نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شوهر حسابگر و خيلى آينده نگر!!!

2115
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4544
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation شوهر حسابگر و خيلى آينده نگر!!!

سلام من حدود 6ماهه عقد کردم و همسرم کارمند هست.من هم تدريس ميکنم, هر دومون , مذهبى و هم بصورت سنتى عقد کرديم,,, راستش نامزدم خيلى به مسايل مالى آينده فکر ميکنه ميگه بايد رو دوتا خونه سرمايه گذارى کنه بعدا ماشين بخره,فعلا يه خونه شروع شده قسطاش,,, اين فکرا شايد براى خيلى ها خوب باشه ولى من دوست دارم تو زمان حال برام خرج کنه,واقعيتش اون مادرشو 3ساله ازدست داده و خيلى آدم احساساتى و وابسته ايه به من ولى من خيلى تو اين مسائل راحت نيستم با توجه به اينکه ازهم دوريم (محل کارش و محل زندگى من دو شهر مجزاست) من خيلىدلم براش تنگ نميشه البته به نظرم طبيعيه,,,ولى مشکل اصليم اينه که من خيلى به هديه دادن اهميت ميدم از بچگيم اينطور بودم ولى اول همه منتظر روز زن و روز معلم بودن که اون فقط 100 تومن کارت هديه داد البته 200ت کارت هديه به مامانم داد,,,بعد من شوکه شدم من انتظار طلا داشتم و يه ضد حال اساسى خوردم و بهشگفتم از پول دادن خوشم نمياد,,,,بعد از يه مدت که من واقعا حالم گرفته شد,,,منتظر روز تولد بودم که ببينم چطور سوپرايزم ميکنه اما با توجه به اينکه راه دور بود پول برام واريز کرد اونم به مبلغ 70 تومن راستش من آدم پولمى نيستم و خداروشکر تو يه خانواده فرهنگى و از لحاظ مالى هم شرايط خوبى هستم ولى با اينکارش خيلى بهم ريختم با وجود اينکه 12 روز از تولدم ميگذره ولى باز هم که دارم اينو مينويسم گريم ميگيره...البته نميخوام يطرفه صحبت کنم اون هم تو اعياد هديه ها و لباس و عطر برام ميخريد ولى اين دوتا مناسبت و سالگرد ازدواج برام خيلى مهم هست که از دوتاش خاطره اى جز گريه ندارم اون يکى رو هم اصلا دوست ندارم ببينم چى ميشه....من براى تولدش با اينکه شرايط حقوقيم خيلى خوب نبود يه ساعت حدودا 200 تومنى خريدم يا روز مرد هم يه عطر شيک ولى خب...
    خوشحال ميشم راهنماييم کنيد البته پدر مادرم و خواهرام واقعا راهنمايى و مشاوره ام ميکنن ولى من خيلى حساس و زود رنجم,,,,اينرو هم بگم نامزدم هم فهميده من يه جورايى بهم برخورده هميشه خودشو کوچيک ميکنه(پشت تلفن) و کلى عذرخواهى از اينکه خانمى مثه مادر رو نداره که راهنماييش کنه.
    ویرایش توسط hasti20 : 08-24-2014 در ساعت 04:43 AM

2. کاربران زیر از hasti20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شوهر حسابگر و خيلى آينده نگر!!!

خب عزیزم به هرحال هر کسی طبیعتی داره و نمیشه این اخلاق رو ازش دور کرد

مگر اینکه خوش بخواد که در مورد آقایون خیلی سخته و گاها" غیر ممکن ...

در مورد ایشون بعلت وابستگی که داشتن و الان این خلاء رو در زندگی احساس میکنن ، این رفتار بروز کرده

مثل اینکه زیاد کار کنه و .... تا یه جورایی از اون حال و هوا بیرون بیاد ...

در مورد هدیه دادن باید بگم که واقعا" با دادن 75تومن شاید خوشحالتون نکرده باشه ولی حتما" سوپرایزتون کرده ... چون انتظارشو نداشتید ...

پس در این مورد بهتره به انتخابی که کردی احترام بذاری و با این تفاوتها کنار بیای...

به هرحال شایدم فردی اقتصادی نباشه و چون کسی رو نداره که بهش راهنمایی کنه این رفتار ازش بروز میکنه

که میتونه برای رفع اون مشاوره کنه اکه خیلی براشون لازمه خصوصا" که فردی عاطفی بود و الان نبود مادرش میتونه اذیتش کنه ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4544
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خيلى از لطفتون و پاسختون ممنونم,,,بله همه همينو ميگن و من هم حساسيتم رو اين موضوع زياده.
    اميدوارم به درک واقعى برسم,,,در مورد مسائل عاطفى چيکار کنم من خيلى خجالتيم و از اصلا باهاش راحت نيستم , خيلى هم نگران مسائل بعد ازدواجم چون وقتى به اون مسائل فکر ميکنم نميدونم از پسش بر ميام يا نه من خيلى از اين موارد خجالت ميکشم,,, ببخشيد که دوتا مشکلمو گفتم کتاب هم خوندم ولى باز برام اون قضايا وحشتناکه,,,.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5736
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم اول بگم که هیچ وقت به مسائل مادی توجه نکن و سعی نکن خودتو با کسی مقایسه کنی مینونی خودت آروم آروم یادش بدی.

در مورده مسائل بعد از ازدواج و مسائل زناشویی متاسفانه چون تو فرهنگ ما ایرانی قبیح و بد جا افتاده هنوزم خیلی از خانوما حس میکنن اگه تو این مسایل راحت باشن بده در صورتیکه این مسایل جزیی از زندگی و زن و مردم نداره. وقتی علاقت به شوهرت و رفت و آمدتون بیشتر بشه واست جا میفته خجالت نکش و راحت باش اسمشو واسه خودت بزار نیازه عشقی عاطفی تا نیازه جنسی اینطوری یه جوره دیگه بهش نگاه میکنی چون این روابط باعث دلگرمی و علاقه بیشتره زوجین بهم میشه. سعی کن به نکات خوبش توجه کنی تا علاقت بیشتر بشه اونطوری دیگه هدیه و اینام واست کم ارزش میشه چون وجودش بهترین هدیس

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4544
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا خيلى خوشحالم که راهنمايى هاى خوبى ميکنيد و احساس ميکنم دوستان و مشاورهاى مهربونى قسمتم شده , بابت نظرتون هم خيلى خوب توضيح داديد جدا ممنونم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد