نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خیانت شوهر

1427
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5601
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت شوهر

سلام .رد دلی رو که می نویسم چکیده ای از زندگی من هست.
    13 سال پیش با یک نفر که هیچی نداشت و خانواده اون نیز اعتنایی بهش نداشتند ازدواج کردم اون زمان دانشجو بودم .با سختیهای زندگی (البته با کمکهای زیاد خانواده ام) جنگیدم کمکش کردم دانشگاه بره پابه پای اون اومدم من هم تحصیلاتم رو تا دکتری ادامه دادم .همراهش بودم از هر لحاظ.در چند سال اخیر اخلاق و رفتارش تغییر کرد .بداخلاقی میکنه ،احترام به من و خانوادم نمیگذاره.پیام های زیادی توی گوشیش دیدم با زنهای مطلقه و بیوه ،که میگه به خاطر موقعیت کاریشه.ولی متن پیام هاش چیز دیگه ای نشون می ده.یک بار به خواستگاری یک زن مطلقه رفت که با خبر شدم و ناراحت شد و گفت چرا خرابش کردی و ....میگه باید یک زن دیگه بگیرم و طلاقت هم نمی دم.لطفا کمکم کنید .با داشتن دو بچه ، افسردگی شدید گرفتم .خواهش می کنم.

2. کاربران زیر از raha58 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    تشکر شده 28 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت شوهر

سلام عزیزم
    به نظر من طلاق خوب نیست اما همیشه بدم نیس و بعضی اوقات راهه حله!
    اگه فکر میکنی داری باهاش عمرتو تلف میکنی با وجود دو بچه ازش جدا شو اما اگه فکر میکنی راهی هست که اخلاقش و عادتای بدشو تغییر بدی کمی صبر کن به خاطر خودت و بخاطر اذیتا وتلاش هایی که واسه بدست آوردنه زندگیت کردی تحمل کن تا شاید اوضاع یکم تغییر کنه
    اگه قبول کنه از یک مشاور خوب کمک بگیرین هردوتون. تا معلوم بشه دلیل این کاراش و گرفتن زن دومش چیه واقعا؟؟!!

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

راستش منم موافقم که طلاق همیشه تنها راه حل نیست ولی میتونه برای آخرین تلاش و راه حل باشه ...

به هرحال اگه کسی در خانواده هست که میتونید در این مورد باهاش مشورت کنید ...

و اون روی شوهرتون تاثیر داره خب اینکارو بکنید ...

در این مورد بهتره با ایشون اتمام حجت کنید .. البته تا رضایت شما نباشه ایشون نمیتونه برای ازدواج دوم اقدام کنه ...

پس محکم سرجاتون وایسید و مقاومت کنید ... به هر حال در این مورد قانون میتونه ازتون حمایت کنه ...

از طرفی الان وقت ناراحتی و افسردگی نیست ... بقول معروف وقتی سد شکسته شد باید شنا کرد ...

دیگه بخوای به چیزای دیگه فک کنی زندگی رو از دست دادی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوسته عزیز دلیله این خواست همسرتوون چیه؟ باهاش صحبت کردید؟ چیزی تو زندگی با شما کم داره؟؟ آخه چرا باید خیلی رک و راست به شما بگه یه زن دیگه میخواد بگیره ؟ واکنش شما چی بود؟؟؟؟
    اگه تو عقد نامه تو قسمتی که نوشته شوهر بدونه اجازه همسر اول نمیتونه ازدواج کنه امضا شده باشه شوهرتون نمیتونه اینکارو کنه. مگه اینکه از لحاظ مادی خیلی اوکی باشه و بتونه یه زندگیه دوم هم بچرخونه. که متأسفانه تو این موارد اکثرأ قاضی حق رو به مرد میده ..
    که این بدترین شکله زندگیه. کی میتونه تحمل کنه؟
    باز شما با همسرت صحبت کن و دلیله کاراشو جویا شو.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5601
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان از راهنمایی هاتون ممنونم.ازش پرسیدم .جواب سربالا می ده دقیقا نمی دونم خواستش چیه. با اینکه چند بار متوجه شدم .نمی دونم چرا انکار می کنه.بعضی وقتا شک می کنم می گم نکنه اشتباه کردم و راست می گه . ولی حتی در سفر خارج از کشور هم از یکی خواستگاری کرد، اون هم جلوی من و خجالت هم نکشید .می گه رضایت هم ندادی فوقش دادگاه یه جریمه ای می کنه .آخه اون به راههای قانونی آگاهه.
    من موقعیت اجتمای بالایی دارم استاد دانشگاهم.نمی خوام زندگیمو از دست بدم،در حالی که ازاخلاق و رفتارش هم خسته شدم.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزيز
    بهتره زياد تلاشي براي جويا شدن دليل اين تصميم از طرف همسرت نكني...
    چون قطعا اگه هنوز هم به شما علاقه داشته باشه و شما ريسماني براي نگه داشتن زندگي ايشون باشيد با گفتن اين حرفها شمارو تحريك به جدايي نميكنه...
    بهتره اين دلايل رو خودتون پيدا كنيد...
    شما گفتين كه شاغل هستين و به لحاظ مالي وابستگي به همسرتون ندارين...
    خوب يكي از خواسته هاي ذاتي مرد احساس تكيه گاه بودن به هر لحاظ(عاطفي،مالي،انجام امور سخت و....)براي اعضاء خانوادش هست...
    و اگه اين احساس از مردي گرفته بشه جايگزينش احساس پوچي و نداشتن نقش مردانگي در زندگي هست...
    اگر براي آينده شغليتون مشكلي پيش نمياد چند وقتي رو مرخصي بگيريد و وانمود كنيد كه نميتونيد بدون كمك ايشون با سختيهاي زندگي كنار بياييد...
    زنهايي كه ايشون بهشون پيشنهاد دادن رو بسنجيد و صفات و ملاكهايي كه باعث شد همسرتون جذب اونها بشه رو پيدا كنيد و اين خصوصيات رو تو مراودات خودتون با همسرتون بيشتر تقويت كنيد...
    ممكنه هر خصوصيتي باشه مثل(تيپ،نحوه خودآرايي،لحن صحبت،جذبه كلامي،رفتارهاي زنانه حاكي از تن نازي ،حفظ شادابي و نشاط وتلقين اون به همسر شما،تن دادن به خواسته هاي جنسي مورد نياز همسرتون وخيييلي موارد ديگه كه قطعا شما با تجربه حضور در اجتماع و شناخت افراد ميتونيد با سنجيدن زناني كه مورد توجه همسرتون قرار ميگيرن به اين خصوصيا پي ببريد و با تقويت اونها همسرتون رو دوباره جذب خودتون كنيد...
    در ضمن تو اين مسائل نقش عاطفي بچه ها خيييلي تاثير گذاره...
    به هيچ عنوان با مطرح كردن اين موضوع براي فرزندانتون اونهارو از پدر و ابراز محبت به پدرشون منع نكنيد،چرا كه ميتونه كمكتون كنه تا گرمي و عشقي كه بايد تو خانواده باشه با ابراز علاقه اونها به پدرشون بيشتر بشه و باعث جذب همسرتون به خانواده بشه...
    اميدوارم بتونيد اين راهو با روحيه و انرژي پيش ببريد و موفق بشيد...
    شااااد باشيد
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد