نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: چطور یک مرد را به خود علاقه مند کنیم؟

1490
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5417
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy چطور یک مرد را به خود علاقه مند کنیم؟

سلام یه مشکلی برام پیش اومده خوشحال میشم کمکم کنید
    دختری هستم 23 ساله که یه مدتیه به یه آقایی آشنا شدم که یه آشناییت دوری با هم داریم و تو این مدت که ازشون یه شناخت نسبی پیدا کردم حس می کنم مورد خوبی هستن و از نظر تحصیلات و فرهنگی و خانوادگی خیلی با هم تفاهم داریم . ولی مشکل اینه که من فقط از علاقه خودم به ایشون مطمئنم و نمیدونم نظر ایشون نسبت به من چیه
    به نظرتون میتونم کاری کنم که ایشون هم به من علاقمند بشن؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : میشه کمکم کنید؟؟؟!!!

سلام. عزیزم یعنی الان با هم در ارتباط هستید ولی از علاقه شون مطمئن نیستید؟ چرا که نه؟ فقط کافیه به کارهای زیر عمل کنی:
    روش برای دستیابی به این منظور و این که قلب یک مرد را فتح کنید به قرار زیر است:

۱) آگاهانه و معقولانه اطمینان یابید که مردی که برگزیده اید را دوست داشته و می خواهید باقی عمر را با وی سپری کنید.
    بنابر این تا زمانی که کاملاً متقاعد نشده اید که برای یکدیگر مناسب هستید، اندیشه تعهد و ازدواج نباید به ذهن شما خطور کند. شناخت شما از همسرتان باید به حدی باشد که قادر به تعیین این موارد باشید که وی قادر به متعهد شدن می باشد. او برخوردار از بسیاری از ویژگی ها و صفاتی است که شما همواره در مرد دلخواه خود جستجو می کردید. شخصیت او شما را ملزم به احترام و ستایش می گرداند. او قبلاً در آزمون وفاداری، صداقت، راستی و مراعات حال دیگران سربلند بیرون آمده است و آن که باید مطمئن گردید که وی شما را حقیقتاً دوست دارد.
    ۲) همواره همان فردی باشید که هستید و از ابراز ماهیت واقعی خود بیم نداشته باشید. این شاید مهمترین خصلتی باشد که مردان در زنان جستجو می کنند. ۹۹ درصد از مردان در نظر سنجی های گوناگون این گونه اظهار داشته اند که زنانی که شخصیت شان پس از ازدواج دستخوش تغییر می شود در ردیف نخست فهرست علل جدایی ها پس از ازدواج آنها قرار می گیرند.
    پافشاری در رفتاری که در آن زنان به منظور اهمیت بخشیدن به مرد خود، مرتباً با او سازش کرده و از ابراز عقاید و نظرات خود خودداری می کنند و یا به لطیفه های بی مزه او می خندند، هیچ گاه نتیجه بخش نخواهد بود. بنابراین خویشتن حقیقی خود باشید و همواره مراقب باشید شاید مرد شما در حال امتحان کردن شماست.
    ۳) به او نشان دهید که استقلال دارید. مردان از زنانی که به عقب تکیه می دهند و منتظر می مانند تا مرد آنها تمام امور زندگی آنها را به دست گیرد، بیزار هستند. نشان دهید با آن که شما از ایده های او استقبال می کنید، بدون او نیز توانایی به انجام رسانیدن کارها را دارید.
    هر گاه برنامه خرید خانه ای را در سر دارید آن را به پس از ازدواج خود موکول نسازید. زیرا این عمل موجب می شود مرد این گونه برداشت کند که شما شخصیت مستقلی ندارید.
    ۴) به او نشان دهید که فردی مهربان و دوست داشتنی هستید. شاید شگفت انگیز به نظر آید: یک مرد به دختری نیاز دارد که او را دوست داشته و خود نیز دوست داشتنی باشد. به همان میزان که استقلال فردی به زنان قدرت می بخشد به همان میزان نیز عدم توانایی آنها در سازگاری، مردان را دلسرد می کند.
    مردان این گونه زنان را بی احساس، بی عاطفه و ناتوان در عشق ورزی تلقی می کنند. بنابراین همان طور که زنان نیاز دارند استقلال فردی خود را به مردان نشان دهند باید مشخص کنند که دارای میل وافری برای قسمت کردن عشق خود با مرد زندگی شان هستند.
    ۵) نشان دهید که او را دوست دارید. علاقه مندی به خویشتن حقیقی او نه برای آنچه او می تواند برای شما فراهم آورد. بسیاری از مردان در پاسخ به این پرسش که چه چیزی پیش از ازدواج برای آنها حائز اهمیت است، پاسخ داده اند که: اطمینان یافتن از آن که دختر مورد علاقه آنها را دوست داشته باشد برای آنچه که هستند و نه وسیله ای برای دستیابی به هدف.
    هیچ مردی دوست ندارد احساس کند که دختر مورد علاقه اش به این علت او را برگزیده که: او یک تأمین کننده معیشت مناسب، یک شهروند نمونه و یا حتی یک پدر خوب بالقوه است. تمام این مسائل برای مردان اهمیت دارد اما یک مرد زمانی که متوجه می شود یک دختر به این علت او را برگزیده که او بهترین دوست او بوده است بسیار خرسند می شود.
    دختری که همواره در کنار همسر خود باقی بماند صرف نظر از موقعیت و اوضاع مرد خود اما چگونه می تواند به این امر نائل آید؟ به زندگی او علاقه نشان دهید همچنین به علاقه مندی ها و ارزش هایی که او در زندگی قائل است. درباره شغلش صحبت کنید اما بیشتر به جنبه های معنوی و بالندگی شخصیتی آن توجه کنید و نه به درآمد و منافع مالی آن. از خصوصیات نیک شخصیتی و اخلاقی او سخن گویید.
    ۶) برای آن که او را به دنبال خود بکشانید برایش نقش بازی نکنید. مردان کاملاً از بازی هایی که زنان به آنها روی می آورند تا توجه مردان را جلب خود سازند آگاهند. حتی ممکن است مردان اغواگردیده و برای پیروزی در بازی های شما به هر عملی دست بزنند. اما هیچ گاه متعهد به شما نخواهند شد.
    البته عده معدودی هم بر این باورند هم صحبت شدن با دیگران برای برانگیختن حس حسادت ممکن است برای مدت کوتاهی کار ساز باشد. اما او چگونه می تواند به شما اعتماد کند؟ هنگامی که شما را دسیسه گر بپندارد؟ حتی اگر شیفته شما باشد. هنگامی که کوچکترین شبهه ای در اعتماد و صداقت شما داشته باشد از متعهد شدن هراس خواهد داشت.
    ۷) نشان دهید که قصد تغییر دادن او را در سر ندارید. هر گاه یک مرد احساس کند که تعهد به یک دختر و ازدواج با او سبب به وجود آمدن تغییرات عمده و اساسی در سبک زندگی او می شود، سرسختانه برای متعهد شدن از خود مقاومت نشان خواهد داد. حتی اگر عاشق آن دختر باشد.
    نشان دهید که قادر به سازش با او هستید. نشان دهید از آن که او بدون حضور شما برای تماشای فوتبال یک شب را با دوستان خود بگذارند، اعتراضی ندارید، کاری نکنید که احساس کند اکنون باید از وقت خود کمال استفاده را ببرد. زیرا زندگی او پس از ازدواج تغییر خواهد کرد.
    ۸) به ظاهر خود اهمیت دهید. این بدین مفهوم نیست که شما مانند یک مدل قدم برداشته و یا لباس بپوشید. اما تا حدودی به ظاهر خود برسید. لباسی به تن کنید که بیانگر بهترین صفات شما و برازنده شما باشد. با اعتماد به نفس حرکت کرده و رفتار کنید.
    ۹) طوری وانمود نکنید که برای ازدواج شتابزده اید، ممکن است شما تصور کنید او تاکنون وقت زیادی را برای تصمیم گیری در مورد شما سپری کرده است. اما آرامش خود را حفظ کنید! این ممکن است خبر نویدبخشی باشد. ممکن است او می خواهد مطمئن شود که یک تصمیم معقول و صحیح اتخاذ کرده است.
    خود را شتابزده و ناشکیبا نشان ندهید. با خیال آسوده به زندگی روزمره و عادی خود ادامه دهید. هیچ گاه به یک مرد پیشنهاد ندهید که به ملاقات والدین شما بیاید و یا بالعکس. مگر آن که خود خواهان باشد. بهتر است اجازه دهید این تصمیم را خود اتخاذ کنند.
    به خاطر داشته باشید هدف شما فراهم آوردن اطلاعات مورد نیاز برای اتخاذ تصمیم است. ضمن این که فضا و فرصت کافی و مورد نیاز را نیز در اختیار او قرار دهید.
    aftabir.com
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

در ضمن اگه میبینی اکثر خانوم ها تو صحبت کردنشون با مردا مشکل دارن و ناراحت میشن از آقایون بخاطر اینکه کلی باهاش حرف زدن اما طرف انگار نه انگار من در اینجا به نکاتی اشاره میکنم شاید مورد توجه قرار بگیره:
    مردا نیاز دارن وقتی که دارن به صحبت های یه خانوم گوش میدن این ارتباط تو هر محیطی و هرزمانی نباشه چون احتیاج دارن اولأ قبلأ بهشون بگید که فلان موقع میخوام راجع به فلان موضوع تو فلان جا با هم حرف بزنیم و بعد این ارتباط درست برقرار میشه چون هم به او گفتید موضوع چیه و هم شرایطه محیطی رو فراهم کردین و اینکه اون آقا تمرکز لازم رو داره. توصیه بعدی:
    اینکه حتمأ با متانت و آرامش و بدون جنگ و جدل با هم بحث کنید و اجازه بدید که آقا هم نظراتشو بگه اگه اینطور نبود پایانه هر بحث ازش نظرشو بپرسید و البته هر بحث نباید خیلی طولانی بشه اگه مورد اشتیاقه مرد نبود.
    نکته بعدی: ااگه خواستار چیزی هستید و به او احتیاج دارید و ازش درخواستی دارید هرگز سعی نکنید به طور غیر مستقیم به او بفهمانید باید واضح و روشن به او انتقال بدید خواسته تون رو.
    دوسته عزیز امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

4. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5417
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی تبسم جان بابت راهنماییت

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5435
    تشکـر
    3
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    امیدوارم قبل از اینکه با صراحت بگید مورد خوبی هستند ایشون رو شناخته باشید. ضمناً به نظر من بهترین راه داشتن صداقته که از خود طرف مقابل نظرشو راجع به خودتون بپرسید.

البته این نظر منه و ممکنه دوستان نظرشون متفاوت باشه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5417
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب آخه روم نمیشه از خودش چیزی بپرسم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)