نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: شک

1339
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5682
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک

باسلام 27 سالمه فرزند اول مدتی هست که به نوعی بیماری به این صورت که فکر میکنم مثلا مجری تی وی من و میبینه و این فکر و تو ذهنم نمیتونم فراموش کنم یا باور کنم که اشتباهه زیاد با دارو موافق نیستم لطفا کمکم کنید و در مورد درمان اطلاعات بدهیدممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5674
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک

اگه وضه مالیت نسبتا خوبه برو حتما پیش یک روانشناس براسلامتیت خرج کن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط sona نمایش پست ها
    باسلام 27 سالمه فرزند اول مدتی هست که به نوعی بیماری به این صورت که فکر میکنم مثلا مجری تی وی من و میبینه و این فکر و تو ذهنم نمیتونم فراموش کنم یا باور کنم که اشتباهه زیاد با دارو موافق نیستم لطفا کمکم کنید و در مورد درمان اطلاعات بدهیدممنون
    خب تلقین هم جنبه خوب میتونه داشته باشه و هم جنبه بد ...

الان شما از نوع بدش دارد استفاده میکنید و اونو مثل بندهایی به دست و پات بستی ...

در ضمن این بیماری نیست چون بعضی از افراد از تخیل بالایی برخوردارن و شما از این دسته افراد هستید ...

وقتی جلوی تلویزیون هستید و این حس بهتون دست میده ... خب چه اشکالی داره که نگاتون کنه ؟

اینطوری به خودتون تلقین خوب بدید ... تا از این حالت بیرون بیایت و نیازی به دارو نداشته باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

البته اگه مسئله خیلی از این بدتر باشه و یا بشه باید به روانشناس مراجعه کنید ...

بعضی از راه های درمان خیلی ساده ان و مثل این که شما میگید ...

پس بهتره در این مورد مشورت کنید و خودت رو از این حالت خلاص کنی ...

ولی در این درمانها خوده فرد باید تلاش زیادی کنه ...

و شایدم برای ارامش از دارو استفاده بشه پس باید برای درومان آمادگی کامل داشته باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

چرا انقدر تلقين ميكنيد؟ يكم فكر كن ببين آيا واقعا امكان پذيره به عقلت رجوع كن و اين فكرها رو از خودت دور كن تا به ذهنت رسيد از محل دور شو مشغول كارديگه شو

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیز

البته نیاز به اطلاعات بیشتری است مثلا سابقه فامیلی و ضربه خوردنهای شدید روحی یا جسمی در گذشته و.... هست ولی خوب به عنوان کسی که کمی در این رشته چیزکی میدانه باید بگم که با توجه به گفته های شما باید حتما برید دکتر اونم حاذقش چون اصلا چیزی که گفتید خوشحال کننده نیست و به احتمال زیاد دارو نیاز دارید البته در کنار مشاوره. موفق باشید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

همین که خودت قبول داری اینا واقعی نیست ونیاز به درمان داره جای شکرداره.دوست خوبم سعی کن وقتی ذهنت درگیر این موضوع یاموضو عاتی ازین قبیل میشه خودتوبه انجام کاری مشغول کنی تایادت بره اولش سخته اما بعدن عادت میکنی و به کل فراموشت میشه ویابرات بی اهمیت میشه.مدتی این روش رودنبال کن اگه جواب نداد بایه مشاور بصورت حضوری صحبت کن گلم.چه اشکال داره بری پیش مشاور همونطور که جسم ما بیمار میشه روحمونم مستعد بیماری هست.تا حادترنشده جلوشو بگیر فقط یه کم اراده میخواد.یا علی.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیز

البته نیاز به اطلاعات بیشتری است مثلا سابقه فامیلی و ضربه خوردنهای شدید روحی یا جسمی در گذشته و.... هست ولی خوب به عنوان کسی که کمی در این رشته چیزکی میدانه باید بگم که با توجه به گفته های شما باید حتما برید دکتر اونم حاذقش چون اصلا چیزی که گفتید خوشحال کننده نیست و به احتمال زیاد دارو نیاز دارید البته در کنار مشاوره. موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد