نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عصبی شدم

1215
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5403
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عصبی شدم

سام من دختری 20ساله هستم به تازگی خیلی زود جوش وعصبی شدم از خیلی از دوستای سابقم به دلیل ترسی که از شکستبا یکی ازدوستام داشتم که ترکم کرد و بهم نارو ز به شدت دوری میکنم و بهشون بی اعتمادم فکرمیکنم همشون ی جور میخواند ازم سو استفاده کنند فقط به دوتا از دوستام واقعا علاقه دارم و نمیتونم ترکشون کنم و بهشون همیشه اعتماد دارم وقتی ناراحتم بایکی از اونا حرف میزنم ولی اولش باهاشون شوخی میکنم مثل همیشه میخندم ولی بعد یهو ازشون ناراحت میشم و شروع میکنم بهونه گرفتن اوناهم ناراحت میکنم تا حالا چندباریکیشون را ناراحت کردم و چون واقعا برام عزیزه بعد خودم از این اخلاق جدید که پیدا کردم عصبی وناراحت میشم
    لطفا کمکم کنید از این عصبی شدن وحس عدم اعتماد نجات پیداکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عصبی شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا109 نمایش پست ها
    سام من دختری 20ساله هستم به تازگی خیلی زود جوش وعصبی شدم از خیلی از دوستای سابقم به دلیل ترسی که از شکستبا یکی ازدوستام داشتم که ترکم کرد و بهم نارو ز به شدت دوری میکنم و بهشون بی اعتمادم فکرمیکنم همشون ی جور میخواند ازم سو استفاده کنند فقط به دوتا از دوستام واقعا علاقه دارم و نمیتونم ترکشون کنم و بهشون همیشه اعتماد دارم وقتی ناراحتم بایکی از اونا حرف میزنم ولی اولش باهاشون شوخی میکنم مثل همیشه میخندم ولی بعد یهو ازشون ناراحت میشم و شروع میکنم بهونه گرفتن اوناهم ناراحت میکنم تا حالا چندباریکیشون را ناراحت کردم و چون واقعا برام عزیزه بعد خودم از این اخلاق جدید که پیدا کردم عصبی وناراحت میشم
    لطفا کمکم کنید از این عصبی شدن وحس عدم اعتماد نجات پیداکنم

خب وقتی تمام ذهنت رو درگیر این موضوع کردی دیگه جایی برای زندگی خودت نمونده ..

در زندگی نگاهت به جلو باشه چون نگاه به عقب باعث میشه در زندگی نتونی خوب تصمیم بگیری ...

وقتی هودپیامبر با خانواده از شهر خارج میشدن بهشون امر شد که به عقب نگاه نکنید ولی همسرش این کارو کرد و به سنگ تبدیل شد

فارغ از هرگونه تفسیر این نشون میده که نباید در زندگی که ازش شکست خوردی و بیرون اومدی نگاه کنی ...

نباید دیگران رو در این کار مقصر بدونی ... برای موفقیت در زندگی باید اونقدر قوی و با انصاف باشی که فقط و فقط خودت رو

مقصر واقعی در هر اتفاقی بدونی ... نه اینکه بخوای برای توجیه خودت تقصیرو گردن دیگران بندازی ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)