نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دو مشکل سد ازدواج

1143
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb دو مشکل سد ازدواج

سلام دختری بیست ساله هستم که به تازگی خواستگاری برایم امده که پس از چندین جلسه حرف زدن صادقانه به دو سوال برخورده ایم
    1-اینکه هر دو ما کم صبر هستیم ایا در اینده مشکلی ایجاد میکند یا نه بهتر است یکی از طرفین از لحاظ صبر صبور باشد لطفا هر مشکلی هست و ممکن است ایجاد شود بیان کنید هرچند من در موقعیت های حساس از او رفتار ناشایست و غیر عاقلانه ندیده ام و نهایت رفتارش بالابردن صدا یا شکستن ظروف است که من ان را هم ندیده و فقط شنیده ام
    2-متاسفانه من در گذشته رابطه ای با پسری به قصد ازدواج بوده ام ولی پس از نارضایتی خانواده ها ان را ترک کردم ولی متاسفانه برای این اقا بشددت هضم ان مشکل است چون قبلا چنین رابطه ای نداشته اند .و میگویند ممکن است ان پسر بعدها وارد زندگی ما شود بقصد بهم ریختن زندگی و من نتوتنم با او روبرو شوم چون ار من عکس و فیلم دارد هر چند در حالت غیر فجیع
    درحالیکه خود من توبه کرده و پشیمانم و موضوع را به خدا واگذار کرده ام هر چند که شاید ان پسر هنوز در صدد به دست اوردن من باشد اما شرایطمان هم بهم نمیخورد تا با او زندگی کنم و خواستگار فعلی را صد در صد ترجیح میدهم
    خواستگار فعلی به این دو دلیل موضوع را به جلسات مشاوره واگذار کرده است و مردد شده است درحالیکه دددقققیییققا در تمام موصوعات دیگر تفاهم داریم و مانعی نیست
    خخواهش میکنم حتما مرا راهنمایی کنید /چون بشدت به او وابسته شده ام و اگر مشاوری ما را هم کف نخواند قطعا ترک این وابستگی برای من بسسسسسسسسسسسسسسسیار سخت خواهد بود و ضربه ای بزرگ

ایا من میتوانم به گونه ای اورا راضی کنم که با ان پسر کنار بیاید یا خیر؟ایا میتوان تضمینی برای زندگی اینده گذاشت
    دعاگوی شما تا اخر عمر هستم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    تشکر شده 26 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خواهههشا کممممک دو مشکل سد ازدواج

سلام. آیا خونوادتون از این خواستگارتون راضین؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2905
    تشکـر
    3
    تشکر شده 29 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

با عرض معذرت من در مورد موضوعی که تجربه ندارم اظهار نظر نمی کنم پس جواب سوال اولت دوستان دیگه می دهند

اما جواب سوال دومت:به نظر میاد اون به تو اعتماد نداره

باید سیاست به خرج بدی و اون رو از اینکه دوسش داری مطمئن کنی

مثلا:بهش بگو من بهت وابسته شدم چون دوست دارم

یا یکم ازش تعریف کن نقطه ضعف اکثر مردا همین جاست یکم که ازشون تعریف کنی تسلیم میشن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام در مورده صبور بودن : بهتره زن و شوهر همیشه مکمل هم باشن تا بتونن همو درک کنن بطور مثال اگه یکی آب باشه و دیگری آتیش خیلی راحت میتونن مشکلات رو مهار کنن اگه یکدومتون صبر بیشتری داشته باشید بهتره مثلأ شما میتونید ای خصوصیت و در خودتون تقویت کنید.
    مورده دوم: اول شما باید از عکس العمل خاستگارتون مطمئن میشدید بعد تشخیص میدادید که موضوع رابطه قبلی رو به ایشون بگید یا نه؟
    البته من یک سوال دارم: شما با او طرف قبلی خیلی وقته کات کردین یا نه ؟ و اینکه میگین شاید نفر قبلی باز شمارو بخواد ولی شما نه یکم تردید ایجاد میکنه .
    اول از قطع رابطه قبلی مطمئن بشید بعد به سراغه فکر کردن خاستگارتون برید و اینکه اعتماد این آقا رو باید جلب کنید و مطمئنش کنید از رابطه قبلیتون. ولی اگه مطرح نمیکردین بهتر بود.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه فقط در حد خواستگاریه چرا گذاشتید به دلتون که وابستش بشه؟
    اگه هم شما زود وابسته میشید مطمئن باشین این نشد یکی دیگه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد