نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اختلاف فکری با همسر

986
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5805
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف فکری با همسر

با سلام.
    من 2 ساله که ازدواج کردم.از ابتدا اختلاف فکری با همسرم داشتیم.ما در دو خانواده ی متفاوت بزرگ شدیم و این موضوع دو دید متفاوت از زندگی به ما داده.همسرم خیلی به من محبت و عاطفه داره و نیازهای من براش خیلی مهمه.اما مشکلی که من با او دارم بر سر روابطش با سایر آدمهاست.شوهر من انگار یک خشم و نفرت پنهان نسبت به همه داره.از آدمها زود عصبانی می شه و همیشه در پی افکار تلافی جویانست.در ظاهر رفتار خوبی با سایرین داره اما در باطن ازشون بدش می یاد.اگر کسی زیاد بهش زنگ بزنه لج می کنه و جواب تلفنشو نمی ده.یا مثلا اگر کسی یه حرف ساده بزنه که شوهرم خوشش نیاد به یه شکل افراطی از اون متنفر میشه یا اگر کسی جواب تلفنشو نده پشت سر اون شخص حرف نامربوط می زنه.این در حالیه که من در یک خانواده ای بزرگ شدم که پدرم و مادرم خیلی با محبت و خیلی مردم دار بودن و به انسانهای اطرافشون با دید مثبت و خوبی نگاه می کردن.
    هر چی به همسرم می گم که این خشمت نسبت به همه باعث می شه تنها بمونی ناراحت می شه و کار خودش رو می کنه.فکر می کنم به خاطر این باشه که یک پدر عصبانی و از نظر اخلاقی واقعا سطح پایینی داشته(این نظر همست).این موضوع منو به شدت افسرده کرده و داره روی زندگیمون تاثیر می ذاره.اما همسرم می گه من چی واست کم می ذارم.انقدر طرفداری همرو نکن.
    خواهش می کنم راهنماییم کنید که آیا باید به این جنگ برای تغییر همسرم ادامه بدم یا مجبورم اونو همینجوری بپذیرم؟

2. کاربران زیر از ghazaaleh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اختلاف فکری

خب برای این موارد خستگی وجود نداره و شما میتونید به تلاشتون ادامه بدید ...

ولی به هرحال هرکسی اخلاقی داره که اگه خودش نخواد تغییر کنه نمیشه براش کاری کرد ...

به هرحال اگه ایشون میتونست راضی بشه و به مشاور مراجعه کنه ، شاید امکان اینکه این حالتش کمرنگ بشه بود ...

به هرحال در بحثایی که میکنید مواظب باشید، که غرورشو زیر سوال نبرید چون شدیدا" واکنش نشون خواهد داد ...

یعنی بحث رو احساسی نکنید بلکه بحث رو استدلالی کنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد