نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: با قهر کردن شوهرم چکار کنم؟

2962
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5804
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy با قهر کردن شوهرم چکار کنم؟

دختری ۲۳ ساله هستم که یک سالی میشه ازدواج کردم .شوهرم آدم بدی نیست خوبه ولی وای به حال روزی که از کسی کینه ای به دل بگیره یا ناراحت بشه یا کلا اون فرد و می ذاردش کنار یا اصلا دیگه نباید اسمی از اون شخص بیاد .
    خلاصه سر یه جریانی که خودم هم باعثش بودم الان شوهرم با مادرم و یکی از خواهرام قطع رابطه هستش و این خیلی داره من و اذیت میکنه هر اتفاقبه خواد رخ بده خواهرم و مادرم هم باشن اخماش میره توهم تا یه چیزی هم میگم قهر می کنه میره تو اتاق نمی دونم چیکار کنم .اینم بگم که تنها سر این جریان نیست که قهر کرده قبلا هم داشته یه چیزی که سرش قهر کنه .این واقعا منو داره از بین میبره با این اخلاقش .همش باید دعا کنم که خدایی نکرده چیزی پیش نیاد که این دباره قهر کنه .من بخوام جریاناتی که تو این یک سال واسم اتفاق افتاده رو بگم یه کتاب میشه .خلاصه ازهمه چی زده شدم دیگه هیچی خوشحالم نمی کنه .
    همه چیمو چک می کنه ساعت کلاسام و فایلامو همه چیم زیر نظر اونه شدم مثل بچش و اونم انگار بابامه انگار نه انگار زن و شوهریم .

2. کاربران زیر از ن.خ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : با شوهری که قهر می کنه چی کار کنم

عزیزم شاید بخاطر کاری ایشون رو نسبت به خودت بدبین و بی اعتماد کردی ...

به هرحال تغییر رفتار هر فرد میتونه خیلی سخت باشه و گاها" غیر ممکن ... اونم اگه خودش نخواد این تغییر اتفاق بیفته

به هرحال برای بعضی از افراد زمان تونسته اونارو تغییر بده .. ولی این مدت زیادی از عمرو میگیره ...

در این مورد میتونی حضوری به مشاور مراجعه کنی و ازش راهکاری بخوای ...

گاهی باید در بعضی مسایل بیخیال و بی تفاوت بود چون وقتی اینقدر شمارو حساس میبینه ، یه جورایی میخواد که روتون

تسلط ام داشته باشه ... به همین خاطر خیلی ریلکس باش و هیچ اعتراضی به تجسس نکن ....

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5780
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با شوهری که قهر می کنه چی کار کنم

عزيزم چندتاراهكار يه جايي خوندم بهت ميگم شايد به دردت بخوره
    1_در مسائلی که پیش میاد طرف خانوادت رو نگیر ( نصف دعوا ها زن و شوهر سراینه )
    2- اصلا تو واسه قهر جلو نرو و منت نکش
    3- وقتی واسه مسائل جنسی میاد سراغت باهاش آشتی نکن ، چشم تو چشم نشو باهاش اما رابطه رو باهاش داشته باش . و در طول مدت رابطه هیچی نگو
    4- کار هایی که اشتراک دو نفرتون رو می خواد انجام بده
    5- به خدا نزدیک شو ، نمازت رو بخون . بزاراون هم ببینه .
    6- همیشه اون رو پیش همه بالا بالا ببر و بگو دوستش داری مخصوصا جوری که بشنوه ........ موفق باشي گلم

5. کاربران زیر از ♥TINA♥ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد