نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: اختلاف سنی زیاد

1808
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5718
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف سنی زیاد

سلام من دختری 27ساله ای هستم که عاشق مردی شدم که 16سال ازز من بزرگتر هست اول هیچ احساسی بین ما نبود وقتی ایشون ازم خواستگاری کرد هیچ حسی من نسبت ایشان نداشتم ولی ایشان میگفتن من یه حسی نسبت به شما داشتم منتها تا مطمئن نشدم چیزی بهتون نگفتم آخه ما همکاریم وقتیی گفت از احساسش مطمئن شد خواست بهم بگه که باز حجب حیاش نگذاشت و خواهرش رو واسطه قرار داد منم چون فقط ایشان رو درقالب همکار میدیدم ازشون فرصت خواستم تا بیشتر بشناسمش با اینکه تو محل کار معروف بود به درست کاریو وفاداری نسبت به کارش البته بگم برای من اختلاف سنی مهم نبود هیچ وقت برای ازدواجم تنها چیزی که برام خیلی اهمیت داره تو زندگی صداقت و اخلاق نیک در درجه اول هستن وقتی تو مدت اشنایی اینا رو هم ازش دیدم و خیالم ازشون راحت شده بعد احساسم رو دخیل کردم تو ماجراو الان واقعا جدایی و زندگی بدون ایشون برام سخت شده وقتی دیدم مرد خوبی برای زندگی هست به خانوادم ماجرا رو گفتم منتها با مخالفت شدید آنها برخورد کردم تا جایی که عرصه زندگی منو تنگ کردن کاری کردن از شرکت بیام بیرون فقط دلیل اختلافشون اختلاف سنیمون هست ولی من از خواسته ام دست نمیکشم برای همین بهشون گفتم یه روزی برای همیشه ترکتون میکنم من فقط نگران حال مادرم هستم چون بیشتر من بهش وابسته ام. البته خانواده من یه مقدار افکار قدیمی دارن.و هر بار کسی رو بهشون معرفی میکردم به هر بهانه ای روش ایراد میگرفتن ولی اینبار میخوام سر خواسته ام بایستم خسته شدم از وضعیتی که برام درست کردن با اینکه تنها دختر خانواده هستم اما هیچ وقت به نظر من توجه نکرد.الان ازتون راهنمایی میخوام تا بگید چیکار کنم.ممنون میشم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5713
    تشکـر
    118
    تشکر شده 193 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نگرانم برای مادرم

عزیزم با شرایطی که الان دارید داد و بیداد د دعوا کردن نتیجه ای نخواهد داشت بهتر اول با مادرتون راجب صفات خوبی که از فرد مورد نظرتون در نظر دارید صحبت کنید از محسنات و صداقت وباقی صفات و سعی کنید با جلب اعتمادشون به خواسته تون برسید با تهدید کردن بیشتر خانواده خودتونو نگران میکنید و اونا حس میکنن باید بیشتر مراقب شما باشن به این دلیل از کاری کردن که شما از منطقه خطر یعنی محل کارتون فرار کنید دوما شما خیلی پا فشاری نکنید و با احساس جلو نرید اگر اون آقا خیلی شما رو دوست داشته باشند اشون بخواهید که منتظر شما بمانند و کاری برای اثبات خود به خانواده شما بکنند شما هم با صبر و درایت عمل کنید و از احساسی شدن و تهدید کردن دست بردارید امیدوارم به خواستتون برسید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5718
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون که از راهنماییتون مادر من تحت تاثیر حرفای برادرانم هست واز خود هیچ اختیاری ندارداین بیشتر اذیتم میکن من انکار نمیکنم که خانواده ام خیر من رو میخواهن ولی عقیده من اینه که هر شخص از خودش شناختی داره ومیتونه با اون شناخت زندگی کنه .منتها خانواده من به این موضوع اعتقاد ندارن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5713
    تشکـر
    118
    میزان امتیاز
    10

ولی اونا فقط برادرتونن و جایگاه مادر چیز دیگریست اگر شما بتونید رضایت مادرتونو جلب کنید میتونید به نتیجه مطلوبتون برسید

آرامش هدیه خداوندی است...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5718
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اونا در جایگاه برادر هستن منتها مادرم نظرش بسته به نظر برادر بزرگم اگه من مادرم را راضی کنم چیزی از مساله حل نمیشه فقط رفتن من رو آسان هر میکنه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5713
    تشکـر
    118
    میزان امتیاز
    10

پدرتون چی؟ منظورم اینه که به هر حال تصمیم نهایی و یکی از بزرگترهای خونه میگیره حتی اگه اکثر مواقع تحت تاثیر حرف های برادراتون باشن اگر بخوان میتونن جلوی برادراتون بایستن امتحان کنید احساس خودتونو منتطقی بیان کنید و نه احساسی بگید میدونم برادرام شما و بابا خیر منو میخواید همیشه هم همینطور بوده اصلا چیزی که الان هستید ثمره کار شماهاست اما الان با27 سال سن کسی و انتخاب کردم و میخوام راجب محسناتش با شما صحبت کنم مسائل اختلاف سنی اختلاف ظاهریست و .... این حرف ها رو بزنید و برای چیزی که میخواید بجنگید فراموش نکنید این زندگی شماست نه زندگی برادراتون اما نباید پل های پشت سر و تخریب کرد همیشه راهی برا بازگشت باز بگذارید به این موضوع هم توجه کنید که شاید این مسئله ایی که روش پافشاری میکنید شاید خیلی هم خیر نباشه پس تمام سعی خودتونو بکنید اما توکلتون به خدا با شه و از او کمک بخواید که اگه خیره خودش ضمینه این وصلت و آماده کنه انشاال...

7. کاربران زیر از erfaneh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزيزم
    اختلاف سني زياد مسئله كوچيك و بي ارزشي نيست و همراهش اختلاف نظر ، بيان احساسات ،نحوه بروز هيجانات متفاوت رو دنبال داره...
    با يكي از اعضاء خانواده كه تاثير گذاري بيشتري روي نظر ديگران داره به يك مشاوره حضوري بريد و همه زواياي اين وصلت رو منطقي بسنجيد و باتوجه به نتيجه عنوان شده از طرف مشاور تصميم نهايي رو بگيريد...
    شما هم بايد طي اين مسير منطقي و بدون دخالت احساس وابستگي بوجود آمده برخورد كنيد...
    شااااااد باشيييد
    امضای ایشان

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

[replacer_img] نوشته اصلی توسط arita [replacer_a]
    سلام من دختری 27ساله ای هستم که عاشق مردی شدم که 16سال ازز من بزرگتر هست اول هیچ احساسی بین ما نبود وقتی ایشون ازم خواستگاری کرد هیچ حسی من نسبت ایشان نداشتم ولی ایشان میگفتن من یه حسی نسبت به شما داشتم منتها تا مطمئن نشدم چیزی بهتون نگفتم آخه ما همکاریم وقتیی گفت از احساسش مطمئن شد خواست بهم بگه که باز حجب حیاش نگذاشت و خواهرش رو واسطه قرار داد منم چون فقط ایشان رو درقالب همکار میدیدم ازشون فرصت خواستم تا بیشتر بشناسمش با اینکه تو محل کار معروف بود به درست کاریو وفاداری نسبت به کارش البته بگم برای من اختلاف سنی مهم نبود هیچ وقت برای ازدواجم تنها چیزی که برام خیلی اهمیت داره تو زندگی صداقت و اخلاق نیک در درجه اول هستن وقتی تو مدت اشنایی اینا رو هم ازش دیدم و خیالم ازشون راحت شده بعد احساسم رو دخیل کردم تو ماجراو الان واقعا جدایی و زندگی بدون ایشون برام سخت شده وقتی دیدم مرد خوبی برای زندگی هست به خانوادم ماجرا رو گفتم منتها با مخالفت شدید آنها برخورد کردم تا جایی که عرصه زندگی منو تنگ کردن کاری کردن از شرکت بیام بیرون فقط دلیل اختلافشون اختلاف سنیمون هست ولی من از خواسته ام دست نمیکشم برای همین بهشون گفتم یه روزی برای همیشه ترکتون میکنم من فقط نگران حال مادرم هستم چون بیشتر من بهش وابسته ام. البته خانواده من یه مقدار افکار قدیمی دارن.و هر بار کسی رو بهشون معرفی میکردم به هر بهانه ای روش ایراد میگرفتن ولی اینبار میخوام سر خواسته ام بایستم خسته شدم از وضعیتی که برام درست کردن با اینکه تنها دختر خانواده هستم اما هیچ وقت به نظر من توجه نکرد.الان ازتون راهنمایی میخوام تا بگید چیکار کنم.ممنون میشم.

راستشو بخوای این اختلاف سن میتونه دردسر ساز باشه ...

به هرحال در زندگی مراحل مختلفی رو باید پشت سر گذاشت و تجربه کرد ...

یکی از این تجربه ها مسایل جنسیه که تاثیرزیادی میتونه در ادامه زندگی داشته باشه ...

به هرحال زن ها در بازه زمانی 40 سالگی از نظر جنسی فعال میشن ....

در صورتی که مردها در بازه دهه 50 این حسشون افت پیدا میکنه .... و برای شما این اتفاق میتونه تاثیر گذار باشه

ولی تمام این گفته ها مربوط به خودتون میشه و اینکه بتونید با صمیمیت زیاد این مشکلات رو حل کنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

البته اینو یادت باشه که برای ازدواج داشتن حمایت خانواده خیلی مهمه ....

پس در جلب رضایتشون تلاش کن و با منطق و حرف خودت باهاشون صحبت کن ...

چون اگه مخالف باشن این مخالفتشون میتونه روی زندگی شما تاثیر بذاره

و حتی اگه حرفی هم زده نشه همین عدم پشتیبانی میتونه روزی تاثیر گذار باشه

پس بهتره در این مورد سعی کنی نظرشون رو برای این ازدواج مثبت کنی...انشاله

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5718
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درد منم همینه اگه افسار زندگیمان دست پدر و مادرم بود من اصلا مشکلی نداشتم به راحتی میشد باهاشون صحبت کنم منتها هم پدرم هم مادرم افسار زندگی ذرو دادن به برادر بزرگترم.حتی برادر. کوچکترم میخواست با کسی که دوسش داره ازدواج کنه منتها این قدر مخالفت از جانب برادر بزرگترم دید که مجبور شد با کسی ازدواج کنه که خودشون انتخاب کردن الان داره فقط تحمل میکنه زندگیشو من نمیخوام مثل برادرم باشم کوتاه بیام ازخواسته ام چون میدونم اگه به انتخاب خانواده ازدواج کنم اون زندگی طولی نمیکشه از هم میپاشه.مشکل من خیلی پیچیده هست. نمیدونم واقعا چیکار کنم

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5718
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من تمام جوانب این اختلاف سنی رو بررسی کردم آدم بی منطقی نیستم قبل اینکه بخوام احساس رو دخالت بدم همه جوانب چه طرز تفکر و چه اختلاف سلیقهو چه از لحاظ جنسی همه اینا رو برسی کردم و دیدم ما از هر لحاظ نمیگم صد در صد چون امکان نداره اول راه تفاهم کامل وجود داشته باشه اما میتونم به جرات بگم 85درصد از خواسته ها مون ونیازهامون شبیه بهم هست که مطمئنم زیر یه سقف هم بریم درصدش بیشتر باشه

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5718
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تورو خدا کمکم کنید

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5713
    تشکـر
    118
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط arita نمایش پست ها
    درد منم همینه اگه افسار زندگیمان دست پدر و مادرم بود من اصلا مشکلی نداشتم به راحتی میشد باهاشون صحبت کنم منتها هم پدرم هم مادرم افسار زندگی ذرو دادن به برادر بزرگترم.حتی برادر. کوچکترم میخواست با کسی که دوسش داره ازدواج کنه منتها این قدر مخالفت از جانب برادر بزرگترم دید که مجبور شد با کسی ازدواج کنه که خودشون انتخاب کردن الان داره فقط تحمل میکنه زندگیشو من نمیخوام مثل برادرم باشم کوتاه بیام ازخواسته ام چون میدونم اگه به انتخاب خانواده ازدواج کنم اون زندگی طولی نمیکشه از هم میپاشه.مشکل من خیلی پیچیده هست. نمیدونم واقعا چیکار کنم
    یک به اصطلاح ریش سفید تو فامیلتون پیدا کنی حرفاتونو با اون در میون بگذارید تا شاید کمکی کردن و برادرتونو راضی کردن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد