نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: گيجم

1135
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5293
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation گيجم

سلام
    راستش شايد اين كه ميگم مسخره به نظر بياد ولي نياز به همفكري دارم. گاهي وقت ها با خودم ميگم شايد ذهن من منحرفه و همش متوجه اطرافيانه! ؟ نمي دونم ولي اول اينو بگم كه من اصلاً تا حالا با اينكه خواستگارهايي داشتم ولي به خاطر شرايطم در اون زمان و طرز فكرم به آينده اصلاً اجازه ندادم مستقيم با من صحبت كنه و جلسه اي به طور رسمي براي خواستگاري تو خونمون برگزار شه! حتي يه مورد هم بود كه از طرف اقوام پدري ام معرفي شده بود كه اول بيان خونمون تا با هم آشنا شيم وقتي مامانم بهم گفت من اون موقع تازه فارغ التحصيل شده بودم و قبلش هم موردي بود كه اقوام مادرم بودن... كه هر دو تا رو به هيچ وجه قبول نكردم فكر و ذهنم اصلن تو بحث خواستگاري و عروسي و اين حرفها نبود خوب! خلاصه خيلي سرتون رو درد نيارم....

الان بعد يه مدت در محل كارم يا محيط هاي اطرافم كه احساس مي كنم كسي متوجه منه شايد فقط فكر من باشه ها! ولي اصلاَ قاطي مي كنم يا بهتره بگم نمي دونم بايد با وجود اينكه سنگيني و متانت خودمو حفظ كنم چيكار كنم كه دچار اين احساس نشم احساس ميكنم نياز هست كه در مورد زندگي آيندم تصميم بگيرم ... و اينكه اگر يه زماني موردي پيش مياد اصلاً‌نمي دونم منم بايد جلو برم يانه ! بعضي وقتها

حاضرم از خير كار و درس و اون محلي كه بهش نياز دارم بگذرم تا بلكه ذهنم پاك شه از اون افكار.... جالبه كه بگم نميدونم حس دروني خودمه يا اينكه از بس رو يه موضوع تمركز بيجا مي كنم يه مواردي رو مي فهمم كه انگار واقعيت هم همونه.. راستش خيلي تو محيط كار و .. با همكارام راحت نيستم شايد احساس مي كنم خيلي با من فرق دارند_به لحاظ اجتماعي- و همين باعث ميشه گوشه گيري رو انتخاب كنم و اصلا از صبح تا بعد از ظهر با همكارانم حرف هم نزنم... احساس ميكنم ديد بقيه درموردمن يه آدم خجالتي و گوشه گير هست خصوصاً‌تو محيط كار... دوست ندارم اينطوري باشم نه اينكه بخوام خيلي باهاشون راحت باشم نه! ولي فكر كنم اين موضوع باعث ميشه كه خيلي از موقعيت ها رو از دست بدم... مثلاً همين چند ماه پيش شروع كردم و كلاسهاي پيلاتس مي رم ولي با اينكه روحيه ام خيلي عوض شده بود و تازه كلي هم خوش تيپ شده بودم باز انگيزه ام كم شده و يه هفته در ميون شايد يه روز برم كلاس !
    درمورد مسائل معنوي و مذهبي خيلي احساس مسئوليتم كم شده يا .. اصلا دوست ندارم بگم ولي نمازهامو همش قضا ميكنم در صورتي كه اصلا اينو نمي خوام و ميدونم خيلي از مشكلاتم از همين موضوعه!
    كلافه شدم زندگيم اون نشاط خاص رو نداره در طول روز وقت كم ميارم مثلا صبح تا 4 بعدازظهر كه شركتم بعداز ظهر ميرسم خونه همش ميگم 5 دقيقه ديگه ميرم نماز يا 1 ساعت ديگه آماده ميشم ميرم كلاس ولي ميخوابم تــــــــــــــــــــــا 8شب بعدشم كه ديگه از همه كارهام افتادم همش با خودم نق ميزنم و از خودم ناراحت ميشم و روز بعد هم روز از نو روزي از نو
    ميشه راهنماييم كنيد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5305
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : گيجم

اگر معنویت باعث تزلزل روابط اجتماعی شما و احساس نبود اعتماد به نفس شود معنویت نیست بیماری وابستگی و تحقیر است.وابستگی به قیمت از دست رفتن عزت نفس.معنویت اگر تعادلی میان روابط اجتماعی و روابط معنوی و همچنین نیروهای درونی و بیرونی ایجاد نکند قطعا مضر است.شما اگر دنبال پذیرفته شدن در جمع هستید باید از درون خودتان شروع کنید نه دیگران.باید درون زاینده باشد و بیرون را تحت تاثیر قرار دهد.انسان سالم و قدرتمند بیش از آنکه بخواهد خودش را شبیه پیرامونش کند باید توانایی شبیه کردن محیط پیرامون به افکار درونی خویش را داشته باشد.در ضمن ممکن است نگاه سنتی و مذهبی شما باعث شده باشد که به روابط بعنوان یک تابو نگاه کنید که دست زدن به آن ممکن است باعث ویرانی های غیر قابل جبرانی شود اما اینطور نیست شما برای غلبه بر ترس و اظطراب و تنهایی تان فقط باید با قدرت و اعتماد به توانایی های فردی جلو بروید دوباره تکرار میکنم نگاهتان را از زاویه دید دیگران بردارید از زاویه خودتان به مسائل نگاه کنید و قضاوت دیگران را فراموش کنید.خودتان را جسورانه با واقعیت درگیر کنید
    امضای ایشان
    چون به قله‌ها می‌رسم خود را همواره تنها می‌بینم
    از شما چه کسی می‌تواند ایستاده بر بلندی‌ها بخندد؟

فردریش نیچه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد