نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خیانت بعد از سه سال انتظار

1564
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت بعد از سه سال انتظار

سلام خدمت مشاوران محترم و دوستان عزیز
    دختری33 ساله هستم و 3 ساله که منتظر پسری هستم که 1.5 از من کوچکتره 3سال انتظارشو کشیدم چون فکر میکردم او هم عاشقه منه اماحالا بعد از 3سال فهمیدم که در اشتباه بودم ...
    داستان ازینجا شروع شد که من مسئول یه موسسه بودم که در آنجا کلاسهای مختلف تشکیل میشد و ایشان مربی یکی از کلاسها بود و من که تازه به آن مرکز منتقل شده بودم خودم هم در کلاسهای ایشان شرکت کردم حدود 90 درصد هنرجوها دختر بودند و همگی عاشق سینه چاک ایشان. من اما به دلیل شرایط کاریم و همینطور اعتقادات خودم (اینو بگم من از یه خانواده مذهبی هستم و خودم هم آدم مقیدی هستم که تا قبل ازین مورد با هیچ پسری دوستی ای نداشتم) خیلی حواسم بود چطور باهش رفتار کنم تا حرفی پشت سرم نباشه و در خیل عظیم عاشقانش قرار نگیرم، نمیدونم چرا نسبت به هیچ مردی اینطوری نبودم خیلی ازش خجالت میکشیدم و حتی نمیتونستم تو چشماش نگاه کنم اما ایشان برعکس شخصیت خیلی راحتی داره و از همون لحظه اول که من به کلاسش رفتم انگار با یه نگاه عاشق شد و لحظه به لحظه رابطه رو نزدیکتر و صمیمی تر کرد هر چی من فاصله میگرفتم اون نزدیکتر میشد. کم کم رابطه مون به ایمیل و چت هر شب رسید و ایمیلهای عاشقانه برام میفرستاد 7- 8 ماه همینطور رابطه عاشقانه بود اما بدون اینکه مستقیما به من چیزی بگه و من همچنان در انتظار پیشنهاد خواستگاریش بودم اما همیشه یه استرس هم داشتم و اون تفاوتهایی بود که ما با هم داشتیم اون دیپلمه بود و من دارای تحصیلات ارشد، همینطور من خانواده ام از نظر سطح تحصیلات و مسائل مالی ازون خیلی بالاتره، همیشه فکر میکردم اگه پیشنهاد بده چه جوابی بهش بدم؟ آیا خانواده ام میپذیرنش؟ آیا میتونم با شرایط مالیش کنار بیام و خوشبخت باشم باهش؟.... اما از طرفی از عشق و احساسم نسبت بهش هم نمیتونستم چشم پوشی کنم. ...به هر حال بعد از 7-8 ماه رابطه نزدیک و عاشقانه یه دفعه نمیدونم چرا بی دلیل سرد شد و رابطه اش رو با من کم کرد من داشتم دیوونه میشدم اما جوابی هم پیدا نمیکردم، دوستام میگفتن اون جرات نمیکنه بیاد خواستگاریت چون تو از نظر سطح تحصیلات و خانواده خیلی ازش بالاتری و من که حالا دلباخته اش بودم خیلی سعی کردم به انواع مختلف بهش بفهمونم که خودش برام مهمه نه مسائل دیگه و انقدر ویژگیهای خوب داره که این چیزا مهم نیست اما انگار بی فایده بود....اما بعد از مدت کوتاهی دوباره رابطه مون صمیمی و خوب شد اما هر چند اون عشق پرسوز اولیه نبود اما خالی از عشق هم نبود تا اینکه بعد از یک سال من ازون مرکز جابجا شدم و با توجه به اینکه کلاسهای دانشگاهم با کلاس ایشون تداخل داشت دیگه نمیتونسم کلاسهاشو شرکت کنم اما همچنان رابطه ایمیلی و فیسبوکی داشتیم اینم بگم که ایشون شغل آزادم دارن و من گاهی برای خرید یا انجام کاری به دفتر کارش میرفتم و در تمام این 3سال ایشان برام مثل یه دوست خوب و مشاور بوده و در تمام کارهام کمکم کرده خرید گوشی، لپ تاپ، پرداخت جریمه رانندگی و...یه 5-6 ماهی من که کلافه از کشدار شدن این رابطه شده بودم رابطه مو باهش قطع کردم که عید خودش با دادن پیامک تبریک و کجایی خبری ازت نیست رابطه رو دوباره از سر گرفت. و اینبار خیلی صمیمی تر از قبل شد فکرشو بکنید از صبح که بیدار میشد به من پیامک میداد تا آخر شب گاهی هم تا نیمه های صبح و تمام کارهای خودشو برام توضیح میداد و کارهای منو پیگیری میکرد طوری هم رفتار میکرد که انگار منتظر پایان تحصیلات منه تابیاد خواستگاری...اما چند روزیه متوجه شدم تو این 3سال که من منتظرش بودم ایشان عاشق کس دیگه ای بوده و یکساله که این خانم ازدواج کرده اما هنوز به فکرشه و مثل یه دوست با من راجع به اون دختر حرف میزنه و درد دل میکنه بخدا دیگه دارم دیوونه میشم. منی که خودم عاشقشم حالا باید سنگ صبورش باشم عاشق یکی دیگه بوده اما نزدیکترین رابطه رو با من داشته؟ خدایااااااااااااااااااااا آخه دردمو به کی بگم.......یه بارم تو حرفاش گفت دوست داره زنش از خودش کوچیکتر باشه(من یک و نیم سال بزرگترم) بنظرتون من چیکار کنم؟ آیا باید از عشق و احساس 3 سالم بهش بگم و دلیل کارهاشو ازش بپرسم؟ یا اینکه بزارم این دوستی همراه با احترام بینمون باقی بمونه و چیزی بهش نگم؟ بدون هیچ حرفی رابطه رو کات کنم؟
    ببخشیدخیلی مطلبم طولانی شد. لطفراهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تو رو خدا یه راه نجات نشونم بدید

سلام عزيز...
    بايد بگم طرف مقابلتون آدم با تجربه و زرنگي هست و سراغ افرادي ميره كه دست كسي بهشون نرسيده باشه مثل شما...
    مطمعنا احساس خود كم بيني داره كه بعد از به دست آوردن شما و احساستون داره با اين حرفها از شما دوري ميكنه...
    عزيزم شما تحصيلكرده تر و فهميده تر از اين هستين كه راه منطقي اين رابطه رو پيدا نكرده باشيد...
    اما به احتمال زياد قبل از شنيدن منطقتون به دلتون گوش ميكنيد...
    من فكر نميكنم اين رابطه فايده اي جز از بين بردن روحيه جواني و شادابي و نشاط شما داشته باشه...
    بهتره همينجا به هر نحوي بدون دليل از طرف خودتون اين رابطه كات بشه...
    اون فرد به لحاظ تحصيلات و فرهنگ و جايگاه اجتماعي وسن و عششششق نميتونه همسر مناسبي براي شما باشه...
    در صورتي كه بخوايين در حد يه دوستي معموليم كه باشه باز هم شما اذيت ميشيد...
    چرا كه اون قبلا با احساسات شما بازي كرده و تو رفتار و كلامو عملش به گونه اي شما رو وابسته كرده...
    پس ادامه اين رابطه به دليل همين احساس وابستگي براي شما زجر آور ميشه...
    اگر آرامش و پيشرفتتونو دوست دارين بهتره واقع بينانه به اين مسئله نگاه كنيد و منطقتون رو قبول داشته باشيد نه اينكه سركوبش كنيد...
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از راهنمایی و پاسختون. یه سوال دارم آیا تحصیلات بالاتر مساویه با شعور و درک بالاتر؟ ایشان دانشجوی کامپیوتر بودند اما به دلیل مسائل مالی درسشونو رها کردند و رفتند دنبال کار اینم بگم که هنر مند هستند و توی هنرشون در استان ما بهترین هستند و اهل مطالعه( البته بیشتر شعر) خوشتیپ قد بلند و بسیار خوش صحبت هستند بطوریکه اوایل من فکر میکردم استاد دانشگاهی چیزی باشن. به شدت مهربان هستند و حس نوع دوستی و کمک به دیگران در ایشان خیلی زیاده و در معاملات هم خیلی خوش انصاف هستند اینها مسائلیه که باعث میشه همه دوستش داشته باشند و عاشقش باشند ... آیا این صفات کاستی ایشون رو از نظر تحصیلات و مسائل مالی پر نمیکنه؟...
    یه سوال دیگه هم که ذهنمو مشغول کرده اینه که جقدر به ستاره بخت معتقدین؟ آخه شنیدم میگن اگه دو نفر ستاره شون با هم جفت نباشه هیچ وقت به هم نمیرسن یا اگه به هم برسن باز هم سرنوشتشون جداییه. من آدم خرافاتی ای نیستم اما وقتی آدم به استیصال میرسه به هرچیزی چنگ میزنه تا خودشو نجات بده تو این 3 سال پیش دو نفر رفتم که دعا نویس بودند و سرکتاب باز میکردند هر دوشون به من گفتن شما قسمت هم نیستین یکیشون حتی به من گفت اگه هم ازدواج کنید باز سرنوشتتون جداییه... اما آدم عاشق مگه این چیزا رو میفهمه اما به هر حال ته دلم همیشه نگرانم نکنه باهش ازدواج کنم و بعد منجر به جدایی بشه؟ از طرفی طاقتشم ندارم ببینم با کس دیگه ای ازدواج میکنه...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zbahane نمایش پست ها
    سلام عزيز...
    بايد بگم طرف مقابلتون آدم با تجربه و زرنگي هست و سراغ افرادي ميره كه دست كسي بهشون نرسيده باشه مثل شما...
    مطمعنا احساس خود كم بيني داره كه بعد از به دست آوردن شما و احساستون داره با اين حرفها از شما دوري ميكنه...
    عزيزم شما تحصيلكرده تر و فهميده تر از اين هستين كه راه منطقي اين رابطه رو پيدا نكرده باشيد...
    اما به احتمال زياد قبل از شنيدن منطقتون به دلتون گوش ميكنيد...
    من فكر نميكنم اين رابطه فايده اي جز از بين بردن روحيه جواني و شادابي و نشاط شما داشته باشه...
    بهتره همينجا به هر نحوي بدون دليل از طرف خودتون اين رابطه كات بشه...
    اون فرد به لحاظ تحصيلات و فرهنگ و جايگاه اجتماعي وسن و عششششق نميتونه همسر مناسبي براي شما باشه...
    در صورتي كه بخوايين در حد يه دوستي معموليم كه باشه باز هم شما اذيت ميشيد...
    چرا كه اون قبلا با احساسات شما بازي كرده و تو رفتار و كلامو عملش به گونه اي شما رو وابسته كرده...
    پس ادامه اين رابطه به دليل همين احساس وابستگي براي شما زجر آور ميشه...
    اگر آرامش و پيشرفتتونو دوست دارين بهتره واقع بينانه به اين مسئله نگاه كنيد و منطقتون رو قبول داشته باشيد نه اينكه سركوبش كنيد...
    سلام ممنون از راهنمایی و پاسختون. یه سوال دارم آیا تحصیلات بالاتر مساویه با شعور و درک بالاتر؟ ایشان دانشجوی کامپیوتر بودند اما به دلیل مسائل مالی درسشونو رها کردند و رفتند دنبال کار اینم بگم که هنر مند هستند و توی هنرشون در استان ما بهترین هستند و اهل مطالعه( البته بیشتر شعر) خوشتیپ قد بلند و بسیار خوش صحبت هستند بطوریکه اوایل من فکر میکردم استاد دانشگاهی چیزی باشن. به شدت مهربان هستند و حس نوع دوستی و کمک به دیگران در ایشان خیلی زیاده و در معاملات هم خیلی خوش انصاف هستند اینها مسائلیه که باعث میشه همه دوستش داشته باشند و عاشقش باشند ... آیا این صفات کاستی ایشون رو از نظر تحصیلات و مسائل مالی پر نمیکنه؟...
    یه سوال دیگه هم که ذهنمو مشغول کرده اینه که جقدر به ستاره بخت معتقدین؟ آخه شنیدم میگن اگه دو نفر ستاره شون با هم جفت نباشه هیچ وقت به هم نمیرسن یا اگه به هم برسن باز هم سرنوشتشون جداییه. من آدم خرافاتی ای نیستم اما وقتی آدم به استیصال میرسه به هرچیزی چنگ میزنه تا خودشو نجات بده تو این 3 سال پیش دو نفر رفتم که دعا نویس بودند و سرکتاب باز میکردند هر دوشون به من گفتن شما قسمت هم نیستین یکیشون حتی به من گفت اگه هم ازدواج کنید باز سرنوشتتون جداییه... اما آدم عاشق مگه این چیزا رو میفهمه اما به هر حال ته دلم همیشه نگرانم نکنه باهش ازدواج کنم و بعد منجر به جدایی بشه؟ از طرفی طاقتشم ندارم ببینم با کس دیگه ای ازدواج میکنه...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    میزان امتیاز
    10

ميدوني چيه عزيز دلم
    تو اينكه تحصيلات و ماديات نشانه مرامو معرفت و شعور انسان نميتونه باشه شكي نيست...
    من هميشه اعتقادم بر اين باور بوده كه براي انتخاب شريك زندگي بايد قبل از هر چيز دركو شخصيت طرف مقابل رو سنجيد...
    اما
    اين به اون منظور نيست كه بايد موارد ديگر رو هم نديده گرفت...
    زندگي موفق يعني درك متقابل...
    يعني هم كفو بودن...
    اگر فرد مقابلمون تفاوت زيادي به لحاظ تحصيلات و فرهنگ و ماديات با ما داشته باشه به نظر قدرت درك خواسته هاي مارو ميتونه داشته باشه؟
    از ديد شما اختلاف نظر بين اين دو تا بيشتر نيست؟
    عزيز دلم نظر من به عنوان يه كاربره و تنها از صحبتهاي شما برداشت ميكنم چون هيييچ شناختي از طرف مقابلتون ندارم...
    اونطور كه شما اشاره كردين ايشون در كنار داشتن تماااام اين صفات خوب بعد از مدتي كه با رفتارو منشش و فرستادن اشعار عاشقانه و...باعث وابستگي شما شد و بعد ازتون فاصله گرفت و تازه به اين باور رسيد كه دوست داره همسر آيندش از خودش كوچك تر باشه...
    تصميم با شماست كه بخوايين به اين رابطه حتي در حد يه دوستي ساده ادامه بدين يا نه...
    اما اگه يه دوري تو موضوعات گذشته اين سايت بزنيد افرادي شبيه شما زياد بودن كه با رفتن اين راه دچار شكست روحي شديدي شدن...
    اما درمورد ستاره بخت بايد بگم من به شخصه به اين مسئله اعتقادي ندارم...
    تو چنين مسائلي براي زندگي موفق و براي خوشبختي تا منطق هست نبايد پاي احساسو باز كرد همون اول راه نه وقتي كه ديگه دلمون گير افتاد و نتونستيم خودمونو نجات بديم...
    شااااااد باشي گلم...
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفاتو قبول دارم عزیزم... اما میدونی چیه من تا یکسال فکر میکردم مهندسه کامپیوتره و شرکت داره یعنی اینطوری گفته بود اما بعدا متوجه شدم درسشو نیمه کاره رها کرده چند بارم بهم گفت میخوام برم ادامه بدم اما مشغله ام زیاده...راستی قسمت مشاوره آنلاین باز نمیشه شما علتشو نمیدونی؟ و تو این تاپیک مشاوران پاسخی نمیدهند؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    میزان امتیاز
    10

فعلا غير فعاله عزيزم
    متخصصان مشاور هم فعلا فعال نيستن...
    فقط كاربران ميتونن بهتون نظر بدن...
    البته بين كاربران هم مشاور داريم...
    اگر با متخصص ميخوايين مشاوره كنيد بهتره برين تو سايت هاي ديگه...
    موفق باشي گلم...
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)