نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سنم کمه ولی مدام اضطراب دارم

941
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5793
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سنم کمه ولی مدام اضطراب دارم

خیلی کوچیک بودم که پدرمو از دست دادم...حالا حس میکنم ترسوشدم...گوشه گیر نیستم اعتماد به نفسمم بالاست فقط میترسم..همش افکار منفی میاد سراغم..با خودم میگم چی میشه اگه نتونم فلان کاروکنم یا از دست فلان چیز خلاص شم...اونقد به خودم این چیزارو گفتم که... هفده سالم بیشتر نیس ولی حس میکنم زندگیو دارم تلف میکنم...لحظه به لحظه شو از اینده میترسم... به مامانم میگم یا حتی به دوستام که باید برم مشاور یا روانشناس ولی باتوجه به رفتاری که ازم میبینن میگن تو هیچیت نیس نمیدونم چجوری این ترسه لعنتی رو از خودم دور کنم... کمک کنید ترو خدا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : زندگیم داره تلف میشه..کمک

عزیزم اتفاقا" باید در این مورد با مشاوره مشورت کنی تا بتونه بهت کمک کنه ....

تاثیر تفکرات منفی برای تو تبدیل به تلقین شده و این تلقین مثل بندی به دست و پات پیچیده و نمیذاره به زندگی اوامه بدی ....

البته در این مورد باید بگم شما به جای تلقین مثبت از نوع منفیش استفاده میکنی ...

به همین خاطر هر چقدر فکرت منفی باشه همون افکارو به سمت خودت جذب خواهی کرد ...

برعکس اینکه اگه بجای این همه افکار منفی به سمت تفکر مثبت بری میبینی که زندگی رنگ و روی دیگه ای به تو نشون خواهد داد...

یادت باشه از قدیم میگن از هرچه بترسی به سرت میاد .... خب پس حالا برعکسش کن تا ببینی این قانون

برای چیزایی هم که دوستش داری اتفاق میفته

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5793
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زندگیم داره تلف میشه..کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein-Moshaver نمایش پست ها
    عزیزم اتفاقا" باید در این مورد با مشاوره مشورت کنی تا بتونه بهت کمک کنه ....

تاثیر تفکرات منفی برای تو تبدیل به تلقین شده و این تلقین مثل بندی به دست و پات پیچیده و نمیذاره به زندگی اوامه بدی ....

البته در این مورد باید بگم شما به جای تلقین مثبت از نوع منفیش استفاده میکنی ...

به همین خاطر هر چقدر فکرت منفی باشه همون افکارو به سمت خودت جذب خواهی کرد ...

برعکس اینکه اگه بجای این همه افکار منفی به سمت تفکر مثبت بری میبینی که زندگی رنگ و روی دیگه ای به تو نشون خواهد داد...

یادت باشه از قدیم میگن از هرچه بترسی به سرت میاد .... خب پس حالا برعکسش کن تا ببینی این قانون

برای چیزایی هم که دوستش داری اتفاق میفته
    حس میکنم واقعا نیازی ندارم...با وقت گذروندن و خودمو مشغول کردن میتونم بهتر شم
    ولی ترسم از همینه که برم مشاور چون اصلا حس خوبی بهم نمیده
    شایدم مجبورم...فکر میکنید راهی نیست که خودم بتونم؟چون وقتی با بقیم خیلی حالم بهتره
    به خودم میگم مدرسه که باز بشه چون مشغولم حالم بهتر میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد