نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: افسردگی

925
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5567
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی

با سلام خدمت همه اساتید وعزیزان
    من چند وقته فکر می کنم افسرده می شم از خانواده فاصله گرفتم نمی تونم درست تصمیم بگیرم یا بهتره بگم قدرت تصمیم گیری ندارم
    طوری که فقط با کامیپوتر ارامش میگیرم چند شب پیش اعصابم خراب بود و تنها چیزی که ارامم کرد کامپیوترم بود
    من ی خانواده پر جمعیت دامر هیچوقت وجودشون رو احساس نکردم نمی دونم چیکار کنم لطفا اگه دوستان می تونن راهنمایی کنن

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ایا افسرده شدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhabob_16 نمایش پست ها
    من چند وقته فکر می کنم دامر افسرده می شم از خانواده فاصله گرفتم نمی تونم درست تصمیم بگیرم یا بهتره بگم قدرت تصمیم گیری ندارم
    طروی که فقط با کامیپوتر ارامش میگیرم چند شب پیش اعصابم خراب بود و تنها چیزی که ارامم کرد کامپیوترم بود
    من ی خانواده پر جمعیت دامر هیچوقت وجودشون رو احساس نکردم نمی دونم چیکار کنم لطفا اگه دوستان می تونن راهنمایی کنن
    سلام

نیاز بیشتری به اطلاعات هست مثل سن وسال-جنسیت-کار و شغل- میزان تحصیلات-تعداد خواهران وبرادران و تفاوت سنی و جایگاه شما و دیگران در خانواده-تحصیلات پدر و مادر و روابط بینشان-دوران کودکی شما- سابقه بیماریهای روانی در خانواده.

لطفا نقل قول کنید که متوجه سوال یا پاسختون بشم. سپاس

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ایا افسرده شدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhabob_16 نمایش پست ها
    من چند وقته فکر می کنم دامر افسرده می شم از خانواده فاصله گرفتم نمی تونم درست تصمیم بگیرم یا بهتره بگم قدرت تصمیم گیری ندارم
    طروی که فقط با کامیپوتر ارامش میگیرم چند شب پیش اعصابم خراب بود و تنها چیزی که ارامم کرد کامپیوترم بود
    مشکل نسل امروز ما همینه .... دوری از جمع ....

تا وقتی از جمع دوری میکنی هر روز منزوی تر و سرد و خاموش تر میشی

همون مثال ذغال رو میزنم که وقتی از جمع دورش میکنی هر لحظه اتیشش سردتر و خاموشتر میشه

پس بهتره در این مورد به جمع برگردی چون در این موقع است که شما میبینی هر کسی با مشکلی داره سر میکنه

و تو چقدر در مقابلش خوشبخت هستی و اونوقته که یادت میفته باید از خدای خودت تشکر کنی ...

چیزی که همه ما گاهی یادمون میره انجام بدیم ...

در ضمن تا وقتی که کامپیوتر همومت شده باشه کاری جز به زندگی با کامپیوتر نمیتونی بکنی

پس سر ساعتی خاص کامپیوتر و گوشی رو خاموش کن و در کنار خانواده بشین و ببینی چقدر برات دلنشین خواهد بود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد