نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: ترک کردن نگاه کردن به پرنوگرافی

2940
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4803
    تشکـر
    30
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ترک کردن نگاه کردن به پرنوگرافی

سلام دوستان عزیز
    پسری 25 ساله هستم
    مجرد هستم و دانشجوی ارشد دولتی.
    تقریبا سه چهار ساله که عمل خود ارضایی را ترک کرده ام و خدا رو شکر در این مدت حتی یک مرتبه اینکار را انجام نداده ام
    ولی متاسفانه هر از چند گاهی به دیدن پورنو اعتیاد پیدا کرده ام و نگاه میکنم.و این خیلی اذیتم میکنه.
    در برنامه ام هست که یه ساله دیگه ازدواج کنم و میخوام در این یه ساله عادات بدم رو ترک کنم .چون میخام واقعا ادم درست و وفادار و یک رو باشم و در خفا کاری انجام ندهم میخام زندگی خوب و صادقانه ای داشته باشم.
    ممنون میشم که کمکم کنید و راهکار عملی بدید
    اونایی که ترک کرده اند کمک کنند خواهشا. باید با چه دیدگاهی به قضیه نگاه کنم که نرم سراغش.م
    .از معایبش خصوصا از لحاظ پزشکی و روانیش بگید.
    ممنون از همه دوستان عزیزم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5338
    تشکـر
    43
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ترک کردن نگاه کردن به پرنوگرافی

پرنوگرافی چیه؟

3. کاربران زیر از dinakermani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    تشکر شده 93 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    11

دیدن فیلم غیر اخلاقی

5. کاربران زیر از mostafa_1234 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4803
    تشکـر
    30
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان کمک
    پلیزززز
    کسی نیست ؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4653
    تشکـر
    27
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

کاری نداره اراده کن میتونی با ورزش انرژیتو کم کن حیفه وقتت نیست اونو اینقدر پر کن که زمانی برای اینجور برنامه ها نداشته باشی کوه نوردی شنا اموزش موسیقی نقاشی وهر انچه که دوست داریرو جایگزینش کن

8. کاربران زیر از parissad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

لطفا لينك زير رو كامل مطالعه كن...

http://forum.moshaver.co/f96/%D8%A8%...88%D9%85-7907/
    امضای ایشان

10. کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط chroo نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    پسری 25 ساله هستم
    تقریبا سه چهار ساله که عمل خود ارضایی را ترک کرده ام و خدا رو شکر در این مدت حتی یک مرتبه اینکار را انجام نداده ام
    ولی متاسفانه هر از چند گاهی به دیدن پورنو اعتیاد پیدا کرده ام و نگاه میکنم.و این خیلی اذیتم میکنه.
    در برنامه ام هست که یه ساله دیگه ازدواج کنم و میخوام در این یه ساله عادات بدم رو ترک کنم .چون میخام واقعا ادم درست و وفادار و یک رو باشم و در خفا کاری انجام ندهم میخام زندگی خوب و صادقانه ای داشته باشم.
    اونایی که ترک کرده اند کمک کنند خواهشا. باید با چه دیدگاهی به قضیه نگاه کنم که نرم سراغش.م
    اگر خود ارضایی در یکی دوهفته یکبار باشه ..این رفتار تحت کنترل بحساب میاد ولی بازم نوعی انحراف روانیه ...چون ...

*افراط در هر چیز نتیجه ای جز ضرر ندارد.موردیکه اشکال خود ارضایی میباشد این است که شما صرفاً از نظر جنسی ارضا میشوید و سایر حواس شما مثل لامسه و غیره همچنان تشنه میباشند.به همین دلیل خود ارضایی شما را مانند یک رابطه واقعی ارضا نمیکند و حالت آرامش روحی بعد از رابطه واقعی را به شما القا نمیکند.پس افراط در آن می تواند باعث بهم ریختگی توازن شما گردد.

*در زمان حالت جنسی شما برای انزال کالری زیادی میسوزانید . پس سعی کنید که حتماً بعد از آن مواد مقوی و همچنین غذای گرم بخورید...

در ضمن بهتره اگر شخصی مبادرت به این کار دارد ...

*قبل از خواب سعی کنید برای عدم تحریک جهاز جنسی خود را با آب سرد بشویید.

*هیچگاه در حالت ایستاده مبادرت به انجام این کار نکنید.

*مواد شوینده از قبیل شامپو و صابون باعث خشکی پوست و سائیدگی میشوند و همچنین ایجاد سوزش مینمایند.از اینها استفاده نکنید.

*خود را تحریک به انجام این کار نکنید و سعی کنید تا زمانیکه غدد شما ترشح طبیعی نکرده و امکان برون ریزی طبیعی بوجود نیامده دست به این کار نزنید.

*غذاهای سرد در کم کردن التهاب شما موثرند.

*بعد از انزال سعی کنید حتماً ادرار کنید.

یکی از اشکالات این کار اینه که فرد این کارو در روز چندبار انجام بده و سطح هورمونیکه برای تکمیل ساختار دستگاه تناسیلش نیازه رو کم کنه ....

************************************************** **
    آیا خود ارضایی مزایایی هم دارد؟

حداقل سودی که خود ارضایی دارد این است که مانع برقراری یک رابطه پر خطر جنسی از طرف فرد می گردد.

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4803
    تشکـر
    30
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونfarokh خان.
    من مشکل خود ارضایی ندارم و این مشکل رو حل کردم(در توضیحاتم گفته بودم)
    ولی پورن نگاه می کنم هر از چندگاهی سراغش میرم.البته بوده که چند ماه نگاه نکردم ولی باز ...
    تحریک میشم ولی نمیزارم به خود ارضایی و ... برسه.
    میخواستم ببینم مضرات اینکار چیاست و چطوری و با چه دیدی بهش نگاه کنم که سراغش نرم؟

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6333
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز....
    نمیخوام نصیحت کنم یا فقط شعار بدم...من قبل از پدر شدن هر کاری کردم...فیلم پورن که جای خود داشت...اما با کمی مطالعه(که بسادگی در اینترنت هم در دسترس بود)فهمیدم همه اینها ریشه در کودکی داره....یعنی حتما عدم آموزش کافی راجع به مسایل جنسی وعدم درک رابطه صحیح از زن ومرد و فشارهای نوجوانی وجوانی باعث ایجاد بیماری واختلال روانی میشه ...یعنی اگه بفهمی وقبول کنی که همه اینها بخاطر یک نوع بیماری بوده (وهست)تقریبا مساله حل شدنیه...دید زدن وچشم چرانی..خودن کتابهای ************ی و فیلم پورن..بیش از اندازه جوکهای ************ی گفتن وشنیدن...ایجاد رابطه خیالی با آدمهای دور ونزدیکت...خیره شدن به عکسهای زنان زیبا و ************ی...فکرکردن به کوچک بودن آلت...و خیلی چیزهای دیگه همشون اختلال روانی هستن....حالا میتونی با علم به این قضیه دو راه رو انتخاب کنی..1-مثل قبل باشی..2-انسان سالمی باشی....راهش هم دست خودته...اگه میخوای دیگران به چشم آدم بیمار بهت نگاه نکنن...این لیستی که برات گفتم(که البته خیلی طولانیتره)...رو برای همیشه بزاری کنار....یعنی هر وقت این افکار بصورت ناخودآگاه (که البته تحت تاثیر همون بیماری هستن)اومدن سراغت...توبصورت خودآگاه بزاریشون کنار وبهشون فکرنکنی...وسرت روبا یه کاردیگه مشغول کنی...این اختلال وبیماری در مراحل سخت تر با دارو رفع میشه...ولی همین که شما دنبال درمان میگردی...یعنی اینکه بیماریت خیلی ساده اس وبه راحتی بدست خودت حل میشه...موفق باشی

15. 2 کاربران زیر از سعید222222222222 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7153
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من خانمی 20 ساله هستم و 1ساله ازدواج کردم شوهرم به تماشای فیلم های پرنو علاقه داره و این موضوع باعث ناراحتی شدید من میشه بارها بهش گفتم اما چند بار متوجه شدم پنهانی میبیند که وقتی بهش گفتم با دعوا و سرو صدا بهم دروغ گفت که نمیبیند.من هیچ کمبودی از هیچ لحاظ برای شوهرم نمیزارم مخصوصا از نظر جنسی این رفتار شوهرم منو دیوونه میکنه مخصوصا وقتی جونمو قسم میخوره که نمیبینه

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط chroo نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    پسری 25 ساله هستم
    با چنین اعتیادهایی باید قبل از اینکه غیرقابل کنترل شوند، مقابله کنید. پرنوگرافی هم مثل چیزهای دیگر عادتی اعتیادزا است که خیلی زود از کنترل شما خارج می شود. همچنین خرید فیلم های پورنو، سر زدن به سایت های اینچنینی و شرکت در فعالیت های هرزه نگاری برایتان ممنوع و غیرقانونی است.مراحل1. تشخیص دهید که پورنوگرافی به خاطر تاثیرات هورمونی که دارد از عادت های بد دیگر اعتیادآورتر است و درنتیجه فقط زمانیکه خودتان واقعاً بخواهید می توانید آن را کنار بگذارید.2. منابعی که از آن پورنوگرافی دریافت می کنید را شناسایی کنید. آیا این منبع اینترنت است؟ یا یک مجموعه فیلم؟ به مرحله 4 دقت کنید.3. بین خودتان و آن منابع فاصله بیندازید، مثلاً: کامپیوترتان را در یک اتاق عمومی در خانه قرار دهید نه در اتاق خواب شخصیتان. همچنین می توانید این وب سایت ها را در ویندوز کامپیوترتان بلاک کنید تا دیگر نتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.4. از شر منابعی که در دست دارید خلاص شوید. روی دی وی دی ها با خودکار خط بیندازید که دیگر قابل استفاده نباشند و بعد دور بریزیدشان. عکس ها و مجله های پورنویی که دارید را پاره کرده و دور بریزید. کلیه فایل های پورنویی که روی کامپیوترتان دارید را پاک کنید.5. موقعیت هایی که شما را بیشتر تحریک می کنند شناسایی کنید و با این موقعیت ها فاصله بگیرید. اگر یک آهنگ یا بازی ویدئویی خاص این تحریک را ایجاد می کند، آن را برای مدتی کنار بگذارید. شاید مجبور شوید چند وقت از رفت و آمد با دخترها یا پسرهای جذاب صرفنظر کنید. البته بعد از اینکه اعتیادتان از بین رفت می توانید به وضعیت عادی برگردید.6. یک عادت تازه را شروع کرده تا جایگزین عادت به پورنوگرافی شود.7. پیگیری روند پیشرفتتان هم می تواند کمک کند. به ازای هر روزی که بدون پورنوگرافی می گذرانید یک تیک روی تقویمتان بزنید. سعی کنید یک رشته طولانی از این تیک ها ایجاد کنید.8. یک دوست پسر/دوست دختر پیدا کنید. احتمالاً به این خاطر به پورنوگرافی معتاد شده اید که آرزو داشتید یک شریک عشقی در زندگی واقعی داشتید. شاید اینقدر خجالتی هستید که نمی توانید در دنیای واقعی با دختر یا پسر موردعلاقه خود حرف بزنید.9. بعد از گذشت یک مدت طولانیمثلاً شش ماه، یک سال-- به خودتان پاداش بدهید.10. کارهای اینترنتی مثبت برای خود ایجاد کنید. درمورد یک موضوع خاص عضو یک انجمن شوید. یا وقتی احساس بیکاری و بیحوصلگی میکنید از بازی های آنلاین استفاده کنید.11. اگر به هر دلیل دوباره به پورنوگرافی روی آوردید، برای اینکه نتوانسته اید خودتان را کنترل کنید خود را مجازات نکنید چون اینکار فقط اعتماد به نفس شما را پایین می آورد و باعث می شود بیشتر از قبل به پورنوگرافی روی بیاورید. برای چند روز استفاده از فیلم هاف عکس ها، شبکه ها و سایت های پورنو را برای خود ممنوع کنید.12. از دوستانی که شما را به اینکارها ترغیب می کنند دوری کنید.13. استفاده از کامپیوتر را برای خود محدود کنید. شاید اگر کامپیوتر جلوی رویتان نباشد به فکر این چیزها نیفتید. سعی کنید شب ها پای کامپیوتر ننشینید.نکات·بفهمید که اعتیاد به پورنوگرافی تنها لذتی نیست که باید از آن دوری کنید، به آن بعنوان یک اعتیاد نگاه کنید که هیچوقت قابل درمان نیست.·با کسانی که به آنها اعتماد دارید در این رابطه حرف بزنید و از آنها بخواهید که از شما حساب بکشند. اکثریت مردم به پورنوگرافی اعتیاد دارند اما خجالت می کشند که آن را به زبان بیاورند.·پورنوگرافی می تواند باعث شود که در مقابل جنس مخالف خجالتی تر و افسرده تر شوید.·در صورت امکان از تنها ماندن در شب ها جلوگیری کنید.·موقعیت هایی که این اتفاق ها برایتان می افتد را شناسایی کنید. آیا وقتی بی حوصله هستید به پورنوگرافی روی می آورید یا وقتی عصبانی هستید؟ یا وقتی دلتان شکسته است؟ خسته اید یا احساس تنهایی می کنید؟·اگر فکر می کنید والدینتان به شما شک کرده اند به طور خصوصی با آنها حرف بزنید و مشکلتان و برنامه ای که برای ترک آن دارید را برایشان توضیح دهید.·در صورت امکان برنامه ای دانلود کنید که کلیه سایت های پورنو را فیلتر می کند.·این مشکل مختص شما نیست پس ناراحت نباشید. البته این هم بهانه برای تماشای اینگونه فیلم ها و عکس ها نیست.·اگر با گوش کردن به موسیقی هوس میکنید سراغ پورنوگرافی بروید، مراقب خواننده هایی که آهنگ هایشان را گوش می کنید باشید.·اگر تصمیم گرفته اید با این عادت خود مقابله کنید، فقط کافی است یک "نه" محکم به خود بگویید و بلافاصله به کار دیگری مشغول شوید.·اگر با دیدن یک دختر یا پسر فکرهای اینچنینی به مغزتان رسید، سعی کنید بلافاصله فکرتان را به چیز دیگری مشغول کنید.هشدارها·وقتی در حال ترک پرنوگرافی هستید، هیچوقت کسی را مجبور به ************ با خودتان نکنید چون اینکار فقط مشکل را بدتر می کند.·هیچقت به خودتان اجازه ندهید از تحریک شدن برای رو آوردن به پرنوگرافی احساس گناه کنید. همه آدمها وسوسه می شوند.·تماشای پرنوگرافی برای افراد ممنوع و غیرقانونی است. پس قانون مدار باشید.·اگر احساس می کنید از نظر هورمونی تحریک می شوید، کارتان را به خاطر آن توجیه نکنید.·به خاطر آن از خودتان متنفر نشوید. شاید به نظر عجیب باشد اما اکثر آدم ها پرنوگرافی نگاه می کنند. یادتان باشد شما تبه کار نیستید، یک قربانی هستید.·از رفتن به سایت هایی که پرنوگرافی ندارند اما لینک های سایت های پرنوگرافی در آنها هست خودداری کنید.

منبع : mardoman.net

اینو خوندم چند دقیقه پیش دیدم یه همچین مشکلی داشتید براتون گذاشتمش
    اینا باعث میشه بتونی به پرنوگرافی غلبه کنی
    انشاالله ازدواج موفقی داشته باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد