو ديگه نميده و حالا هم شايد داره با يكي ديگه خوش ميگذرونه اونوقت لباس و موبايل و احساساتتو نابود كردي . آخه واسه چي !!!!!
    چرا همش ميخاي يكي بهت انرژي بده ؟!؟!!!! مگه اطرافيانت چقدر ميتونن همش پا به پات راه بيان و بهت توجه كنن توي دنياي رنگين كماني امروز !!!؟؟؟
    به خودت متكي باش . از كسي انتظار احساس نداشته باش . سعي كن زندگيتو هدف دار كني تا با يه جرقه نخواي خودتو به آتيش بكشي پسر خوب

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5305
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب!دوست من خود تو از هر چیزی برای خودت ارزشمندتری .استقلال خیلی مهمه.اگر قدرت مستقل بودن نداشته باشی از دلبستگی و وابستگی در روابط دوستانه و عاشقانه ت هم نمیتونی لذت ببری

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

سلااام..... از پسرا بعیده که زود خودشون ببازنا....
    هیچوقت حرف از مردن نزنید لطفأ... یکی دیگه زندگی و بهتون داده و شما تا زمانیکه فرصت دارید باید از این فرصت استفاده کنی...
    به خودت فرصت بده خودت به خودت باید انگیزه بدی تو این دوره زمونه که کسی الکی واسه آدم دل نمیسوزونه که...
    حالا اون طرف که میگی گذاشته رفته یا کلکی تو کارش بوده که نخواسته رو بشه یا مشکلی براش پیش اومده و شاید دوباره بهتون برگرده زود قضاوت نکن...
    شما واسه خودت زندگی کن نه بخاطره وجوده کسه دیگه چرا باید از الان این همه نا امید باشی؟
    امیدوارم جوونیه خودتو با این حرفا بااین طرز فکر خراب نکنی...
    نکن اینکارو دیر یا زود پشیمون میشی...
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4529
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

به نام آنکه از عزل بوده و تا ابد هست
    نمی دونم چرا امشب دارم دوباره برای شما می نوسیم شاید به خاطر این تنهایی لعنتیه تنهایی که قرار بود بهتر بشه اما نه تنها بهتر نشد بلکه بد تر هم شد.
    قبل از نوشتن و رفتن سر اصل مطلب ممنونم خانوم بهار شریف برای نصحیتتنون اما به جای نصیحت به من راهکار بدید من نیاز به راه کار دارم نه نصیحت ببخشید من خیلی بی ادبانه و رک صحبت می کنم اما این یه واقعیت هست من متکی به دیگرانم چون بعد از 20 سال تمام نمی تونم به خودم متکی باشم چطوری به خودم متکی بودن رو بلد نیستم تنهایی که من کشیدم هیچکس نکشیده.
    موسیو dark light مخسی بابت راهنمایی و نصحیتتون اما این استقلال چطوریه لذت بردن از زندگی برای من الان دود سیگارمه و خالی و پر شدن اتاقم از دود سیگار تنها لذت زندگی من آتیش زدن به سیگارمه که البته سیگارم نیست آتش به دل خودمه هر نخ سیگاری که آتیش می زنم.
    تبسم بانو مرسی بابت صحبت هاتون اولا احساساتی شدن و باختن قافیه یا روحیه تنها چیزیه که به نظر من به جنسیت ربطی پیدا نمیکنه قبول دارم این حرفتون رو که فرمودید یکی دیگه داده یکی دیگه هم میگیره نباید حرف از مردن بزنیم. اون رفته که نمیدونم کجاس دوست هم ندارم کسی پشت سرش بد صحبت کنه با اینکه منو تنها گذاشته اما هنوز هم برام یه دوست خوبه؛ همه میگن واسه خودت زندگی کن اما چطوری شما بفرمایید که چطوری من باید واسه خودم زندگی کنم.
    حالا اصل مطلب همه ی دوستان به نحوی می فرمایند که باید برای خودم زنگی کنم استقلال داشته باشم و..... اما من نه می تونم واسه خودم باشم و نه میشه که مال خودم باشم و استقلال داشته باشم .
    امشب که این را برای ما می نویسم فردا 20 سالگی من تمام می شود و وارد 21 سالی می شم ولی واقعا این را از ته دلم می گویم دوست ندارم که حتی یک شب دیگر در این دنیا باشم قبل از این اتفاق های کوچک بزگ حد اقل خانواده داشتم که من بلد نبودم باهاشون ارتباط برقرار کنم اما اونا دورا دور به من اهمیت می دادن .اما حالا برای اونها هم مهم نیستم یعنی برای هیچکس مهم نیستم (شاید مسخره باشه ولی دلم واسه دست بابام وقتی اولین سیگارو کشیدمو زد تو گوشم تنگ شده )تنهایی که من دارم برام کشندس قول دادم بهش که با خودم کاری نداشته باشم و کاشکا این قول رو نمیدادم که نتونم روش پا بزارم می دونم هر کسی این متن رو بخونه با خودش می گه این دلش خوشه فک میکنه هیچکس مشکل نداره اما منم می دونم هر کسی یه مشکلی واسه خودش داره ولی من هم دوس دارم بتونم مشکلم طبیعه و مثل مال بقیه باشه نه خاص خودم .
    نمی دونم چرا امسال اینطوری شدم هر سال دوست داشتم زود تر به روز تودم برسه اما امسال متنفر از این که داره 19 مرداد میاد دوس دارم این روز نیاد یا من حداقل توی این روز نباشم
    بازم مرسی بابت اینکه به حرف های من رو می خونید و شاید هم زمان میزارید و برای من مطلبی می نوسید.
    با ارزوی موفقیت همتون

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام...
    آقای تنهاترین اینکه میگیم مستقل باش یا واسه خودت زندگی کن یا هرچیزه دیگه که بچه ها گفتن از نظره من یاد دادنی نیست چون که مثلأ همین معنیه استقلال واسه هرکس متفاوته در ذهن و منطقش و هر حرفی وقتی به نصیحت تبدیل میشه که بهش عمل نکنی.
    دست بکار شو انقدر ناامید نشو و نگو چرا اینطوری چرا اونطوری میشه. از نظره من استقلال یعنی بتونی تو کارهایی که انجام میدی مستقل باشی یعنی خودت انجام بدی بدونه اینکه به دیگران متکی باشی... راه حله شما اینکه بتونی از تنهایی در بیای اینه که وارد اجتماع بشی که لازمه ی اون مستقل بودنه تنها برو جلو.
    بهتره استقلال فکری داشته باشید : کسایی که دارای این خصوصیت ان به کارهایی که میخوان انجام بدن خوب فکر میکنن و پیامدای اونم در نظر میگیرن. شما باید اشتباهاته خودتون و قبول کنید . دوستان جدید و موفقی پیدا کنید.ورزش کنید و غر زدن و عادت های اشتباهتون رو ترک کنید .مرتب گذشته رو مرور نکنید و به امروزتون فکر کنید. و انجام خیلی کارای دیگه کمکتون میکنه. موفق باشید.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد