نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ترس از ازدواج

1097
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5642
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از ازدواج

سلام چت روم باپسری اشنا شدم که ازین کارپشیمونم که باهاش دوست شدم چون بهم خیلی وابسته شدیم ومیگه قصد ازدواج داره ولی بایددوسال دوست بمونیم سربازیش تموم بشه من به شدت مضطربم چون وسواس فکری دارم نمیتونم درست تصمیم بگیرم ازطرفی خیلی دلم میخواد ببینمش وباهاش ازدواج کنم امامیترسم.چیکارکنم؟؟

2. کاربران زیر از zahra2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج

سلام عزیزم
    توی نسل تکنولوژی هستیم و این چندان دور از واقعیت نیست که بپذیریم چت روم و جامعه مجازی هم جزو یکی از راههای شناخت افراد برای اهداف مختلف از جمله اتخاب فرد مناسبی برای ازدواج شده....
    اما...
    باید بدونید که تو این جامعه مجازی به دلیل محدودیتهای شناخت شما نمیتونید به طور قطع فرد مقابلتون رو فقط از روی صحبت ویا حتی چند تا عکس بسنجید...
    اگر تو این مرحله با رفتارهای کلامی که از خودش نشون داده به این باور رسیدی که میتونه فرد مورد علاقه شما باشه بهتره تحت شرایط امن ودر کنار یه فرد سوم از طرف شما این ملاتقات صورت بگیره و بدون در نظر گرفتن وابستگی مجازیتون این ملاقات رو اولین قدم برای شناخت هم معرفی کنید...
    زهرای عزیز تو این شناخت باید نه با وسواس فکری بلکه با منطق و در نظر گرفتن شرایط روحی ،اجتماعی،فرهنگی وشخصیتی وتحصیلی طرف مقابلتون مواجه بشیدو اونهارو بسنجید وبا خواسته ها و آرمانهای خودتون مقایسه کنید...
    امیدوارم به نتایج منطقی برسید و با توجه به اون نتایج برای ادامه راه تصمیم نهایی رو بگیرید...
    شاااااد باشید
    امضای ایشان

4. کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج

خب دوست عزیز شما از یک ارتباط اینترنتی و چت چه انتظاری دارید ؟

آیا واقعا" میتونید به این ازدواج امیدوار باشید ؟

آیا وقتی شخصی رو از نزدیک ندیدی و نشناختیش چطوری میخوای باهاش زندگی مشترک رو شروع کنی؟

این اتفاقات فقط ذهن و فکرت رو به هم میریزه و کار دیگه ای ازش ساخته نیست ...

بهتره در این مورد عاقلانه تر تصمیم گیری کنی تا از این وسواس فکری نجات پیدا کنی ...

چون شناخت فرد از مهمترین کارهایه که باید قبل از هرگونه وابستگی انجام بدی ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد