نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حساس بودن زیادی نامزدم

1704
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حساس بودن زیادی نامزدم

سلام
    دختری 24 ساله هستم که 7ماهه با پسری که 9سال اختلاف سنی داریم عقد کردم .موقعیت ایشون از نظر تحصیلات،پرستیژاجتماعی و خانواده عالی بود.بنده تو دوران مجردیم دختر فعالی بودم پدرم هیچوقت منعی برای من ایجاد نکرده بود البته من هم هیچوقت چهارچوب ها رو زیر پا نمیذاشتم.به طور کلی شخصیتا طوری هستم که دوست ندارم کسی مجبورم کنه کاری رو انجام بدم.تو دوران اشنایی با همسرم بهشون گفتم با درس خوندن من یا کار کردنم یا ظاهرم مشکلی ندارن؟ایشون گفتن که در حد اعتداله و مورد قبول ایشونه.بعد از گذشت سه ماه از عقدمون متوجه شدم ایمیل منو چک میکنه البته چیز خاصی توش نداشتم اما این موضوع برام خیلی غیر قابل هضم بود گفتم عیبی نداره یه مدت کنترلم میکنه میبینه چیزی نیست اعتمادش جلب میشه منتها این طور نشد روزبه روز حساسیت ایشون بیشتر شد درحدی که حتی هم کلاسی هام که مرد بودن ایمیل های کلی و درسی برام میفرستادن یعنی برای همه میفرستادن ایشون ناراحت میشد بعد یه مدت گفت با ارایش کردن و لباس پوشیدنم مشکل داره گفت دوست نداره درس بخونم دوست نداره کار کنم میگه مهم ترین کار یه زن اینه که مادر خوبی برای بچه هاش باشه من مخالفتی با این حرف ندارم اما فکر میکنم تو زندگی با ایشون با مشکل روبه رو بشم چون به نظر من مهمه که من به عنوان یه مادر خودم حس خوبی نسبت به خودم و موقعیت اجتماعیم داشته باشم.مدام فکر میکنم بهم دروغ گفته و اونی که وانمود میکرده نبوده.من درحال حاضر دختر هستم و مدام فکر میکنم هنوز دیر نشده اگر بخوام این نامزدی رو بهم بزنم
    از طرفی به این فکرمیکنم که دوسش دارم شاید بتونم تحمل کنم واقعا نمیدونم چیکار کنم شاید باید الان درست تصمیم بگیرم قبل از اینکه ازدواج کنم و بچه ای باشه.دوست ندارم اینده ی بچه ام رو خراب کنم لطفا با نظراتتون راهنماییم کنید
    ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5355
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : میشه لطفا راهنماییم کنید

سلام دوستم
    من هم مشکل تو رو داشتم ولی کنار اومدم
    ولی الان که فکر می کنم اصلا از این قضیه خوشحال نیستم و حس راحتی ندارم
    و همش به خودم میگم چرا فقط من باید تحمل میکردم و کوتاه میومدم
    تو به این شرایط عادت نمیکنی فقط احساساتت رو سرکوب می کنی
    من اگه جای تو بودم ادامه نمی دادم چون تو شرایط بعدی واقعا برات سخت میشه مثل الان من
    ولی قبل از تصمیم گیری دوتایی به یه مرکز مشاوره برید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره ش نمایش پست ها
    سلام
    دختری 24 ساله هستم که 7ماهه با پسری که 9سال اختلاف سنی داریم عقد کردم .موقعیت ایشون از نظر تحصیلات،پرستیژاجتماعی و خانواده عالی بود.بنده تو دوران مجردیم دختر فعالی بودم پدرم هیچوقت منعی برای من ایجاد نکرده بود البته من هم هیچوقت چهارچوب ها رو زیر پا نمیذاشتم.به طور کلی شخصیتا طوری هستم که دوست ندارم کسی مجبورم کنه کاری رو انجام بدم.تو دوران اشنایی با همسرم بهشون گفتم با درس خوندن من یا کار کردنم یا ظاهرم مشکلی ندارن؟ایشون گفتن که در حد اعتداله و مورد قبول ایشونه.بعد از گذشت سه ماه از عقدمون متوجه شدم ایمیل منو چک میکنه البته چیز خاصی توش نداشتم اما این موضوع برام خیلی غیر قابل هضم بود گفتم عیبی نداره یه مدت کنترلم میکنه میبینه چیزی نیست اعتمادش جلب میشه منتها این طور نشد روزبه روز حساسیت ایشون بیشتر شد درحدی که حتی هم کلاسی هام که مرد بودن ایمیل های کلی و درسی برام میفرستادن یعنی برای همه میفرستادن ایشون ناراحت میشد بعد یه مدت گفت با ارایش کردن و لباس پوشیدنم مشکل داره گفت دوست نداره درس بخونم دوست نداره کار کنم میگه مهم ترین کار یه زن اینه که مادر خوبی برای بچه هاش باشه من مخالفتی با این حرف ندارم اما فکر میکنم تو زندگی با ایشون با مشکل روبه رو بشم چون به نظر من مهمه که من به عنوان یه مادر خودم حس خوبی نسبت به خودم و موقعیت اجتماعیم داشته باشم.مدام فکر میکنم بهم دروغ گفته و اونی که وانمود میکرده نبوده.من درحال حاضر دختر هستم و مدام فکر میکنم هنوز دیر نشده اگر بخوام این نامزدی رو بهم بزنم
    از طرفی به این فکرمیکنم که دوسش دارم شاید بتونم تحمل کنم واقعا نمیدونم چیکار کنم شاید باید الان درست تصمیم بگیرم قبل از اینکه ازدواج کنم و بچه ای باشه.دوست ندارم اینده ی بچه ام رو خراب کنم لطفا با نظراتتون راهنماییم کنید
    ممنونم
    دوست عزیز در این مورد بهترین راه حل میتونه مراجعه حضوری به مشاور باشه ...

ولی اگه ایشون فردی بدبین و شکاک باشه زندگی به طور قطع خیلی سخت خواهد بود

به هر حال باید تصمیم نهایی و قطعی رو خودتون بگیرید و نگاهتون به جلو باشه ... نه به زمانی که در گذشته صرف کردید

شما نباید زندگی آینده رو بخاطر اینکه مدت زمانی رو با ایشون سپری کردی ، مورد تهدید قرار بدی ...

و اگه راحتی و ارامش شما به این جدایی ختم بشه میتونه نتیجه قابل قبولی باشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

متاسفانه ماها گاهی تن به زندگیایی میدیم ، که فقط و فقط تحمل بیهوده سختیه ...

و هیچ نفعی برامون نداره و فقط داریم یک زندگی روتین وار رو میگذرونیم ...

شاید گفتن این حرف سخت باشه ولی نه گفتن به این زندگی خیلی نتایج خوبی رو در اینده داشته باشه

وقتی چشم انداز زندگی در اولین طلوعش اینطوری میخواد باشه وای به روزهای دیگه اش

پس بهتره خوب و عالی تصمیم بگیری و از حرف و قضاوت دیگران نترسید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)