نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دلیل سرد شدن نامزدم چیست؟

1407
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5610
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دلیل سرد شدن نامزدم چیست؟

سلام
    من مدتیست با آقایی آشنا شدم. ایشون اظهار داشتن که قصد ازدواج دارند. حتی قرار بود مادرشون منو ببینن. با مادر من صحبت کرده بودن، با یکی از اقوام نردیک من به همراه همسرش رفتیم بیرون. در مورد مهریه و جهیزیه هم صحبت کردیم. اما دو هفته ایست که ایشون از من فاصله گرفته. با این بهانه که چرا با من راحت نیستی-منظور تماس بدنیه- ایشون از اول میدونستن من تو این خط ها نیستم. البته ناگفته نمونه که پدرشون به تازگی عمل باز قلب کردن و یه کم درگیره، اما فک نمیکنم بهانه ی خوبی باشه. و این هم بگم که من این اواخر به ایشون توجه زیادی داشتم و ایشون فهمیدن مجذوبشون شدم. حقیقتش بهشون دل بستم . اما احساس میکنم ایشون دیگه منو نمیخوان. نظرتون چیه؟
    کمکم کنین خیلی بهم ریختم این اواخر

2. کاربران زیر از صبا رها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کمکم کنین. نمیدونم داره چه اتفاقی میفته

احساس میکنم ایشون دیگه منو نمیخوان
    خوب نخواد عزیزم
    این چیه که تازه مد شده ( موارد مشابه در تاپیک ها زیاد دیده می شه ) دختر های پاک معصوم قانع می کنند خودشون را که پیچاندن آقایون را بگذارند به حساب نه گفتن به خواسته های ناموجه ایشان
    و هی توجیه کنند و تردید کنند که کار درستی کرده اند یا نه
    اعتماد به نفس داشته باش،،همین جوری اصولی رفتار و زندگی کن و مطمئن باش که بهترین برایت اتفاق می افتد
    شاد باشی

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز. تحت هیچ شرایطی به نامزدت باج نده.اعتقاداتتو بخاطر هیچ چیز وهیچ کس کنار نذار.اینطوری زودتربهش میرسی اما اگه پیشنهادشو قبول نکنی میفهمه باید از راهش وارد بشه ودرخواست غیرمعقول نکنه. شایدم داره امتحانت میکنه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صبا رها نمایش پست ها
    سلام
    من مدتیست با آقایی آشنا شدم. ایشون اظهار داشتن که قصد ازدواج دارند. حتی قرار بود مادرشون منو ببینن. با مادر من صحبت کرده بودن، با یکی از اقوام نردیک من به همراه همسرش رفتیم بیرون. در مورد مهریه و جهیزیه هم صحبت کردیم. اما دو هفته ایست که ایشون از من فاصله گرفته. با این بهانه که چرا با من راحت نیستی-منظور تماس بدنیه- ایشون از اول میدونستن من تو این خط ها نیستم. البته ناگفته نمونه که پدرشون به تازگی عمل باز قلب کردن و یه کم درگیره، اما فک نمیکنم بهانه ی خوبی باشه. و این هم بگم که من این اواخر به ایشون توجه زیادی داشتم و ایشون فهمیدن مجذوبشون شدم. حقیقتش بهشون دل بستم . اما احساس میکنم ایشون دیگه منو نمیخوان. نظرتون چیه؟
    سلام عزیز

البته نیاز به اطلاعات بیشتری است ولی خوب با این مختصر شناخت از شما میتونم بگم که شما هنوز آمادگی یک ازدواج سالم رو ندارید یعنی کم میدونید و در ضمن این آقا نیز حتما تمایل به تماس جنسی با شما رو داره که خوب خیلی عادیه همانطور که این تمایل در شما نیز باید در رابطه با این آقا وجود داشته باشه. که البته اکیدا توصیه نمیشه چون رابطه جنسی قبل از ازدواج ریشه عشق رو حتما خشک میکنه.
    لطفا بیشتر راجب انسان و روان و ازدواج بخوانید و بدانید و به یک مشاور نیز رجوع کنید. موفق باشید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط صبا رها نمایش پست ها
    سلام

نشونه یک خواستگار خوب اینه که با شما با احرتام رفتار کنه ...

و در برخورداش حریم و حرمت کلامی و فیزیکی رو رعایت کنه ...

حتم بدون کسیکه در اول کار اینقدر آتیشش تنده ، خیلی زودهم سرد میشه

چون به ازدواج فقط به برآورده شدن نیاز جنسیش فکر میکنه و برای اینه که الان سرد شده

پس بهتره در انتخاب دیگران به نشونه هاشونم دقت کنید تا بتونید زندگی خوبی رو در اینده تجربه کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد