نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: نقش جذابیت ظاهری در ازدواج

2337
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5418
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقش جذابیت ظاهری در ازدواج

سلام .دختر بیست و چهار ساله ای هستم که حدود دو ساله پیش با پسری اشنا شدم.بخاطر مخالفت پدر من با اومدن خواستگار و علاقه پسر به من باعث شد رابطمون ادامه پیدا کنه بااطلاع مادرم.تو این دو سال خیلی اتفاقها افتاد ومن بخاطر مشکلات زیادی که داشتم که یکیش مالی بود خیلی پیش اومد که بخوام کات کنم اما اون مخالفت شدید میکرد.اون خیلی به من علاقه داره اما من به اندازه اون .... از نظر جنسی هم برام جذابیت خاصی نداره.اما کنارش ارامش دارم. دوسشم دارم و براش دلتنگ میشم.ضمننا از لحاظ شغلی و مالیو خانوادگی خیلی معقول هستش. فقط یه کم از نظر ظاهر به هم نمیایم میخوام ببینم این مشکل نداشتن جذابیت حل شدنیه؟ مشکل جدی میتونه باشه ؟
    از لحاظ اخلاق هم واقعا خوب و پاکه.نمیتونم ایرادی ازش بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5421
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردرگمی و تردید ادامه

ببینید از این لحاظ حتما باید با خودت کنار بیای. خیلیها در شرایط شما بودن و وارد زندگی شدن و نتونستن با این قضیه کنار بیان و همش همسرشون رو با بقیه مقایسه میکنن و دچار مشکل شدن و طلاق گرفتن. ما نمیتونیم بهت بگیم که باهاش بمونی یا نه. چون جای شما نیستیم
    ببینید همه ی خصوصیات خوب رو نمیشه تو یه آدم دید. زیبایی ظاهری خیلی نسبیه شاید این آقا از دید یه خانم دیگه خیلی هم خوب باشن. باید ببینی چقدر ظاهرش برات مهمه. یا بیخیالش شو و فراموشش کن یا با این موضوع کنار بیا و حلش کن. یعنی اون باید توی نظرت زیباترین مرد باشه که وقتی باهاشی احساس ناراحتی نکنی از اینکه به بقیه نشونش بدی خجالت نکشی و مقایسش نکنی. اون باید برات کاملترین مرد روی زمین باشه.. از اینکه تو آغوشش باشی احساس آرامش کنی و همچنین از رابطه جنسی باهاش لذت ببری.
    اول از خودت مطمئن شو و بعد بهش بگو که بیاد خواستگاری

3. کاربران زیر از maryy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم من هم موافقم . البته از نظره من مرد تباید خیلی از لحاظ چهره زیبا باشه من میگم زیبایی مرد گاهی دردسرم داره . اما شما باید اول اولویت هاتو بنویسی اگه این زیبایی در آخر بود برات خوب پس حل کردنش راحته اما اگه خجالت میکشی معرفی بشه به عنوان شوهر اون حل کردنی نیست . دقت کن.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5418
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از جواب هاتون.به نظر من هم زیبایی ظاهری مهم نیس.فقط هم قدیم و هردومون 170 این طوراییم.که خیلیها گفتن این مهم نیس.
    خیلی سردرگمم از یه طرف فکر میکنم اگه باهاش ازدواج کنم ممکنه بعدا از این که واسم جذاب نیس به مشکل بربخوریم و با بقیه بخوام مقایسش کنم.یا چون عاشقش نیستم به مشکل بخوریم.خیلی دوسش دارم ولی همیشه احساس میکنم از اون احساسم خیلی کمتره. از طرفی هم میترسم صبر کنم تا با کسی که عاشقش میشم ازدواج کنم ولی اون از نظر مالی و خانوداگی و تحصیلات و اخلاق و اون چیزی نباشه که من میخوام و خانوادم قبول میکنن.و اصلا اون انقدر دوسم نداشته باشه.این پسر از همه نظر معقوله.خیلی ها میگن ازدواج باید عاقلانه باشه نه عاشقانه.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5418
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryy نمایش پست ها
    ببینید از این لحاظ حتما باید با خودت کنار بیای. خیلیها در شرایط شما بودن و وارد زندگی شدن و نتونستن با این قضیه کنار بیان و همش همسرشون رو با بقیه مقایسه میکنن و دچار مشکل شدن و طلاق گرفتن. ما نمیتونیم بهت بگیم که باهاش بمونی یا نه. چون جای شما نیستیم
    ببینید همه ی خصوصیات خوب رو نمیشه تو یه آدم دید. زیبایی ظاهری خیلی نسبیه شاید این آقا از دید یه خانم دیگه خیلی هم خوب باشن. باید ببینی چقدر ظاهرش برات مهمه. یا بیخیالش شو و فراموشش کن یا با این موضوع کنار بیا و حلش کن. یعنی اون باید توی نظرت زیباترین مرد باشه که وقتی باهاشی احساس ناراحتی نکنی از اینکه به بقیه نشونش بدی خجالت نکشی و مقایسش نکنی. اون باید برات کاملترین مرد روی زمین باشه.. از اینکه تو آغوشش باشی احساس آرامش کنی و همچنین از رابطه جنسی باهاش لذت ببری.
    اول از خودت مطمئن شو و بعد بهش بگو که بیاد خواستگاری

خیلی ممنون از جواب هاتون.به نظر من هم زیبایی ظاهری مهم نیس.فقط هم قدیم و هردومون 170 این طوراییم.که خیلیها گفتن این مهم نیس.
    خیلی سردرگمم از یه طرف فکر میکنم اگه باهاش ازدواج کنم ممکنه بعدا از این که واسم جذاب نیس به مشکل بربخوریم و با بقیه بخوام مقایسش کنم.یا چون عاشقش نیستم به مشکل بخوریم.خیلی دوسش دارم ولی همیشه احساس میکنم از اون احساسم خیلی کمتره. از طرفی هم میترسم صبر کنم تا با کسی که عاشقش میشم ازدواج کنم ولی اون از نظر مالی و خانوداگی و تحصیلات و اخلاق و اون چیزی نباشه که من میخوام و خانوادم قبول میکنن.و اصلا اون انقدر دوسم نداشته باشه.این پسر از همه نظر معقوله.خیلی ها میگن ازدواج باید عاقلانه باشه نه عاشقانه.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رمیصا نمایش پست ها
    عزیزم شما داری پا در راهی میزاری که تمامش با تردید و دودلیه ...

وقتی دلت به این رابطه نیست و نمیتونی در آینده از نظر جنسی خودت رو راضی کنی پس مسلم بدون در آینده مشکل خواهید داشت

بعدا" جذابیت و نشون دادنش به دیگران و حتی قدم زدن ساده میتونه خیلی براتون شرایط سختی رو رقم بزنه ...

شما چطور برای خرید یک لباس کلی وقت میذاری ولی برای یک عمر زندگی کردن اینقدر دودولی و با تردید حرف میزنی ؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط رمیصا نمایش پست ها
    سلام .دختر بیست و چهار ساله ای هستم که حدود دو ساله پیش با پسری اشنا شدم.بخاطر مخالفت پدر من با اومدن خواستگار و علاقه پسر به من باعث شد رابطمون ادامه پیدا کنه بااطلاع مادرم.تو این دو سال خیلی اتفاقها افتاد ومن بخاطر مشکلات زیادی که داشتم که یکیش مالی بود خیلی پیش اومد که بخوام کات کنم اما اون مخالفت شدید میکرد.اون خیلی به من علاقه داره اما من به اندازه اون .... از نظر جنسی هم برام جذابیت خاصی نداره.اما کنارش ارامش دارم. دوسشم دارم و براش دلتنگ میشم.ضمننا از لحاظ شغلی و مالیو خانوادگی خیلی معقول هستش. فقط یه کم از نظر ظاهر به هم نمیایم میخوام ببینم این مشکل نداشتن جذابیت حل شدنیه؟ مشکل جدی میتونه باشه ؟
    از لحاظ اخلاق هم واقعا خوب و پاکه.نمیتونم ایرادی ازش بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنین
    مسلما" تاثیر داره ... بقول دوستمون در خرید های روزمره اینقدر دقت داریم ولی برای زندگی خودمون نمیتونیم خوب تصمیم بگیریم

در این مورد بهتره مشاوره کنی و اگه قراره هر کاری رو در زندگی انجام بدی ، تردید نداشته باشی

وگرنه در تمام عمر نمیتونی خوب و قاطع رفتار کنی و دیگران هم در این مورد نمیتونن بهت اعتماد بکنن ...

اگه این رابطه جذابیتی نداره بهتره همین الان کات بشه تا هم شما و هم ایشون بدونن در زندگی دنبال چی هستن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

رمیصا بهتره اول به خود شناسی برسی شما لازمه که خدوتو بشناسی و علایقتو با دقت بررسی کنی اینکه مرددی بخاطره اینکه از خودت شناختی نداری و این باعث شده که شما اگه ام بخوای این آقا رو رد کنی بازم تو مورد بعدی که هنوز پیش نیومده از الان مردد باشی مراجعه به مشاوره حتمأ کمکت میکنه.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد