نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رفتارای غیر منطقی شوهرم

1435
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4248
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy رفتارای غیر منطقی شوهرم

ما در دوران عقد هستیم و همیشه شوهرم برای اینکه حرفش را به کرسی بنشاند من را تحت فشار می گذاره،مثلا یک هفته با من تماس نمیگیره یا میگه تو منو دوست نداری فقط حرفه،اگر بخواهم لباسی بخرم تا میبینه وقت پول دادنه ناپدید میشه به هر دلیلی خودش رو بیرون از مغازه میذاره ،چند بار اصلا قصد خرید نداشتم فقط خواستم از این رفتارش مطمئن بشم که شدم. خیلی از رفتارهای غیرمنطقیش آزرده میشم،لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تحت فشار

نقل قول نوشته اصلی توسط یکتا نمایش پست ها
    ما در دوران عقد هستیم و همیشه شوهرم برای اینکه حرفش را به کرسی بنشاند من را تحت فشار می گذاره،مثلا یک هفته با من تماس نمیگیره یا میگه تو منو دوست نداری فقط حرفه،اگر بخواهم لباسی بخرم تا میبینه وقت پول دادنه ناپدید میشه به هر دلیلی خودش رو بیرون از مغازه میذاره ،چند بار اصلا قصد خرید نداشتم فقط خواستم از این رفتارش مطمئن بشم که شدم. خیلی از رفتارهای غیرمنطقیش آزرده میشم،لطفا راهنمایی کنید
    باهاش حرف بزن خيلي جدي باش بهش بگو يه قرار بذاريم يه جاي خلوت و وقت آزاد بشين همه چيزو بهش بگو . همه اين چيزهاي كوچيك تو زندگي به چيزهاي بزرگ تبديل ميشه . مثلا من روز خواستگاري به شوهرم گفتم من لجبازم اون گفت منم لجبازم اما اگه پا رو دمم نذاري منم باهات كاري ندارم كه جدي نگرفتم اما الان هر وقت حرفمون ميشه ياد اون روز ميوفتم كه چرا جدي نگرفتم اون خيلي جديه بهش بگو اگه درست شد كه چه بهتر اگه نه بهش بگو يه قرار خانوادگي بذاريم جلو خانواده هامون با هم حرف بزنيم اوناروهم در جريان بذاريم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد