نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: قهر کردن شوهر و منت کشی

8995
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5426
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Arrow قهر کردن شوهر و منت کشی

با وجودی که من مقصر نبودم چون تحمل قهر ندارم منت کشی می کردم قدیم اشتی می کرد ولی الان دیگه نه من 23 سال سن دارم اون 33 سال نمی دونم چون کم سن بودم باهاش ازدواج کردم اون من رو ترسوند یک
    پسر 2 سال و5 ماهه هم دارم دیگه خسته شدم از دستش می خوام به خانواده ام بگم که طلاق می خوام ولی از بچه ام می ترسم راستی طبقه بالای مامانم زندگی می کنم ولی اون ها به ما کاری ندارند واز مشکلات ما خبر انچنانی ندارند
    امضای ایشان
    کمک کنید به من خیلی نیاز دارم به کمک........................

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5338
    تشکـر
    43
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شوهرم همش قهر میکنه از روز اول من منت کشی می کردم ولی الان اشتی نمی کنه دیگه ......

مقصر قهر کیه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : شوهرم همش قهر میکنه از روز اول من منت کشی می کردم ولی الان اشتی نمی کنه دیگه ......

به نظرمن بیخیال باش هرچی بیشتر بهش توجه کنی بیشتر بهت بی میلی نشون میده واسه منم ازاین اتفاقا زیاد افتاده که الان دیگه برام مهم نیست بیخیالی تنها راهه اونوقته که طرف به فکر منت کشی میفته.منم مثل شما توسن کم ازدواج کردم وهمیشه عذاب کشیدم که چرا...........

4. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5426
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به خدا اون اصلا من رو قبول نداره چه کنم همش می ترسم روزی من رو کاری کنه
    امضای ایشان

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5426
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دیگه تحمل ندارم من خیلی حرف می زنم فکر می کنید از اونه
    امضای ایشان

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5426
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مسافرت بودم با مامان 2روز ظهر اومدم عصر که از سر کار امد ناراحت و عصبی میگه گذاشتم بری مسافرت دیگه از من هیچی نخواه با وجودی که من با کیف خالی فرستاده مسافرت مامانم برای من وبچه ام 200 تومان خرج کرده اصلا من رو مسافرت که نمی بره هیچی من رو حتی یک شام هم بیرون نمی بره اصلا واضح بگم انگار زن نداره فردا هم صبح زود میره روستا بره خونه عموش رو درست کنه دیگه خسته شدم به ما اصلا اهمیت نمی ده
    امضای ایشان

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام مامي عزيز...
    متاسفم بابت سختيهايي كه تحمل ميكني...
    در واقع اين خودت بودي كه همسرت رو به اين روش (قهرو منت كشي شما) عادت دادي...
    به قول فريماه عزيز يكي از راههاي تحريك مرد ها بي تفاوت بودنه...
    اما اگه به شكل مستمر باشه ممكنه به اين روش هم عادت كنه و كلا زندگي براش بي اهميت بشه و براي پر كردن خلاء وجود شما به مسائل ديگه رو بياره...
    عزيزم تا حالا به طور جدي در مورد اين مسائل باهاش صحبت كردي؟
    بهتره كمي با روشهاي زنانه و با بچگي برخاسته از سنت باهاش حرف بزني...
    مردها عكس العمل خوبي نسبت به صداي بلند و خلق تند زن ها نشون نميدن و اين طرز صحبت بيشتر اونهارو تحريك ميكنه...
    هرچند شما تفاوت سني زيادي با هم داريد و همين باعث اختلاف نظرهاي زيادي هم ميشه...
    اما هيييچ مردي نيست كه با زبان ملايم و روشهاي زنانه به راه نياد...
    خدا شما رو براي كوچولوت و اون رو براي شما نگه داره كه فكر ميكنم تنها اميدو دلخوشي اين روزهات فقط وجود اونه...
    امضای ایشان

9. 2 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

منظورت اینکه خیلی میترسی روزی تورو کاری کنه چیه؟؟؟؟؟
    عزیزم دلیله قهر کردنه مردها اینه که میخوان خودشون و از موضوعی که گرفتارش شدن رها کنن و با این کار تا حدودی احساسه آرامش میکنن اینم بخاطره اینکه مردا به شدت از غر زدنو مشکلات خونوادگی بیزارن و نمیخوان کش پیدا کنه خوب شما با این منت کشی وارد قلمروش شدی و آرامشش و بهم زدی و ایشون تصمیم گرفته که دیگه تن به آشتی نده. شما باید تو یه مدتی که باهاتون قهر میکرد اون و به حاله خودش میذاشتین و بعد اون آقا بود که برای آشتی کردن به سراغه شما می اومد.
    حالا هم دیر نشده شما با او قهر نکن و زمانی که با شما قهر میکنه بیخیال باش و به زندگی روزمرت ادامه بده هر چند که برات سخت باشه... به همسرت باید بفهمونی که دیگه با قهر کردنه اون شما در عذاب نیستی ... اصلأ منت کشی نکن. جلوی خونوادت اصلأ ضعف اون و نگو برعکس حتی اگه با هم قهرید یه جورایی پیشه دیگران ازون تعریف کن بذار بشنوه..
    ولی باز تو منت کشی نکن عزیزم صبوری به خرج بده کاره یکی دوروز نیست باید صبر کنی...
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

11. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد