نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اضطراب اجتماعی

743
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4386
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اضطراب اجتماعی

سلام دوستان من 26 سالمه ،از سن بلوغ دچار هراس جمعی شده و وضعیتم به مرور زمان بدتر شده است اینکه تو جمع صورتم سرخ میشه بدنم عرق میکنه و مشکل بدتر نفخ شدید روده پیدا میکنم ،به طوری که دیگران با کشیدن بو وضعیتم رابدتر میکنند و فکر میکنم که دیگران بویی احساس کرده اند
    نمیدونم تا حالا پیش 3 روانپزشک و3روتنشناس رفتم ولی فایده ای نداشته خیلی به آینده بدبینم میخوام ارشد شرکت کنم ولی میترسم بلایی که تو کارشناسی سرم اومد دوباره تکرار شود تو کلاس همیشه وقتی من میبودم بو میکشیدند یا پنجره ها را باز میکردند خلاصه همین طوری لیسانسمو گرفتم ولی کاش نمی رفتم حالا هر موقه هم کلاسی هممو ببینم قرمز میشم خجالت میکشم امیدی به آینده ندارم نمیدونم این مشکلو چطوری باید حلش کنم تو تنهایی این مشکلاتو ندارم من واقعا نمدونم یعنی تو این 8 سال به هر دکتری رفتم به هر روانشناسی رفتم هر کدومشون به نحوی منو امیدوار کردن که مشکلت حل خواهد شد اینو با تبسم میگفتند که امیدوار باشم ولی وقتی از یکی جواب نمیگرفتم میرفتم سراغ دکتر دیگه و هنوز امید داشتم بالاخره کم کم امیدم کمرنگ میشد والان هم به خوب شدنم شک دارم تا 80 درصد به بالا مطمئنم که خوب نمیشم تنها چیزی که به فکرم میرسه خود کشیه باور کنید خسته شده ام به هیچ جمعی نمیتونم برم مهمون که میاد خونمون میرم بیرون به هیچ مهمونی نمیتونم برم هیچ رفیقی ندارم از هر جمعی گریزانم همه اینها فقط به این دلیله که ارتباط استرس منجر به تحریک روده ام میشه و واقعا نمیتونم شرایط رو تحمل کنم دوستان واقعا خواهش میکنم منو درک کنید مثل اون روانشناسایی که به جز یکیشون که میگفتن تو هیچ جیزت نیست قضاوت نکنید اگه واقعا راه حلی دارین یا واقعا یه روانشناس خوب و با تجربه رو معرفی کنید ممنون میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5674
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نمیدانم راهم کجاست به کجا ختم میشود

دکتر متخصص گوارش وروده و از این چیزا رفتی؟
    استرسم نداشته باش همین ترس باعث استرست میشه طبیعی باش

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب اگه واقعا" از این طریق مشکل وجود داره باید گفت که کولیت روده تحریک پذیره ...

در این مواقع هیچ کس جز خودت نمیتونه به خودت کمک کنه ...

چون این یک بیماری عصبیه و بایدبتونی کنترلش کنی ...

باید وارد جمع بشی تا بتونی این اضطراب رو از خودت دور کنی ...

در یک گروه کوه نوردی و یا پیاده روی که الان در بیشتر شهر ها وجود داره اسم نویسی کن

باید به هرقیمتی شده از این پوسته و لاک بیرون بیای وگرنه هر روز بدتر میشی ...

یک حرف که دوای خیلی از این اضطراب هاست اینه که با خودت همیشه تکرارش کن بالاتر از سیاهی که رنگی نیست

واقعا" از این بدتر که نمیخواد بشه که خودت رو زندانی کردی ... به دیگرانم اهمیت نده چون اونا اصلا" وقت ندارن به مشکل تو فکر کنن

که مثلا" بخوای ازشون خجالت بکشی یا نه ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4386
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی من ابتدا از جمع میترسم چون برام ثابت شده یعنی مطمئنم اگه تو جمعی حاضر شم این بیماری روده تحریک پذیر سراغم میاید و آبروم میره و در وهله دوم عوض اینکه مشکلم عود کنه و استرسم کم بشه در جلسات بعدی استرسم بیشتر میشه اینبار به خاطر این که مورد تمسخر قرار بگیرم زیاد میشه و میترسم یه چیزی بهم بگن که مثلا دیگه نیا اینجا و همچنین مرا از جمع بندازن بیرون خواهش میکنم منو درک کنین من مشکلم با حضور پی در پی در جمع نه تنها حل نمیشه بلکه بیشتر وخیم تر میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)